Babam annemi aldatıyor!

Babanızla bu konuşmaları yapmak öyle zor ve iğrenç ki. Tarif edemiyorum

Babanla böyle bir konuda yüz göz olman seni daha fazla üzecektir. Bence kadını iyice araştır. Evli mi barklımı ailesi varmı. Elinde koz olsun. Sonra kadını ara kim olduğunu söylemeden tehdit et. Ailesine ve çevresine bu durumu açıklayacağını söyle huzursuz olsun ikiside..

Bak yavrum bu söylediklerim sana biraz ağır gelecek ama tecrübelerime dayanarak şunu söyleyebilirim ki annen biliyor ama görmezden geliyor ve belli ki ikisi de halinden memnun
Bence karışma, babanla da aranı bu yüzden bozma, üstelik müdahale edersen annen de düzenini bozmak zorunda kalacak, belli ki onun da bu evlilikte vazgeçemeyeceği konforları var bunları kaybedecek sonuçta

Konu sahini bir sey yaptiniz mi?

Bence babanizla konusun. Size cok deger veriyormus, siz konusursaniz utancindan muhtemelen yerin dibine girer. Hayal kirikligina ugradiginizi belirtin. Ondan beklemediginizi, gozundeki o muhteşem baba figurunun zedelendigini vs vs. Evlatlarina deger verdigi icin muhtemelen ona yikim olur bu konusma. Ve gercekten vazgecerse (ki ben erkeklerin boyle seyleri 1 kere yapip birakacagina asla inanmam) ne ala. Ama annenize de yazik degil mi? Koca aldatirken o kayinvalideye bakicilik yaparak omrunu heba mi etsin?

Ben bu durumda olsam napardim. Babamin agzina edip annemi alip giderdim. Kalsin anasıyla bir basina. Evlatlari da biraksin onu. Babam canim ciğerim can parcamdir ama annemi boyle bi duruma sokmasina izin vermem yakarim dunyayi.

Dedektif tutun. Aklima bir tek bu geldi.
Eğer bir dedektif firmanın ofisinde görüşmeye öncelik verin (sabit bir ofisi, vergi levhası var mı kontrol edin), sabit telefon hattı olmasına, ve mutlaka firma sahibinin hesabına banka yolu ile ödeme yapın. Bu sektörde de maalesef art niyetli insanlar çıkıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Babam hala ergen gibi tuvalete bile telefonla gidiyor asla yanından ayrılmıyor. Bir kere aldatan hep aldatır lafı o kadar doğru ki. Adamın ruhuna işlemiş resmen.
Bu yük bana ağır geliyor artık delirecegim

Mesaj atmanızı tavsiye etmiyorum, babanızla yüz yüze bir mesele konuşmak istediğini söyle sadece ikiniz olacak şekilde ve birden yüzüne vurun gerçekleri. Annenize söylemeyi düşünmüyorsanız çok da katı konuşmamalısınız ama, bu işi bitirirse yanında olacağınızı da bilsin. Bu işin devam etmeyeceğine dair teminatını alın, konuyu takipte kalacağınızı belirtin ve anneniz, babanızla birlikte güzel vakit geçireceğiniz hoş ortamlar ayarlayın bence. Böylece babanız hata yaptığını görebilir belki.

Ben karışırdım net! Annemin üzülmemesi için elimden geleni yapardım. Önce babamı karşıma alır sert bir konuşma yapardım buna devam etmekte kararlı olduğu takdirde onunla iletişimimi keseceğimi söylerdim. O kadını da bir şekilde bulurdum. Eğer babamın evli olduğunu bilmiyorsa onu söylerdim. Yok eğer bildiği halde devam ediyorsa onunla da sert bir konuşma yapardım. Bütün bunlara rağmen hala aynı devam ediyorsa annemi de alıp o evden giderdim.

Kaygılarınızı anlıyorum bu büyük yükü taşımak ağır geliyor. Ama öncelikle sormanız gereken ben bunu söylemezsem sonu ne olur? . ‘Annem nasıl hisseder?babam ne düşünür? kardeşim ne yapar?’ Bununları sormayın kendinize . Önceliğinizi kendinize verin. Bu yükü taşıyacak kadar güçlü müsünüz ? Değil iseniz bunu kararınızdan sonra konuşalım .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…