Gebeliğe Hazırlık B6 vitamini eksikligi oldugundan kan pihtilasmam oluyormus

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Folbiol ve benexol kullanmanızı tavsiye ederim.2 ay öncesinde bunlara başlayın. Çok geçmiş olsun.Hangi değerlerde sıkıntı var bu söylendi mi size?
Merhaba bnmde mthfr 1298 heterozigot. Bundan önce 3 kaybımvardı ( dış gebelik.kimyasal.kürtaj) sonrasında başka doktora gttm gebelik öncesi

Folbiol ve benexol kullanmanızı tavsiye ederim.2 ay öncesinde bunlara başlayın. Çok geçmiş olsun.Hangi değerlerde sıkıntı var bu söylendi mi size?
Merhabalar. Bende de mthfr 1298 heterozigot çıktı. Öncesinde 3 gebelik kaybım var ( dış gebelik. Kimyasal. Kürtaj) doktorlar iğneye gerek yok ddi hamile kalmadan önce ecopirin ve bemiks verdi başladım 2 3 ay kullandım hamile kaldım sonra lekelenmem olunca ecopirini kesti düşük riskinden dolayı. ilk defa kalp atışı duymuştuk diğer hafta durmuş kürtaj oldum. Sizin bilginiz varmı bu konuda doktorların ortak bi düşünceleri yok gibi . Araştırıyorum iğne kullanan da kullanılmayanda doğum yapmış. Çok üzülüyorum

Sadece bu değerde mi sıkıntı var?faktörlerde sıkıntı mı?çok geçmiş olsun
Yok sadece o değerde heterozigot çıktı diğerleri normal. Protein s homosistein fln bakıldı onlarda aslında değer aralığında ama min değere çok yakın. Size cvp yazarken cvplaya nasıverdim yarıda kaldı sonra bida yazdım

Bazı bünyeler iğneye gerek duymazken bazıları duyuyor o yüzden düşük dozda olsa iğne verse iyi olurmuş.bence bir perinatoloğa görünün eminim o size bir yol çizecektik.ben 5 kayıp yaşadım ve her yolu deneye deneye bu günlere geldik.umürım sizde bir sonuç elde edersiniz.bazen spermin hızı vs bile etkiliyor.

Sizin değerler neydi hangi gende ne vardı acaba. Bu arada en son gittiğim prof perinatolog aslında ama kafamı çok kurcalıyo bu durum

Sizin değerler neydi hangi gende ne vardı acaba. Bu arada en son gittiğim prof perinatolog aslında ama kafamı çok kurcalıyo bu durum
Benim faktör 2 faktör 5leiden ve mtrhlardan 2 tanesi heterezigot yanında da protein s düşük.bana coraspin ve iğne dışında bi de bağışıklık baskılayıcı kortizon verildi.bence bunu da bi sorun doktorunuza

Hangi genlerinizde vardı acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…