Baba nefretim var

I

iremsema

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi iremsema
Hem eksiklini hissediyorum hem nefret ediyorum nasil bi duygu bilmiyorum beni çok üzüyo çevremdeki baba pirofillerine bakiyorum bide benimkine çok zordurumdayim

• Konu Sahibi iremsema
canım biraz açarmısın?? neden böle bi ilişkiniz var babanla acaba?

• Konu Sahibi iremsema
Nasil böyle olduk bilmiyorum şimdi düşman gibiyiz
çok karişik bizimkisi bazen benbile anlamiyorum nasil oldunu

• Konu Sahibi iremsema
ama biraz açıklamazsan yardımcı olamayz kiyerimseniben
sorun ne? kavga mı ettiniz mesela yoksa ilgisiz bi baba oluşu mu?

• Konu Sahibi iremsema
Hayir küçük yaşta annemi kaybettim babam evlendi biriyle 2tane küçük kardeş onlari korudum hayat boyu babam sogudu bizden bizde ondan ben evliyim 2 tane kizim var mutluyum allaha şükür ama kadeşlerimin derdi babam birakmiyolarki mutlu oluyum

• Konu Sahibi iremsema
nedense bizde babamla anlasamiyoruz.. ne diyim ablacim ya.. :KK43:

• Konu Sahibi iremsema
aslında annenız yokmuş sahıp cıkacagı yerde sızle ılgılenmemış
ya uzuldum ınsanın babasına boyle sevgısız oluşu uzucu
ama tabıkı sız yasadınız....bu olumsuzlukları
acaba uvey annedenmı kaynaklanıyor bu sogukluk
sadece sıze karsımı boyle uvey annenızın cocuklarına karsı tavrı ne
merak ettıgım ıcın soruyorum canım
ama uzulmeyın bır yuvanız cocuklarınız var
olanları unutun dıyecegım ama galıba bıraz zor

• Konu Sahibi iremsema
kardeşlerin kaç yasında peki? 2 kardeşin baban ve eşi aynı evdeler mi?
çok uzun yıllar geçmiş anladığım kadarıyla tekrar senin acını alevlendiren şey nedir? kardeşlerinin sorunları mı oluyor? genç yaşta yanlız kalınca evlenmek istemiş olabilir ama sizden soğuması veya belki üzmesi kabul görür bişey değil... baba eksilkiği her yaşta hissediliyor maalesef:a015:

• Konu Sahibi iremsema
Bence düzelte biliyosan düzelt zaman geçtikçe uçurum oluyo yanizlik hissi seni birakmiyo

Evet kaynak üvey anne ama adi üstünde üvey öz baba yapmamasi lazim yenideyil busorunlar hep vardi ama neden bilmiyorum ben çok tuaf ruh haline büründüm hep mutsuz hissediyorum kendimi

Bence düzelte biliyosan düzelt zaman geçtikçe uçurum oluyo yanizlik hissi seni birakmiyo

canım ya uzulme senınde bır yuvan cocukların var
onlarda bul tesellıyı babnın sana vermedıgı sevgıyı sen cocuklarınla paylaş

neyse atık konuşmak istemiyorum bu konuyu bugunluk yeter ben ilkdefa katılıyorum bu kulübe neler yapabilirim bilmiyorum yardım edermisiniz AYRICA TEŞEKKÜR EDERİM KIZLAR İYİ GELDİNİZ

neyse atık konuşmak istemiyorum bu konuyu bugunluk yeter ben ilkdefa katılıyorum bu kulübe neler yapabilirim bilmiyorum yardım edermisiniz AYRICA TEŞEKKÜR EDERİM KIZLAR İYİ GELDİNİZ

ah canim ah
sende benim gibi icine cok kapaniksin belli...

anne ne kadar onemlı arkadaslar goruyormusunuz erkler neden boyle anlamıyorum ayakları uzerınde durabılen cogu kadın boyle bır durumda kolay evlenmez evlensede uvey babalık yaptırmaz cocuklarına ama erkeklerın cogunlu kendı rahatı ve huzuru ıcın herseye goz yuma bılıyorlar aklım ermıyor bu ıse

Hem eksiklini hissediyorum hem nefret ediyorum nasil bi duygu bilmiyorum beni çok üzüyo çevremdeki baba pirofillerine bakiyorum bide benimkine çok zordurumdayim

eğer çevrene bakıpta kıyaslama yaparsan daha çook üzülürsün.olmayınca olmuyor işte.bence sen kendi hayatına bak.bir baba babalığını bilmezse onun için üzülmeyede değmez kardeş.

canım benim durumunu tahmin ediyorum
benim babamda sorunlu bir kişilik hani aksi
benim dediğim diyen konuşmaması gerekn yerlerde konuşan
etrafı üzen biri malesef
helede ben nişnalandıktan sonra babam dahada huy değiştirdi.
hep idare etmeye çalışıyorum çevremle aradaki dengeyi saglamaya çalışıyorum

anlıyorum seni canım
sabır diliyorum
ve bize Allahım daha çok güç versin bazen dayanamıyor insan çünkü.

bizde babamla hiç anlaşamayız çok sinirli aksi birisi aramız çok soğuk 3 yıldır falan böyle ben küçükken bu kadar değildi bende bazen hiç sevmiyorum falan diye düşünüyorum çok kötü bşy hiç düzelmycek galiba benim umudum kalmadı artık:KK43::KK43::KK43:

X