Babam annemi aldatıyor!

Evet ikisini de korkutmayı düşünüyorum

Böyle nankör erkekleri Allah ıslah etsin diycek tek kelimem bu maleseff bu erkeklere rahat batıyor. Para yı görünce azıyorlar o karılarda bunları bir güzel söMürüyor. Gerci hakediyorlar da . Keşke bunu karısı yapmıyor olsa. Gerçi karısı yapmadığı için bu tarz kadınlar yanaşıyor kocalara daha kıymetli oluyorlar.

Bence kadına bulaşma, aynı olmasa da benzer bir durum yaşadım ve kadın kocası ile iftira atmakla suçlayıp üzerime geldi. Arsız güçlü olur derler. Fake hesap da olsa ortalık karışacak. Babaniz da delil yoksa inkar edecek ve daha dikkatli olacak. Elinizde sağlam bir delille ekran görüntüsü vs ile konuşursanız daha etkili sonuç alacağını düşünüyorum.

Çok zor bir durum keşke bu yaştan sonra bunlar sebep olmasa. Annenize yansıtmadan babanızla konuşmayı deneseniz, belki hatasından geri döner. Devam ederse hala o zaman tekrar düşünürsünüz
sanirim konu sahibinin konusunu anlamamissiniz. konu sahibinin annesi 2 ci kez aldatiliyor

Genel olarak buraya yazarsaniz aslında son durumun ne olduğunu çok iyi olur . Bicogumuz merak ediyoruz bence son durumun ne olduğunu ? Umarim anneniz uzulmeden uygun bir çözüm bulunabilmistir

Merhaba maalesef henüz bir gelişme olmadığından buraya yazamadım. Okul ve işle ilgili farklı problemler yaşadım ve babamla konuşamadım. Ne yapacağımı bilmediğimden erteledim aslında hep. Kadına özelden hakaret içerikli mesajlar gönderdim ve özel numaradan hem babamı hem kendisini taciz ettim. Ama anneme karşı gittikçe artan bir mahcubiyet duygusu yaşıyorum. Bugün babama mesaj atıp gizli numaradan birisinin beni aradığını ve *** isimli bayanı tanıyıp tanımadığımı sordu, tanımadığımı söyleyince de sana sormamı istedi. Anlayamadım? Tarzı bir mesaj yazacağım. Sabahtan beri stresini yaşıyorum. Mesaj içeriği ile ilgili farklı bir öneriniz varsa açığım.

"Annemle konuşsam kesin boşanır ve bizim yanımıza taşınır çok iyi tanıyorum başka bir seçenek kesinlikle yok. "O halde babanızla konuşun,mümkün olduğunca sakin bir dille yapın bunu. Ve yazdığınız cümleyi babanıza direk söyleyin

Anladım çok ama çok zor bir durum aslında haklısınız ama ne kadar ertelerseniz o kadar buyucek bu sorun . Ki bence kadına hakaret dolu msj atmak çözüm değil burda babanız en büyük suçlu onun ceza çekmesi lazım ama işte anneyide üzmeden. Bana kalırsa bu konuşmayı yapmak çok zor olsada direk babayla konuşup utandirmak daha doğruydu ama zor bi konuşma yaşamadan da bilinmez elbette o yüzden msj seçeneği bence mantıklı

Bırakın yüzyüze konuşmayı , mesaj attıktan sonra nasıl yüzüne bakıcam diye düşünüyorum inanın çok zor

Bırakın yüzyüze konuşmayı , mesaj attıktan sonra nasıl yüzüne bakıcam diye düşünüyorum inanın çok zor
Siz değil babanız sizin yüzünüze nasıl bakacağını düşünsün. Şimdiye kadar iyi durabilmişsiniz. Ben bu kadar sakin kalamazdım sanırım. Zor durum. Susması da konuşmasıda eziyet. Çözebilmeniz dileği ile.

Babama yazacağım mesaj konusunda destek isteyecektim
durum nedir acaba konu sahibi?

Merhaba, babama bugün mesaj attım. ***isimli kadını tanıyor musun baba? diye.
'Noldu?' yazdı. 'Özel numaradan birisi beni arayıp ileri geri konuştu' dedim.
Sonra aradı, açamadım işyerindeyim çünkü. Ne diyecek, ne konuşacağım bilmiyorum.
Arayanın kadın mı erkek mi olduğunu sorarsa ne diyeceğim? Veya başka ne dedi derse?
Ne yapıcam bilmiyorum yanlış bir adım atmak istemiyorum

bence babanı karşına al iyice konuş.Hetrşeyin farkında olduğunu anlasın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…