Babam ve sırları...

gelişmelerden bizleri haberdar edersen çok memnun olurum....gerçekten çok merak ediyorum ve karınca kararınca bile yardımcı olmak için burdayız canım.

Benim aklıma başka bir evlilik geldi... Belkide arkadaşlarına bahsettiği başka bir kadın olabilir. Resmi değil ama imam nikahı belki? Ne bileyim çok karışık ama hareketleri bu tür şeylerin var olduğunu gösteriyor.. ALLAH kolaylık versin.

benim babamda zamanında aynı sizin anlattıklarınızı yapardı...
işyerinde gördüğümüz bir kızı bize başka birinin sevgilisi olarak tanıştırmıştı ama kendi sevgilisi olduğnu öğrenmiştik tesadüfen...
Aynı sizin anlatıığnız gibi eve geldiğinde cep telefonu saklanırdı,gizli gizli tlf görüşmeleri yapılırdı...
Annem gece gizlice tlf daki mesajları okuduğunda anlaşıldı gerççek...
herkim tlfu köşe bucak saklıyorsa ben o kişiden kesinlikle şüphelenirim..
bence sizde şüphelerinizde haklısınız ama yazık anneciğinize belli etmemeye çalışın moral verin ve en yakın zamanda babanızla bu konuyu annenizin haberi olmadan konuşup halletmeye çalışın..

bu konu bana yillar önce cok kez duydugumuz seyleri animsatti....

yillar önceleri beyler almanya ya calismaya giderken eslerine ve cocuklarina sizi sonra yanima alirim deyip ceker giderdi.... aradan yillar gecer evin babasi yazdan yaza esini ve cocuklarini görmeye gider ve her gidiste ayni terane okunurdu... biraz daha sabir.. biraz daha para biriktirelim sonra sizi yanima alirim derlerdi....

ve hikayenin sonunda genelde almanya da babanin baska bir ailesi, kadin hatta cocuklari ortaya cikardi...

bu hikayenin biraz daha moderni su anda gördügümüz... yani olmayacak birsey degil... cooook yasandi

bana göre siz hic aile olamamissiniz malesef,
anneni yalniz ve desteksiz birakma, Allah kolaylik versin...

anladığım kadarıyla baban köyağası.herşey düşünülüyo fakat senin anlatımınla benim verdiğim sonuç baban evli olablir .normal baksana ne babaannenle nede amcalarınla tanışmamışmısın ona açıklık getir güzelim

vala karışık geldi bana bir anlam veremedım
anneciğinizi de anlıyorum şuan ona destek olun
herkesin doğru söylediğinden emin olmak lazım
yani o iş gereği annenin tanıştıgı ahbaplarınızı babanızın
ayarlamadığı ne malum?
bir de iyimser olmak gerekirse kapalı duran hat iş
gereği şirket hattı olamaz mı?hiç konuşmayı denediniz mi?

tahminim babanınhayatında biri olduğu yönünde..
eğer öyle olmasa neden bu kadar çelişkili davranışlarda bulunsun..
yaşadığı ortam müsait değil diyosun..
ama erkek olarak bunun bi yolunu bulmuştur...
annene yazık ya...ayda yılda bir gelen kocasından kötü muamele görmek
kimbilir ne hallere koymuştur kadını..
bence annene destek ol...onun sıkıntılarını hafifletmeye çalış.

çok teşekkür ederim :)
annem genel anlamda sinirleri bozuk ama onun dışında iyi. babam bayramda burada olur mu bilmiyorum,belli olan hiçbirşey yok.
ben okulu seneye bitirdiğimde kısmetse ankaradan ayrılmak istiyorum, ankarayı sevmiyorum. eğer iş bulma şansım olursa izmire yerleşmek istiyorum zaten anne tarafından çoğu akrabamız da orada.
tahminimce durum ancak benim okulum bitince belli olacak, ben annem olmadan başka bi şehire taşınmak istemem çünkü. annem bu sene emekli olacağı için ve akrabaları da izmirede yaşadığı için benimle gelir diye umuyorum. belki bu durumda evlilik de sonlanır...
bu konuyu artık annemle konuşmak da istemiyorum çünkü fenalıklar geliyor artık, anneme de sürekli kafasını bununla yormamasını söylüyorum zaten doktoru da aynı şeyi söylüyor.
kısacası durum böyle... belirsiz. söylenecek de birşey yok.
ilgilendiğiniz için çok teşekkürler tekrar:))

canımsın, benim en ilgimi çeken konulardan birisi inan senin durumun oldu...tatlım doğal olarak senin sinirlerin de bozuk olduğu için bizleri yanlış anladın ve herkes konundan uzaklaştı...

anneciğin aklımdan hiç çıkmıyor, inan şu an bile saç diplerime kadar ürperdim yüreğim gene sızladı

baban çok bencil bir adam, size uyguladığı psikolojik şiddetin boyutları fiziksel şiddetten bin kat beter.

demek hemşehirliyiz...bende baba tarafımdan izmirliyim

babanı sakın tazminat almadan kolayca bırakmayın, bunca yılın ve sizlere uyguladığı psikolojik şiddetin bedelini mümkün olduğunca pahalıya ödetin...dava açmadan önce de haber vermeyin , ilkönce üzerine olan mallara ihtiyati tebdir kararı koydurun

merhaba canım,inan çok üzüldüm durumunuza.tüm sayfaları tek tek okudum,bir arkadaş babanız telefonda konuşurken hiç dinlemedinizmi kapıdan diye sormuş ben de soruyorum yani illaki bir şekilde duyulur kapıdan dinlerseniz madem şüpheleriniz var ayıp birşey değil bu.bir de diğer erkek yeğenlere bu şekilde davranmıyor ama bu en son olan küçüğe çok iyi davranıyor diye yazmışsınız.benim aklıma ilk gelen yanlış anlama ama o çocuğun babanın çocuğu olduğu geldi aklıma amcanın üstüne bu kadar mal mülk yapması da çocuğa amcanların bakıyor olması olabilir..umarım bu şekilde değildir ama benim aklıma başka birşey gelmiyor...

ha bir de nüfus müdürlüğünden bir araştırsanız babanın üstüne kayıtlıdır belki o çocuk? bir de baban ne iş yapıyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…