Babam için dua istiyorum:((

Rabbim sizede şifa versin inşaallah hayırlı haberler alırsınız sizi çok iyi anlıyorum

Oncelikle cok gecmis olsun demek istiyorum.

Su hayatta en iyi neyi teceube ettin deseler, dibe vurmadan zirveye cikilmadigini derdim.

Annemi kaybettim 1,5 sene evvel bu hastaliktan. Ben o gun sadece annemi degil, cocuklugumu, nesemi, hayallerimi ve planlarimi, onunla baglanan aliskanliklarimi kisacasi bana ait her seyi topraga verdim. Annemle bir kac gun once gitmistik yemege. Hala durur o gunun fotografi. Gulduk, eglendik, cay ictik. Her sey cok guzeldi. Ertesi gun yataktan cikmak istemedi, ertesi gun istediyse de cikamadi, sardik, sarmaladik, cenaze aracina koyduk...

O gun bir kez daha insanin hayatinda ailenin, sagligin ve var olusun ne kadar kiymetli oldugunu anladim.
Ve sunu biliyorum, hic bir kayip anne-baba-evlat kaybina benzemez.

Dilerim Allah yardimciniz olur ve babaniz tez zamanda sifa bulur...

Rabbim sizede şifa versin inşaallah hayırlı haberler alırsınız sizi çok iyi anlıyorum
Amiiin cok tesekkur ederim... o kat okadar duygu yuklu bir katkida ama biryandanda okadar guzel bir katki hem hasta yakinlar hem doktorlar cok guzel davraniyorlar hastalara ve asla bisi belli etmiyorlar odadan içeri girerlerken ve hepsi guler yuzlu. . Ben ilk kez gittigimde muayne edilemeden once sira beklerken hem yatan hastalarin kapisi acikti bazilari ve kemoterepiye giderken onumden gecen hastalar bana baktikca ben sonradaan kendimden Utandım ve saclarimi topladim. . Sonraki gittigim 3 gun boyuncada kafama bandana takip girdim hep o kata.. cok cok zor suan 2 kolumda kan alindigin icin mosmor damarlar ve kollarim berbat mahvettiler kollarimi dedim ve sonra hep gozumun onune geldikce sus duygu dert yakinma kendine gel ve sus dedim...

Canim. Cok gecmis olsun...
Simdi nasilsin? Sonuclar cikti mi?

Sizi okadar iyi anlıyorum ki benimde babam adını bile anmak istemediğim aynı hastalıktan muzdarip yazdıklarınızı okuyunca gözyaşlarımı tutamadım Derviş'e sormuşlar beni en iyi kim anlar aynı acıdan müzdarip anlar diye cevap vermiş..Rabbim nerde kimin ne acısı varsa şifa ve sabır versin o can acısını çok iyi biliyorum Allah hepimize güç kudret babalarımıza acil şifalar versin

Allah şifa versin inşallah. Bende babamı 4 sene önce akciğer kanserinden kaybettim şu an sizi anlıyabiliyorum Allah yardımcınız olsun çok zor çok

Okurken içim parçalandı çok zor dayanılması en zor acılardan biri , sizin adınızada çok üzüldüm benim duygularımı çok iyi anlıyorsunuzdur eminim çok çaresizim günden güne eriyen biten bir babaya dayanmak çok zor

Allah razı olsun geçmiş olsun baba çok tatlı bişeymiş ya içimden acısı çıkmıyor

Allah sifa vrsin

bi arkadasim bu yaz agustos gibi anneisni kaybetti yurt disindayiz cenazesine yetisebildi ani kalp kriz birden gitti .. hiç unutamiyordu onu,gecen ay da babasini kaybetti ayni ani kalp krisi onuda goremedi cebazesine yetisti

Allahim daha agir sinav vermesin insallah sana ..

Rabbim yar ve yardımcınız olsun.
Rabbim yar ve yardımciniz olsun... Ya şafi ismiyle tez zamanda şifasını versin inşallah

Duygularımı anlattınız bende babamın hastalığıyla birlikte her seyimi kaybettim babama bir iğne vurabilmek için sağlık okumaya başladım ama nasip olmayacak gibi en büyük dayalıydı sağlıkçı olmam ben hayalini gerceklestirdim ama babam görebilecek mi bilmiyorum: ( önlük giyme törenin vardı gözğm sadece babamı aradı ama yoktu o kadar karmaşık bir haldeyimki artık kelimeler yetmiyor derdimi anlatmama Rabbim annenizin mekanını cennet eylesin dizede sabır versin çok zor bir acı

Amin inşaallah

Evet cok iyi anliyorum sizi bu cok berbat bir aci..elleriniz kollariniz baglaniyor caresiz kaliyorsunuz..
Size birsey diyeyim mi belki bu size tuhaf gelecek ama ben babamin bir an once ölmesi icin aglayarak aci icinde Allaha yalvarmistim..kurtulma umudu yoktu zaten ve acı cekiyordu.en kötüsüde doktorun dedigine gore dahada ilerleyen zamanlarda acisi cogalacak morfin bile fayda etmeyecekti.Kemiklerine yayilmaya baslamisti cunku..iste o gun "Allahim aci cekmesin yeterki,o hale gelmeden al onu yanina"dedim.
Sonra babam ikinci kemoterapi sirasinda kalp krizi gecirdigi icin kaybettik..cok aci cekmedi yani..sukur iste bunada sukur:-((((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…