Babam annemi aldatıyor!

Babamın bir üretim atölyesi var ve sizinle aynı fikirdeyim şuan çalışan veya daha önceki yıllarda çalışıp ayrılmış biri olabilir diye düşünüyorum. 1 ay sonra gideceğim o ile, belki bunu yapabilirim. Fakat maalesef çalışanlardan güvenebileceğim biri yok, kadının fotoğrafı var bende ama onu gönderip direk 'bizim atölyede mi çalışıyor' demem çok dikkat çeker.

Kesinlikle büyük bir yük ama bu ayrılığın ateşini yakmış olmak da bana büyük bir yük olmayacak mı?

Yok 1 ay sabır edemem, mümkün değil. O sürede babamı gözlemlemek için zamanım olmayacak anlamında söyledim.
Kadınla ilgili bilgi toplamam lazım ama bunu nasıl yapacağımı hiç bilemiyorum
Keşke babanı takip edebilsen Ben tuhaf bir biçimde kadının evli olduğunu hissediyorum.

Böyle bi olay arkadaşımın başına gelmişti arayıp tehdit etmişti kadını seni ailene rezil ederim gibi kadın korkudan uzaklaşmıştı işe yararmı bilmem allah yardımcınız olsun Allah fırsat vermesin hidayet nasip etsin babana pişman olsun inşallah

Amin inşallah.Kadını hangi sıfatla arayıp tehdit etmeliyim peki? Kızı olduğumu söylesem babamdan çok sert bir tepki yiyebilirim

Nasıl öğrenebilirim bunu, fikriniz var mı?

İşte ancak bir önceki mesajda dediğim gibi başka bir numaradan, eşiniz sizi aldatıyor diye yemleyip, eğer ararsa eşi var demektir diye düşünüyorum. Ama bu kadının yerini vs de bilmiyoruz of çook zor

İş yerlerinde, her türlü bilgi çaycılar veya kapı görevlileri tarafından bilinir. Adeta iş yerlerinin ayaklı gazetesi gibidirler.Bu türden sizinde tanıdığınız bir çalışanı varsa, ondan sorgulayabilirsiniz.Zaten eski bir çalışanıysa oranın, bilmeyen yoktur. Ama, kimse sesini çıkartmak istemeyebilirde.
Azıcık parası pulu artınca, bu erkeklerin bir çoğunun ayranı niye böyle kabarırsa, sinir oluyorum. Karakter meselesi tabikide.İnsan üzülüyor, öfke duyuyor yinede böyle şeyler duyunca.
Siz düşünüp, taşınıp ne yapacağınıza kendiniz, en doğru şekilde karar verirsiniz zatende. Yeni telefon hattı almayla, bilmem neyle ben olsam hiç uğraşmazdım.Bilginin kaynağına direkt bir ziyaret yeterli gelirdi diye düşünüyorum.

Bence ortalıği velveleye vermeden bir emin ol bakalim belki mühim bişi değildir hal hatırdan ötede değildir belki..casus program yükle once bi anla bakalim ne is ve ne boyutta..

Benim babamda annemi defalarca kez aldattı.kendi istemedikçe vazgeçiremedik.en son birini yine buldu ustelik kızı yaşında ve dul çocuklu sanırım ona nikahta kıymış naptıysak 5 kardeş vazgeçiremedik. elimizden bişi gelmedi annemde artık boşverdi ne hali varsa gorsün dedi.adından utandı kadın.yani yapıyorsa vazgeçmez canım sen kendini parçalasanda bari annene duyurup üzme kadını huzurunu bozma eminolki annen biliyordur

İşte ancak bir önceki mesajda dediğim gibi başka bir numaradan, eşiniz sizi aldatıyor diye yemleyip, eğer ararsa eşi var demektir diye düşünüyorum. Ama bu kadının yerini vs de bilmiyoruz of çook zor
Eşiniz sizi aldatıyor vs demeyin. Kadın gerçekten evliyse bu cümleyi duyunca babanıza bir adıö daha gelecektir. Onları birbirine yaklaştırmayın.

Ben ruhsal olarak hasta kabul ediyorum artık. Bize dinden imandan bahsedip zinadan çıkıp namaza duran adam ruh hastasından başka bişey olamaz dedim ancak öyle kabullendim. Şu anda da benim için amaç değil araç gebersin diyorum ama yine annemi düşünüyorum ona bişey olursa yaoayalnız kalacak diye korkuyorum. Rabbime bırakıyorum hayırlısını.

Kesinlikle büyük bir yük ama bu ayrılığın ateşini yakmış olmak da bana büyük bir yük olmayacak mı?

O zaman vicdanınızın terazisini kullanmayı tavsiye edicem size. Annenizin kandırılması mı kandırılmış bir kadının gururunu kurtarmak mı? Siz sadece üstünüze düşeni yapın kararı vericek olan anneniz.

Kardeşinin sınavının geçmesini bekle bence. Sonrasında da annenle paylaş bu durumu. Ben olsam öyle yapardım. Annemin bir ömür yalan ve sahte bir ilişkisi olacağına hiç olmasın daha iyi derdim.

Bu kadın telefon numarası ile Facebook İnstagram vs kullanıyor mu kontrol ettin mi bir arkadaşından telefonunu rica et kadının numarasını ekle whatsapp a bak kimmiş

Eşiniz sizi aldatıyor vs demeyin. Kadın gerçekten evliyse bu cümleyi duyunca babanıza bir adıö daha gelecektir. Onları birbirine yaklaştırmayın.

Yook biz kadının eşi var mı onu anlayıp, sonra eşine ulaşmakla tehdit edelim dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…