ayvalık sarımsaklı:D:D

orda otel fıyatları nasıl cok pahalımı acaba ozelden msj yollarsanız sevınırım

arkadaşlar bende bu sene ordan apart tutucağım tavsiye edebileceğiniz güzel temiz ve denize yakın bir yer varmı şimdiden teşekkürler.

merhaba arkadaslar bende sarimsakliyi cok duydum fakat gitmedim insallah bu yaz nasip olursa gideris fiyatlar nasil acaba bir bilgi verebilirmisiniz buyuk oteller veya kucukte olabilir

Bizim yazlık olduğundan otel fiyatlarını bilmiyorum.
Bayanlara özel plaj yok.
Apartlarda uygun,denize yakını da var uzağı da var, gittiğinizde kendiniz görerek tutarsınız.Ototbüs ile gittiğinizde zaten inince sizi apartçılar karşılar merak etmeyin.

Daha önce bende gittim. Biz gömeçte kalmıştık ama hergün sarımsaklıya gidiyorduk. Oradansa cunda adası şeytan sofrası gibi yakın civarları gezmiştik cennet gibi bir yer çok güzel ama denizi soğuk bide sinek çok fazla.Denizi kumsalı çok güzel tavsiye ederim.

Sizi bilmemde kızlar ben bir ay sonra oradayımm.Miss gibi havası var,denizi soğuk ama bizim çocuklar alışık olduğundan akdenizi sevmediler ne bu su hamam suyu gibi dediler. Yani tercih meselesi,biz soğuk deniz seviyoruz.
Soğuk deniz istemiyorsanız temmuz 15 den sonra gelinn
havası öyle rutubetli falan da değil,mis gibi kaz dağlarının bol oksijenli havası varrr.

Sarımsaklı gittiğim en güzel tatil yeridir. Hele Erdek'ten sonra bana bulunmaz nimet gibi gelmişti. Uygun fiyatlı bir yer düşünüyorsanız ben kıyıdaki Zafer Moteli tavs,ye edebilirim. kumsalla arasından araba yolu geçiyor sadece, ayrıca akşamları da çok aşırı gürültülü olmuyor. kafa dinlenebilecek bir yer bence. Ailece kalınabilmeye de uygun. biz çoluk çocuk baya bi kalabalık gitmiştik. Erdeği gördükten sonra hepimiz çok memnun kaldık.

Arkadaşlar geçen yaz ordaydım Aleyna apart otele gittik çok güzeldi.Denize 50 mt.Balkondan denizi çok rahat görüyosunuz..Çalışanlarda çok sıcak misafirperver insanlar..

20 temmuzda 1 haftalık bir tatilim var ve ayvalığı düşünüyorum. küçük çocuk ile rahat edebileceğimiz otel önerebilir misiniz ???

arkadaşlar tamam güzel hoş ama o ne soğukluk öyle resmen dondum 3 günlüğüne gittim denize 3 dakika giremedim sahilde kutu içecekler saatler sonra yine aynı soğuklukta durabiliyor siz düşünün artık ne kadar soğuk olduğunu ve oksijen fazla olduğu için sürekli uyku halindesiniz birde biraz pahalı....

arkadaşlar tamam güzel hoş ama o ne soğukluk öyle resmen dondum 3 günlüğüne gittim denize 3 dakika giremedim sahilde kutu içecekler saatler sonra yine aynı soğuklukta durabiliyor siz düşünün artık ne kadar soğuk olduğunu ve oksijen fazla olduğu için sürekli uyku halindesiniz birde biraz pahalı....

İlahi çok güldürdün benii:roflol: Ne zaman gittinki? Temmuz 15 den önce gelmeyin.
Evet denizimiz soğuktur, ama incecik kumu,(sahilde ve denizde ) yosunsuz,taşsız mis gibi deniz nerde var.
Bizim suya yavaş yavaş girmeye çalışmayın, birden atın kendinizi,yoksa giremezsiniz,alışık değilseniz.
Havasına gelince her sabah altıda kalkae yürüyüşe giderim Şeytan sofrasına doğru,kokladığım hava misss,
Benim yazlık orda olduğundan biz alışığız,soğuk suyuna,rüzgarına,
Pahalılığına gelince,bir Antalya,Bodrumla kıyas bile .yapılmaz. Orta halli bir tatil yeri bence.
Yinede siz istediğiniz yere gidin, bilgi benden seçmek sizden kızlar.

asıl eylul ayında denıze gırılır.denızın en guzel oldugu zamandır.en sıcak oldugu donem eylul ayıdır.bir cok kısı bunu bılmez.
ben ören de oturdugum ıcın ii bilirimmmm

asıl eylul ayında denıze gırılır.denızın en guzel oldugu zamandır.en sıcak oldugu donem eylul ayıdır.bir cok kısı bunu bılmez.
ben ören de oturdugum ıcın ii bilirimmmm

Evveet katılıorummm,insanın bırakıp dönesi gelmiyo eylülde, ama mecbur kader utansınn:çok üzgünüm:

21 ağustosta gittim sarımsaklıya ama sersem tavuklar gibi dolaştım uykudan ben hep didime giderim sıcaktan soğuğa gidince alışamadım demekki....:bbo:

benim diğer tatilm de 26 eylül de acaba temmuzda başka bir yere gidip ayvalık ı eylül ayına mı saklasam? buz gibi suda yüzemem malum küçük çocukta var o hiç yüzemez :S

Arkadaşlar her yaz Aydın DİDİMe gidiyoruz.Bu yaz farklı bir yer olsun diye AYVALIK a gitmeyi düşünüyoruz.Didimin denizi süper ötesidir.Ayvalığı bilenler lütfen cevaplarsa sevinirim.Denizin suyu soğukmu üşümeden rahat rahat yüzülebiliniyor mu?

X