Babam annemi aldatıyor!

Malesef aynı bela bizim başımızda da var.Ben lisedeyken bir kadın vardı mesajlarını yakalamıştım babamın nejla adında bi kadınla aşkımlı canımlı mesajlaşmalar...koca adam abdestli namazlı sorsan aile babası.Hatta o sıralarda bana göre vicdan azabının onu sıkıştırmasından dolayı her şeye tepki gösterip kızıyodu anneme de şiddet uygulamıştı.Ama ben o sıralar abime demiştim şehir dışında olduğu için olayları bilmediğinden.Olmaz öyle şey yanlış anlamışsındır diye kızmıştı.Babama da daha bu yıl o Nejla neyin nesiydi diye sordum apaçık.Tabiki arkadaşımın kardeşi bilmem ne diye zırvaladı.O aşkımlar canımlar neydi peki deyince de arkadaşımıza şaka yapmıştık bilmem ne diye devam etti aptal yerine koyarak.Şimde ne zaman facebook aramalarına baksam o kadın ve kardeşlerini aratıyo yok oğluna iş aramalar falan.Hepsini engelledim ama nereye kadar görüşmüyo da olsa adam zihnen aldatıyo bunun başka adı yok ki.Bi ara geçmiş zamanda ev satılmıştı onunla bazı borçlar kapandı ama annem hala artan para olması gerektiğini söylüyo.Benim de beynimi o kadına mı yedirdi acaba kuşkusu kaplıyo ister istemez.Apaçık haykıramıyo da insan ne de olsa baba! bi yandan ya pişman olmuşsa diye susuyorum hatasını yüzüne vurup tekrar meseleyi hortlatmamak adına.Çok zor insanı arafta bırakan bir durum seni çok iyi anlıyorum İnsanın en büyük idolü babasıdır babam da yaptıysa herkes yaapar düşüncesini kafamdan atamadığımdan ilişkilerimde bağlanma sorunu yaşıyorum aynı yaştayız ve evliliğe hiç sıcak bakmıyorum.Bir yandan senin gibi annemi de üzmek istemiyorum boşansaydı o zamanlar boşanırdı zaten.Ben de sağlığını düşünüyorum bu yüzden bu duyguyla yaşamak zorunda olmak beni boğuyor.

Sen neden bu sorunu yükleniyosun ki!

Annen daha önce de yaşamış ve affetmiş. Yani bu duruma bağışıklığı yüksek. Paylaş annenle bunu, beraber bi sonuca ulaşın. Annenin bunu bilmeye hakkı var.
cok özür dileyerek söylüyrum ama bagisiklilik kazandi demeniz cok ayip bence

Ne yaptınız var mı bi gelişme?

Açık hat aldım internetten onun ulaşmasını bekliyorum.
Önce kadını arayarak en azından isim soyismini öğrenmeye çalışacağım. Babamın yanında mı çalışıyor böylece anlayabilirim. Ama bunu nasıl yapacağım hakkında bir fikrim yok Banka veya bi çekiliş kampanyası için aradım deyip bilgilerini istesem verir mi bilmiyorum.
Ardından babama , görüştüğü kadının sevgilisi olduğumu ve ilk önce kızlarıyla ardından eşiyle görüşeceğimi bildiren mail yazacağım. Tepkisini görmek istiyorum. Sonra da o kişi bana mesaj göndermiş gibi yapıp babama görüntüsünü ileterek hesap soracağım. Sizce nasıl? Bilmiyorum şuan aklıma yatan plan bu açıkçası

Konuyu takipteyim yazmamıştım ama engel olamadım.
Canım annen duyarsa üzülür demişsin evet üzülür. Fakat şimdi kvsine bakıyor kocaıs tarafından aldatılıyor bu daha mı iyi?
Yine başka bir mesajında demişsin ki biz evlenince annem yalnız kalır. Babam 20 sene önce öldü 4 kardeşiz en son ben evlendim annem 3 senedir yalnız. Torunlarına gelir falan.
Kimse annesi yalnız kalsın istemez ama hizmetçi ve enayi yerine konulsun da istemez.
Bence git bu hafta sonu babanın yüzüne vur herşeyi. Bu çok ağır bir yük tek başına taşıma. Baban bilsin bildiğini.

Dolandırma bu kadar babandan numarayı aldıysan ara dırek konuş kadınla sonra babanla konuş

Maalesef çok ağır bir yük, babamla annemle ben bu konuları nasıl konuşucam inanın bilmiyorum

Ay yollardan geçip aynı çözüme ulaşmışız. Tek fark ben anneme söylemedim ama bildiğini biliyorum. Çünkü babamı yemlemiştim o da evet dedi ama ona sözler verip kandırmış tabi ki. Ama annem de hala devam ettiğini seziyor bnce.

