babama söylediklerim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

hayır beni aramadı. abime söylemiş yassy'e telefon et sor arada bir nasıl olduğunu bana haber ver demiş. başka bir şey yok.

hayır beni aramadı. abime söylemiş yassy'e telefon et sor arada bir nasıl olduğunu bana haber ver demiş. başka bir şey yok.
Ben genelde sakin bir insanım ve ince eler sık dokurum... olasılık hesaplarım kafamdan hep, biraz da mesleki bir durum sanırım...
Neyse...
Ben senin yerinde olsam bu durumda Türkiye’ye dönünce uygun bir doktor bulur giderim elimdeki sonuçlarımla birlikte, hiç de düşünmem ki babamı küçük mü düşürmüş olurum acaba diye... çünkü beni düşünen bir baba, karısının ağzına bakıp benim zor zamanımda tatil planı yapıyorsa, elbette onun önemsemediği 1 hafta benim ömrümden gitmesin isterim...
Dik durun, Allah yol gösterecektir.
Artık hekimler çok anlayışlı, zaten durumunuz da maddi olarak iyi sanırım, ASM ve Acıbadem Acıbadem de çok iyi beyin cerrahları var, eşim ASM ye gitmişti çok memnun kalmıştık tedaviden.

ben iki gundur bas agrisi cekiyorum dayanamadim kac ilac aldim.sizinki 3 haftaymis.yerinizde olsam alirdim ilaclari.kendinize bu aciyi cektirmeye deger mi.ayrica babaniza da ayri gicik oldum.o istedigi icin 3 haftadir o acilari cekiyosunuz.oda kalkmis bi hafta tatile gidicem diyor.madem hastaliginiz onun tatilinden vazgecmeyecek kadar onemliyse ne demeye ilac almaniza izin vermiyor

Mesajlarini gormezden geliyormuşum. Kim bilir nerede ne icin tartıştık. Ama ben bana benzeyenlerle tartisirim genelde. Sende oylesin. Bi olay oluyor herkes sayiyor döküyor ama bi ben gerizekalisina dert oluyor. Keske onu demeseydim keske sunu dmeseydim diye. E gerizeka karsi taraf birsey dedi ki sende delirdin diyorum ama yok yine kahrolasi bi vicdan. Bu bi kisilik meselesi haksiz fila degilsiniz. Hakedilen durum ve soylenen soz var sadece

Yorumumda, Orta duzey yarisma programi yarismacisi gibi azicik sen azicik siz demisim. Hamilelik kafasina veriniz.

Bana sorarsanız haklisiniz. Evladım acı çekiyor ben tatil peşinde koşuyorum. Allah yaşatmasin. Ama neden bu kadar koşulsuz itaat ettiğinizi de anlamadım. Babanız doktor sanırım sebep bu. Ama siz yetiskinsiniz. Babanız tatile gidiyorsa gitsin siz turkiyeye gelince kendiniz direkt hastaneye gidin. Illa babanız bende mı geleceğim diyor o kısmı anlamadım. Yani haklisiniz ama babanızın bu kadar sözünden çıkmamanız konusunda anlam veremedim.

Tabiki de haklısın sinirli olmakta ağrın var .Babani anlamadim gerçekten normal birşeymiş gibi davranmış.Hem ilacı kullanma deyip hem umursamamak ..Bence öncelikle ilacini iç ağrına iyi gelecekse sonuçta onu verende hekim.

Çok geçmiş olsun canım seni ve senin uslubunu az çok biliyorum o yüzden hak etmiş dedim tamam biraz fazla olabilir ama sana ilaç kullanma şu bu diyorsa ağrılarına rağmen önceliği senin hastalığın olsaydı keşke

babam nöroşirürji uzmanı yani onun branşı beyin. o yüzden tabi ki ilk tercihim onun muayene etmesiydi. zaten konuşurken de bana hep birkaç arkadaşım ile birlikte değerlendiririz diyordu. babama güveniyorum tabi ki alanında iyi olduğu için ama sanırım türkiyeye dönünce başka doktora gideceğim.

değil mi zaten normalde de sinirliydim artık barut gibiyim :)) patladım.

