Babam annemi aldatıyor!

Evet ama anneme çok üzülüyorum. Bu kadarını bilse kesinlikle devam etmez bu evliliğe.

Kadını tehdit et kocana söylerim de
Sonuçta elinde kanıt var

Evet ama anneme çok üzülüyorum. Bu kadarını bilse kesinlikle devam etmez bu evliliğe.

Anneniz çok fedakâr bir insan haketmiyor bunları sizi anlıyorum

Ama bazen bilmemek bilmezden gelmek gerekiyor
bu yaşta bosanirsa daha mı mutlu olacak. üzülüp çektiği acı da cabasi

Kadını tehdit edip babana bir şey soyleme akışına bırak.
Emin olun bir kadın hisseder anneniz farkediyordur ama gerçekle yüzleşmek istemiyordur. Bana güven

Babanla hiç konuşma mı diyorsunuz? Konuşmazsam vazgeçeğini sanmıyorum ar damarı çatlamış, dayanamayıp benim yanımda otururken mesaj yazdığına göre. Benim bildiğimi öğrenmesi etkili olur diye tahmin ediyorum.
Her ne kadar bunları yapsa da vurdumduymaz bir baba değildir

Bence ilk önce kadına ulaş elindeki resimleri gönder ayrilmazsa kocasına söyleyip rezil etmekle tehdit et . kendinide tanit

Kadın babana soyleyecektir. Ya ayrılırlar yada baban karşına çıkar. Sende ne yüzle karşıma çıkıyorsun ikinizi de rezil ederim. Annem İçin sustum ayrilmazsaniz cinayet çıkar kadında evli dersin. Korkut iyice

Başkada yapacak bir şeyin yok bence
Abinin hayatını düşün muhtemelen bosanmayacak anneni uzmeye degermi??

resim dediğim kadının tek başına selfie fotoğrafı, babamla birlikte değil.

Çok üzüldüm yerinde olsam direkt konusurdum. Annene iyi Davranma sebebi de üzgünüm ki annenin bu işlerden hiç şüphe duymaması için bir tanıdığımız eşini !ldatıyor birkaç kadın ile hem de. Adam eşime kadınlardan birinin fotosunu gösterirken şunları dedi; evdekine iyi davranacaksın ki senden asla şüphelenmesin,veriyorum gazı ,şekerim hayatımlar havada ucuyor. Yengen de benden hiç süphelenmiyor

Çok zor bir durum keşke bu yaştan sonra bunlar sebep olmasa. Annenize yansıtmadan babanızla konuşmayı deneseniz, belki hatasından geri döner. Devam ederse hala o zaman tekrar düşünürsünüz

Biri bu konuyu açsa , bana danışsa hiç düşünmeden anlatın annenize derdim. Ama inanın öyle olmuyor.
Karşısınızda mutlu bir aile tablosu varken yakıştıramamak bir yana her şeyin darmadağın olmamasının sizin ağzınızdan çıkacak lafa göre olmasına cesaret edemiyorsunuz. Çünkü o sonda herkes mutsuz olacak.

Babanın annene iyi davranmasında tek bir neden var...
Annenin babaannene bakıyor olması..
Eğer babaannen hayatta olmasaydı baban annenin yanında değil diğer kadının yanında olurdu...

Fake hesap acip kadinin gozunu iyi bir korkut, kocasina soylemekle tehdit et.
Ayni sekilde baska bi hesapla babanin gozunu iyice bir korkut.
Ikisi de birbirinden zit mesafelere dogru kacarlar.
Sonrasinda da babanla yuzyuze konusabilirsin, bu sekilde bir maceraya atildigina inanamiyorum diye..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…