Maalesef. Hep başkalarında dinlerdim hayretle, şimdi benim başıma geldi
Benim kardeşim öğrendiğinde saatlerce bağıra bağuta ağladı nasıl yaa ben arkadaşalrımın babalarının yaptığını duyunca hayret eder allahtan bizim ailede yok derdim. Nasıl bu bizim başımıza gelir diye öyle bir ağladı ki...

Annemin bildiğini hiç ama hiç sanmıyorum çünkü huyudur içinde tutamaz, laf çarpar muhakkak.
Üstelik tekrarladığını bilse babamı gerçekten affetmez. Çok zor atlatmıştı zamanında bize sezdirmeden demiyim de gizlemeye çalışarak

Kardeşiniz nasıl öğrendi? Ben bunu bilsin istemiyorum, bilmesi çok daha ağır bir yük. İhanet ağır, nefret ağır, bize ve anneme acıması ağır

[

ne diyeceğim kadına?
Babamla bır daha görüşmeni ıstemıyorum eğer gorusursen sonuçlarına katlanırsın bu kadar basit o bu haltı yemekten korkmuyorsa sizde bunları söylemekten korkmayın ayrıca kadınınla babanızın konuşmaları elınızde mevcutsa kadına Sanada zına davası açıp neyin varsa elınden alacaz dıye tehtıt edebılırsınız keza böle bır hakkınız var. Babanıza gelıncede ıyıce bır hakkından gelırsenız o utançla artık durulur artı eklemek ısterım kadının numarasını Facebook’ta aratın belkı faceye numarasıyla kaydolmuştur. Yada ıbstagramı varsa profılınızdekı ayarlar kısmından rehber kişilerini görüntüle dıyın bılgılerıne ulaşırsınız varsa hesabı

Her yerde arattım numarayı ama maalesef hiçbir kaydı yok. Belki hayat kadınıdır ve böyle işler için kullandığı bir numaradır, bilmiyorumki.
Kadın arsızlaşmıştır ve beni dalga konusu yapar yüksek ihtimalle. Kadını tehdit edebilirim eğer bilgilerine ulaşırsam.
Yeni hattımdan arayıp ismini soyismini nasıl öğrenebilirim fikriniz varsa paylaşırsanız sevinirim

Bu dünyaya bi kere gelinir, senin annen hakediyo mu bütün bunları? Boşasın gitsin baban da ne hali varsa görsün. Ama muhtemelen şöyle olur boşanmaya kalksa bile baban yalvarır yakarır onu ikna eder boşanmamaya

Açık hatı nasıl aldınız? Banka veya çekiliş kampanyası ayağına alamazsınız bilgi. Çünkü insanlar dolandırıcılara karşı çok temkinli bu çekiliş banka muhabbetlerinde. Ben size söyleyim arayıp bi isim sallayıp atıyorum canan göç le görüşüyorum değil mi diyeceksiniz? Hayır diyecek kapatacaksınız. Tekrar arayıp bulunduğunuz şehirdeki bir hastane adını söyleyip hanımefendi buraya bilgileriniz girilip bu telefon numarası bırakılmış, ödenmemiş hastane faturanız görünüyor. Siz veya yakınınız x hastanesinde kaldı mı hiç diyeceksiniz. Hayır bilmem ne deyince ben kiminle görüşüyorum şuan isminizi alayım tam detaylı olarak ecrakları inceleyip bi yanlışlık varsa düzelteuim dşyeceksiniz. İsmini alınca da kapatıp 2 dk sonra tekrar arayıp evet nüfus cüzdanı fotokopisini bulduk arkadaşlar sisteme numarayı yanlış kaydetmişler sizlik bir durum yok rahatsız ettik kusura bakmayın vs deyip kapatacaksınkz.

boşuna diğer kadını da arama bence bu kadını buldun dövdün sövdün ne olacak biri gider diğeri gelir o yüzden sinirini bozmaya değmez onlar alışıktır

Sadece annem değil hiçbir kadın, hiçbir insan aldatılmayı haketmez. Derdim boşanmamaları değil ben ömür boyu anneme destek olurum ama bu üzüntüye annem ve kardeşim katlanabilir mi bilmiyorum. Ya hasta olurlarsa, hayatları tepetaklak olursa diye korkuyorum

Kardeşiniz nasıl öğrendi? Ben bunu bilsin istemiyorum, bilmesi çok daha ağır bir yük. İhanet ağır, nefret ağır, bize ve anneme acıması ağır
Benim 3. Sefer yakalamamda kardeşimde yanımdaydı. İlk yakaladığımda üniye hazırlanıyordu yalvardı babam sakın o duymasın diye. Ama o da ilerleyen yıllarda hep sezmiş ama konduramamış. Benim 3 yakalamamda o ğniyi bitirmişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…