Azosperm kaynaklı tüp bebek tedavisinde 3. gün embriyosu transferi

Aslında eczacılar Bi sekilde arayıp bulabiliyor. Benim esimde meriofert kullandı. Bülent hoca gonalf yada meriofert demişti. Biz daha ucuz diye meriofert almıştık. Bu arada tüp bebek transferi oldum pozitifi aldım. 7+3 de düşük yaptım. Kromozomal sıkıntı olabilir dediler.. Kısmet değilmiş :KK43: kendim evde yumurtalama günümü değerlendirmek istiyorum nasip kısmet belki olur 🙏
Dediğiniz iğneler dışında bir ilaç kullandı acaba eşiniz?

Aa dedikleriniz gerçekten çok stresli durumlarmış inşallah olumlu sonuç olacak en azından yaşadığınız strese değer bu konuda Gürgan iyi gerçekten ilgililer hemşireler arıyor transfer sonrası opu sonrası aşamalarda çok memnun kaldım ilk negatif olması da nasip diyorum artık
Ahmet hoca tavsiye edince hiç araştırmadım açıkçası ama tam bi hayal kırıklığıydı benim için. Neyse inşallah pozitif sonuç alırızda bunlara değer yaşadığımız süreç hiç kolay değil çünkü

Dediğiniz iğneler dışında bir ilaç kullandı acaba eşiniz?
Evet klomen kullandı dozunu sürekli testesteron takibi yaparak değiştirdi. Arı sütü bal polen propolis kullandı. Zeytinyağında incir bekletip yiyordu. Bi de Menupin ve Proxeed plus gıda takviyesi kullandı
En çok hangisi etkili olmuştur bilmiyorum

Evet klomen kullandı dozunu sürekli testesteron takibi yaparak değiştirdi. Arı sütü bal polen propolis kullandı. Zeytinyağında incir bekletip yiyordu. Bi de Menupin ve Proxeed plus gıda takviyesi kullandı
En çok hangisi etkili olmuştur bilmiyorum
Maşallah çıkış olması az da olsa çok iyi sonuçta bi yumurta bi sperm yetiyor. Biz 2 yıl bekledik çıkış olmayınca mecbur tese oldu.

Arkadaşlar merhaba, eşim azosperm, toplamda 3 embriyonun gelişimi devam ediyo ve yarın 3. Gün transferi yapılacak, embriyoloğa 5. Gün embriyosu daha sağlıklı oluyomuş beklesek olmaz mı dedim, azosperm vakalarında 3. Günden sonra embriyo gelişimi yavaşlıyor dedi. Bilgisi olan, benimle aynı durumda olan var mı? Yardımcı olursanız sevinirim
Bizim azospermdi 5. Güne götürdüler hepsini 3. Gün olmaz dediler 5. Güne 8 taneden 2 tane kaldı onları transfer ettiler biri tuttu kızım dünyaya geldi ❤️☺️

Bizim azospermdi 5. Güne götürdüler hepsini 3. Gün olmaz dediler 5. Güne 8 taneden 2 tane kaldı onları transfer ettiler biri tuttu kızım dünyaya geldi ❤️☺️
Yaaa maşallah 🥰🙏 benim 5. güne giden embriyom var mı bilmiyorum onu bile arayıp söyleme tenezzülünde bulunmadılar.

Ahmet hoca tavsiye edince hiç araştırmadım açıkçası ama tam bi hayal kırıklığıydı benim için. Neyse inşallah pozitif sonuç alırızda bunlara değer yaşadığımız süreç hiç kolay değil çünkü
İnşallah içinizi ferah tutun güzel olacak benim de kafama takılan azosperm durumunda neden tüp bebek şansı düşük sonuçta sperm çıkıyor döllenme oluyor embriyo oluşuyor Ahmet hoca spermler çok iyi dedi bize anlayamadım açıkçası 😒

İnşallah içinizi ferah tutun güzel olacak benim de kafama takılan azosperm durumunda neden tüp bebek şansı düşük sonuçta sperm çıkıyor döllenme oluyor embriyo oluşuyor Ahmet hoca spermler çok iyi dedi bize anlayamadım açıkçası 😒
Bende anlam veremiyorum maalesef 🤷🏼‍♀️ spermin döllenmedeki etkisi %30 yazıyor mesela internette asıl önemli olan yumurta ama neden azospermli tüp bebek tedavisinde oran bu kadar düşük anlamıyorum..

Bende anlam veremiyorum maalesef 🤷🏼‍♀️ spermin döllenmedeki etkisi %30 yazıyor mesela internette asıl önemli olan yumurta ama neden azospermli tüp bebek tedavisinde oran bu kadar düşük anlamıyorum..
İnşallah güzel neticeler alır herkes siz bu süreçte negatif düşüncelerden uzak durmaya çalışın Rabbimin izniyle olur her şey nasip olsa da olmasa da elbet hayır vardır bende ikinci transferim için bekleyeceğim Drum izindeydi diye görüşemedik hafta içi bana dönüş sağlanır bakalım hakkımızda hayırlısı olsun 🥲💕

İnşallah güzel neticeler alır herkes siz bu süreçte negatif düşüncelerden uzak durmaya çalışın Rabbimin izniyle olur her şey nasip olsa da olmasa da elbet hayır vardır bende ikinci transferim için bekleyeceğim Drum izindeydi diye görüşemedik hafta içi bana dönüş sağlanır bakalım hakkımızda hayırlısı olsun 🥲💕
Hakkımızda hayırlısı olsun.. inşallah güzel haberler alırız🙏 birbirimizlede paylaşalım, şahsen ben çok mutlu olurum🥰🙏

X