Haklısınız orada sorun yokta, konuşma biçimi çok çok ağır. Bu söylediklerini bizde geri alma ihtimalin yok mesela. Cinnet geçirmiş olmak bile kurtarmaz. Bi daha babam yüzüme bakmaz, bende baksın diyemem heralde.

Siz zaten her şeyi kendi başınıza yapabiliyorsunuz. Belli ki aile üyelerinden size fayda yok. Başka bi doktora görünün Türkiye’de. Ayıbını da babanız düşünsün artık.

Evet tam babanızın alanı. Nasıl böyle ihmalkar davranıyor anlamadım. Bir kaç sebebi olabilir. Bir tanesi çok acil olmadığını düşündüğü içindir biri de olayın ciddiyetini anlamadığı içindir diye düşünüyorum. Başka türlüsü düşünmek istemem. Babanı beklemeyip gitmelisiniz bana kalırsa

değil mi zaten normalde de sinirliydim artık barut gibiyim :)) patladım.
Seninki sinir değil hayatım hak edene ettiğini vermek babanı biliyorum alanında başarılı olduğuna da eminim fakat başka doktoru beğenmiyorsa yazdığı ilaç saçma geldiyse önce sana bakacak sonuçta otobüsle 2 saatlik yoldan hop ddiye gelmedin geleceğin saat, gün şu bu belliydi bir hafta değil 5 gün yapılırdı tatil yani ölmezdi herhalde

o konuda bir şey olmaz çünkü babama daha ağırlarını söylemişliğim var. babam bana yüzünü dönemez. tabi bu beni babama sayıp sövme konusunda haklı çıkarmıyor. vicdanımın rahat etmediği tek yer orası 70 yaşında adama hakaret ettim.

bakalım ben şu an direkt istanbulda burada önerilen doktora gitmeyi düşünüyorum,babamdan bir hamle gelir mi bilmiyorum ama geleceğini düşünüyorum büyük ihtimalle pişman olacaktır.

Öncelikle çok geçmiş olsun.
Baba doktor,kızı rahatsızlanıyor hem de onun branşından bir hastalık ve baba kızıyla ilgilenmek yerine tatile gidiyor.
Ağır konuşmuşsunuz ama hak etmiş. Anne babalık çocuğa sadece iyi şartlar sunmakla olmuyor.
Babanızı beklemeyin bir an önce başka bir dr 'a gidin.

Sağlığın senin tanınşımlığından ve gururundan da önemli. İner inmez iyisi bu dedikleri doktorun yolunu tut ve baban sorarsa tatildesin rahatsız etmek istemedim de. Doktor sorarsa da haberi yok dersin boşver herşeyi düşünmek zorunda değilsin önce git muayeneni ol lütfen.

Oyun oynuyorum cümlenize takıldım. Sağlıklı insan için bile oyun ekranına kitlenip bakmak iyi değilken sizin beyninizde (ciddi birşey değil deseniz bile) kist var ve bu kriz geçirmenize neden olabilir, baş ağrınız şiddetlenir dahada çok. Neden kendinize kötü davranıyorsunuz.

Babanıza diyecek söz yok. Kadından dolayı diyorsunuz ama koskoca adamların böyle kötü kalpli kadınlara neden sözleri geçmez anlamıyorum hiç. Bu kadınların sırrını merak ediyorum doğrusu.

Babanız işinin iyi bir doktoruysa sizin sözlerinize alınıp kızmaz merak etmeyin.

oyun maalesef bir bağımlılık. bırakamıyorum yani azalttığım hali günde 8 saat. genelde uykudan feragat edip oynuyorum.

babam zaten kızmadı kapatırken de sakinleşince ararsın dedi ama ben sakinleştim mi onu bilemiyorum.

Oyun için bi çare bulun lütfen. Günde 8 saat oyun oynamak nedir

Siniriniz tabiki de geçmesin. Babanızın yaptığı yanlış

Hangi oyunu oynuyorsun merak ettim ? Bende bir ara bağımlıydım da onlıne oyunlara.
Herkesin yazdığı gibi babanı haksız buldum. Önceliği çocuğu olmalıydı.
Şimdi gittiği tatilde içi rahat edecek mi acaba?
Sizin sözleriniz de ağır olmuş tabi ki. Ama işte fitili ateşleyene bakmalı birazda.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…