Az Önce Evden Çıkıp Gitti

Hemen pis insan muamelesi gördüm ya :) Görende burdakileri 7-24 banyoda sanır..Pazar yıkandım bugün Salı arkadaşlar abartmayalım.Hergün çamaşırımı kıyafetleri değiştiririm roll-on da çok güzel bir icat her neyse..Ben karşımdakine saygı duyarım sonuçta Allah ile onun arasında o mu hesap verecek kendini de bu soğukta dışarılarda üşütmesi otelde kalcam falan demesi benim yaptığımdan daha mantıksız absürt ve saçma geliyor bana..

19.30da evdesiniz gelir gelmez 5 dk bi duşa girseniz de yeterli. Nasıl yemek yiyip wcye giriyorsanız banyo da saatlerce süren bir hadise değil ki. Akıntı durumunda bile insan rahatsız olup duş alırken ilişki durumunda 3 günü devirmeniz hoş olmamış. Eşinizin size saygısı azalır böyle devam etmeyin. Duşa üşeniyorsanız birlikte olmaya da üşenin dengelenir öyle.

Yok artikkkkk yaa
Abdestsiz gezmeyi bile gectimm insan iliski sonrasi nasil dus almadan rahat eder ki tuhaff geldi
Burdaki uyeler ne dusunur bilemem ama sahsen benim esimde iliskiden sonra gusul almasa tuhaf bakardim.

Yalnız duş kısmını mı anladnz birde abdestsiz geziyms cenabet yani 8ol

Vallaha okuyup okuyup gülüyorum yani eşin haklı bence yanio kadar terlemeden sonra nasıl yıkanmadan duruyorsunuz ilişkiden sonra yapış yapış ayyy düşünemedim şimdi enfekaiyon kaparsınız yakında

Eşim hiç gusül abdesti al demedi bana. Açıkçası o alıyor mu bilmiyorum. Duşa gireriz gusül abdesti kim alıyor kim almıyor bilmez diğeri.
Yorgunluğa duş iyi gelir, rahatlarsın.

Benim.konum degil 1 gun dışarda mi geziyosunuz abdestsiz size de anlam veremedim
Bana anlam vermenize gerek yok.
Ben ah vah ne yapsam demiyorum.rahatsiz huzursuzda olmuyorum.
Gusulsuz gezersem bastigim yer utanir laflarinada itimaat etmem.
Gun asiri dusumu alirim.he gusul o gune denk gelirse gelir gelmezse ertesi gun dus alirken gusulde alirim olur biter.
Umarim anlamlandirmaya calismaktansa benden net duymak daha iyi olmustur : )
3 gun yikanmamaksa pisliktendir benim icin.

Dini inancınza saygı duyuyorum demek sizde öyle işliyor durumlar bizde ise anında alınır o abdest hani haram denen bişey var yoksa uğraşırlar hani ondan yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…