Azosperm kaynaklı tüp bebek tedavisinde 3. gün embriyosu transferi

Ayy hadi gözünüz aydın güzel olacak ben eminim şimdiden hoş gelsin 🥰 nasıl geçti transfer kaçıncı gün embriyosuydu sizinki
Rahattım bu defa. Teslimiyet vardı içimde sanki oldu bitti öyle hastanedekiler de sağ olsun çok moral verdiler destek oldular hep. 5. Gün embriyosu canım 🙏🏻😊

Rahattım bu defa. Teslimiyet vardı içimde sanki oldu bitti öyle hastanedekiler de sağ olsun çok moral verdiler destek oldular hep. 5. Gün embriyosu canım 🙏🏻😊
Hadi inşallah güzel haberlerinizi bekliyoruz rabbim bu ramazanın güzelliğinde müjdesini versin size ve bekleyişte olan herkese 🌸 ben de ikinci transferimi ne zaman olacağını bilmeden bekliyorum acaba bu sefer çift yaparlar mı yaşım 30 ilki tek oldu

Hadi inşallah güzel haberlerinizi bekliyoruz rabbim bu ramazanın güzelliğinde müjdesini versin size ve bekleyişte olan herkese 🌸 ben de ikinci transferimi ne zaman olacağını bilmeden bekliyorum acaba bu sefer çift yaparlar mı yaşım 30 ilki tek oldu
İnşallah canım Rabbim hepimizin duasını kabul etsin 🙏🏻 Olabilir canım doktorun uygun görürse. Benim ilk transfer tek ikinci transfer çift olmuştu.

İnşallah canım Rabbim hepimizin duasını kabul etsin 🙏🏻 Olabilir canım doktorun uygun görürse. Benim ilk transfer tek ikinci transfer çift olmuştu.
Yaşınız kaç acaba benim 30 35 yaş altına iki negatif sonrası çift transfer yapılıyormuş genelde

Yaşınız kaç acaba benim 30 35 yaş altına iki negatif sonrası çift transfer yapılıyormuş genelde
28. Azosperm kaynaklı olunca bence yapılıyor çünkü ben iki defa çift embriyo transferi oldum.
Ya bir de Işın hoca ikinci transfer zamanı 12 gün hap kullanırsın sonra beş gün öncesi Ankara’ya gelirsin gibi bir şey dedi de tam anlamadım ikinci transferde bir kaç gün önce gitme gibi durumlar mı var ilkinde biz günü birlik gitmiştik sabah gidip akşam uçakla döndük aynı şekilde yaparız diye düşündüm de il dışından geliyoruz eşim izin de alamaz işten 5 gün

Ya bir de Işın hoca ikinci transfer zamanı 12 gün hap kullanırsın sonra beş gün öncesi Ankara’ya gelirsin gibi bir şey dedi de tam anlamadım ikinci transferde bir kaç gün önce gitme gibi durumlar mı var ilkinde biz günü birlik gitmiştik sabah gidip akşam uçakla döndük aynı şekilde yaparız diye düşündüm de il dışından geliyoruz eşim izin de alamaz işten 5 gün
12 gün estrofem coraspirin kullandım, sonra kontrole gittim rahim kalınlığına baktılar, sıkıntı yok dedi doktorum, 7 gün sonrasına transferim planlandı. Başka bir protokol mü uygulanacak size bilemedim orasını canım.

Kızlar proxeed plus mı yanlış yazmış olabilirim bulunduğum yerde eczanede yoksa güvenli nerden alabilirim ?

Benim eşime ilk azospermi dediler. Sonra tek tük sperm var onlar yeter tese ameliyatına gerek yok dediler. 11 yumurtadan 8i döllendi 7si 5.güne geldi. Bence iyi bi oran oldu. Bilmiyorum bize hiç yavaşlar falan dememişlerdi

Çok akıntım var, sırt ağrısı, bel ağrısı 😁 onun harici gayet iyiyim. Yalnız ben sigara çay kahve hepsini içiyorum transferden sonra sadece 2 gün dikkat ettim sonra zaten işe başlayınca hiç transfer olmamış gibi davranıyorum 🤷🏼‍♀️
Bende sigara içiyorum maalesef ya ve kahvesiz hiç duramıyorum transfer zamanı bende yaptım yani 🥲 bence etkisi yok ya genel bir kanı var bu şekilde olunca oluyor yani inşallah sizin olacak Allahın izniyle haber edin lütfen 🙏

X