Babam için dua istiyorum:((

Canım benim. Canimmm. Öyle bi anda okudum ki yazını.

Sen bütün bu yazdıklarını yaşarken güçlü durmaya calismissin, güçlü de dur. Her zaman güçlü ol. Allahım seni böyle guzel yetiştiren babana ACIL ŞİFALAR VERSIN, Insallah bir mucize olur ve babana sesini özlediğin o guzel babana yeniden saglikla kavusursun. Ne dicemi bilemedim ben. Dualarim seninle. INSALLAH BI UMUT IŞIĞI BULUR DR.LAR. ama yıkılma. Babanı her gördüğünde gülümse ki baban guclensin. Sen onun sesine hasretsin eminim ki baban da sizlerin sesine hasrettir. Konuşun bol bol. Ellerini sıkı sıkı tutun. ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLUR INSALLAH..

Off of içşm parçalandı Allah ölümünde hayırlısını versin babanıza rahmet eylesin

Rabbim bin kere razı olsun sizden gözlerim dolu dolu okuyorum msjlarınızı Rabbim herkese şifa versin amansız dertle sınamasın

En çok içimi acıtanda babam için sağlık okumaya baslamıstum babama bir iğne vurabilmek için tek dileğim Allah bana o günü nasip etsin:

Şuan resmen yamuldum!!!!
Ben 2 sene önce babamı akciğer kanserinden kaybettim o gündem beri yaşıyorum ama nasıl bir de bana sorsunlar.. bebek bekliyorum ama bir yanım hep buruk.. heyecanlarım hep eksik hep yarım... benim babam 5 ay dayanabildi öğrendik hastalığı kabullenelim derken kaybettik anlamadık bile nasıl olduğunu.. Rabbim hem size hem babanıza güç kuvvet versin ne kadar zor olduğunu öyle iyi biliyorum ki..

Rabbim bin kere razı olsun sizden gözlerim dolu dolu okuyorum msjlarınızı Rabbim herkese şifa versin amansız dertle sınamasın

Amiiinnnn. Amiiinnnn. Ben meleğim icin dua istemiştim sizlerden, sende meleğin icin istiyorsun. Ama ben cok kotu oldum duygusallığın zirve noktalarını yasamaktayim ve babamdan uzakta yaşıyorum. Bilsen şuan nasıl içim burkuldu. Allahim ailene sabır versin. Zor cok zor. Ama Allahım o kadar büyük ki. Ona siginmaktan başka birsey gelmiyor elimizden. Dualarimiz seninle canım benim .

Off of içşm parçalandı Allah ölümünde hayırlısını versin babanıza rahmet eylesin
Amin cok tesekkurler..Rabbim sizede sabir babaniza acil sifalar versin.Umutsuz olmayin sakin siz benim gibi..Ben sonradan ogrendim Allahin en sevmedigi sey kendisinden umut kesilmesiymis..onun herseye gucu yeter..

Rabbim rahmet eylesin babanıza zamanında en büyük hayalimdi bi çocuğum olsun da dede desin diye ama Allah nasip etmedi ben dedemi hiç görmedim çocuğum olsaydı o da görmeyecekti belki: ( bende sadece yaşıyorum işte ne için bilmiyorum katlanılması çok zor

Allah yardımcınız olsun ve babanı size bağışlasın. Uzun ve sağlıklı bi ömrü olsun. Hasta olan değil vakti dolan ölür o yüzden umudunu yitirme. Benim annem de beyin kanaması geçirdi 2 ay sadece yoğun bakımda Kaldı. Hiç geçmeyecekmiş gibi geliyor ama Allah büyük. Biz de bi senedir hastanelerdeyiz çok zor biliyorum. Ben çok yıprattım kendimi bir senede 17 kilo vermişim. Allah yardım etsin dualarım baban için. Korkma düzelecek her şey. Ümidini kaybetme.

Gözlerim doldu resmen ben de babama aşık bi kızım ve gurbetteyim..telefonun ucunda onun oldugunu bilmek bile bana huzur veriyor ölümü kimse ana babasina yakistirmiyor Allah korktuklarinizdan kurtarip umduklariniza nail eylesin insallah Şafi olan Allahin hazinesi genistir cokca isteyin verecegin hicbir sey senin hazinenden eksiltmez Allahim diyerek..cok gecmis olsun

Mekanı cennet olsun inşallah. Kabri Nur, huzur bulsun.

Allah sifalar versin annemden biliyorum kolay degl oyle çaresizce bakmak insani maf ediyr sonrada panikatak oldum zaten atak geciriyrum arada onlar bizim nefesimiz Allah sizlere bagslasin

şuan varya içim parcalandı en az sızın kadar derınde hıssettım acıyı babama okadar baglıyımkı canım feda ona sızıde okadar ıyı anlıyorumkı allah yar ve yardımcınız olsun tez zamanda saglıgına kavussun babanız allah kımseyı saglıgıyla sınamasın

Allah yardımcısı olsun babasinizin inşallah çok geçmiş olsun canım Allah im şifa nasip etsin

Sizi o kadar iyi anlıyorum ki, belki inanmayacaksınız ama konunuzu okurken hıçkırıklara boğuldum. Yaşadıklarınızı 11 yıl önce bende yaşadım. Babam 25 gün bilinci kapalı kaldı hastanede öyle zor ki, sesini özlüyorsunuz, kızım demesini, sarılmasını hatta bağırmasını kızmasını... Rabbim tez zamanda şifa versin inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…