Babamdan çok korkuyorum...

Canımmm bizim çektiklerimiz nedir böyle
Kesinlikle imkanın varken sadece ama sadece oku.

Ya bilinmezler arasında kaybolup gidersin,

ya da meslek sahibi olup kendi hayatını çizersin.

çok büyük ihtimalle baban seni çok kıskanıyor yazık benim babamda böyle idi. Ama su an annem ile babam ayrıldı ben meslek sahibi oldum nişanladım görüşmüyorum ve mutluyum . Sen evden dışarı çıkmasanda , hiç hata yapmasanda adam hasta mutlaka sana takılacak bir ley bulur tahmin edebiliyorum böyle babaların ki nasıl baba denir bilmem.. Allah belaını versin. çocukları meydana getirirp köpek gibi davranıyorlar. Ne diyeyim kardeşim allah sabır versin. çalış oku kendi hayatını ancak sen kurtarırsın...

haklısınız tek yol okumak.Zaten bende böyle yapacağım ve tek değilmişim bunu anladım benim gibi olan,bunları yaşamış olan çok insan varmış...Hep güçlü olmaya çalıştım ama bu korkuyla yaşayamıyorum artık sadece korkmamak istiyorum başka birşey değil...Ama çaremin olmadığınıda biliyorum. Siz çok daha mantıklı yaklaştınız olaya teşekkür ederim hepinize.

apayrı bir düşünce yapıları ve davranış şekilleri var hiç birşey yapmadıklarını herşeyin doğru olduğunu düşünüyorlar onlarada kızamazsınki belkide öyle yetişti öyle gördü.. böyle kötü şeyler olmasa ama oluyor ne zamana kadar dersen az kaldı üniversite için evden çıktığında değerin oluyo

kapıların camları kırılır masalar devrilirdi bizim babamla kavgalarımızda lisedeyken boyunda eğmemeye başlamıştım ona o bir söylerse ben iki söylüyordum ne mi oldu şuan her tatil dönüşüümde boynuma sarılıp hüngür hüngür ağlıyo.. kızamıyorumki artık onada ne kadar sinirlensemde annemde diyo çook seviyosun sen babanı diye.. öyle yetişmiş çünkü o öyle büyümüş.. ona oğlum diyerek sarılan olmamış.. ama bizde öyle görüp öyle davranmıycaz işte çocuklarımıza .. yinede babam o benim sevgiyle 1 00 defa sarılsam nafileydi geçen yıl ama zamanla oluyor bazı şeyler 101. defada oldu.. kimseye o acıları yaşatmasın allah..

canım merhaba.
Benzer şeyler yaşamışız ben 21 yaşındayım ben 16 yaşındayken anne babam ayrıldılar. ben 16 yaşıma kadar senin yaşadığın sıkıntıların benzerini yaşadım. Dayakcı bir baba değildi fakat alkolikti cok küfür ederdi bıçakla üstüme yürüdüğünü bana o... dediği günleri hiç unutamam. Sımdı uzakta ama Hala arayıp küfür eder. Yani pskolojik sorunları var. Senin babanında öyle. Bunları anlatıyorum ki bil istedim yalnız değilsin. Senin babanın benzeri babalar basta bızım toplumumuzda olmak üzere dünyanın birçok yerinde var. bunu baba olarakda düşünme bunun kadını erkeği yok pskolojik sorunları olan normal davranamayan bir çok insan var. Eğer ki sen babanı "normal" insan olarak düşünürsen daha çok canın yanar. Onun bir ruh hastası oldugunu kabul et. Sana şunu yap bunu yap baban için vs demeyecegim "çünkü senin baban için yapacak hiç bir şeyin yok" o kendi kötülüğü içinde bogulacak. O böyle geldiii, böyle gidecek. Ama hayat senin için hep böyle olmayacak. Çok klasik gelecek ama derslerine tutunman lazım üniversiteye gitmen uzaklaşman lazım. Güçlü durman lazım. Belki sen farkında dğeilsin ama sen gerçekten güçlü bir kızsın. Çünkü bu yaşına ragmen hayatla ilgili bir çok şey ogrendın. Evet acı şeyler öğrendin ama acı insana çok şey katar. Lütfen intihar falan bu düşünceleri kafandan at. Zaman zaman herkes bu dusuncelere kapılabılır güçsüz oldugumuz cok anlar olabılır ama sen kendine hakim olmalısın. Kötü anlarında hep kendine şunu de " bu günler de geçecek çok güzel günler beni bekliyor" buna inan. Umutsuzluga kapılma sen istesende istemesende zten bu günler geçecek.İnan ki hayat çok güzel babanla yasadıgın o ığrenc dünya gibi değil. Sevgiyle kal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…