ayrıntılı ultrasonlar

Kizlar,ben araligin ilk haftasinda ayrintiliya gidicam.Ozel Okmeydani hastanesine gidiyorum.Fiyati da 150 YTL.SSK karsilamiyor.Yani cebimden odecegim.Ama bir sorum var.Resimleri istiyebiliyomuyuz acaba?:uhm:

bi yer buldum yeni mahallede yeni hayat tıp merkezini aradım 80 ytl imiş, sultanbeylide sultanbeyli tıp merkezinde 100 ytl ve ssk indirim ile 70 ytl ye yapılıyomuş. ama cd-foto veriliyomu sormadım açıkcası.eşim cd li istiyo. bakalım. araştırıyorum

ben ayrıtılıya girdim flash disk götürdüm başından sonuna kaydettiler bebeğimi , resimde verdiler.hergün izliyorum mutlaka isteyin güzel bir hatıra.

kızlar bu ayrınyılı ultrasyon renkli mi?kaç boyutlu?çorumda yaşıyorum.ankaranın hangi hastanesine sevk yaptırabilirim?kaça olur?ben öğretmen olduğum için sevksiz ayrılamam sevkli olmalı ve gittiğim gün sıra beklemeden girbilmeliyim bana yardım edin...lütfen.teşekkürler...

Kizlar,ben araligin ilk haftasinda ayrintiliya gidicam.Ozel Okmeydani hastanesine gidiyorum.Fiyati da 150 YTL.SSK karsilamiyor.Yani cebimden odecegim.Ama bir sorum var.Resimleri istiyebiliyomuyuz acaba?:uhm:

Ben emekli sandığından ım benim yapıldı ayrıntılı ultrason hiç para almadılar diğer tahlillere 3lü test fln da hiç para almıyolar.ya bu ssk iyice cılkını çıkarttı ha sinir oluyorum.arkadaşım bide dr um radyoloji uzmanına gönderdi beni ordan ayrıntılı bakıldı rasminide çekti raporla beraber zarfın içine koyup dr uma gönderdi çok şükür herşey iyi resmide raporuda bana verdi sonra.yani resim kendileri çekiyo.

arkadaşım ankarada nereye yaptırdın?emekli sandığına bakıyorlar mı?kaça?çorumdan sevk ettireceğim o zamanm gidince hemen aynı gün senin gittiğin terde bakarlar mı?gamyoncuiremsu

ben pazartesi yaptıracağım ayrıntılı ultrasonda doktor nelere dikkat ediyor yazrmısınız ?

arkadaşım ankarada nereye yaptırdın?emekli sandığına bakıyorlar mı?kaça?çorumdan sevk ettireceğim o zamanm gidince hemen aynı gün senin gittiğin terde bakarlar mı?gamyoncuiremsu

canım ankara değil adana..ama kurumun bağlı olduğu yerden para almıyolarki ister özele git ister devlete.benim eşim vanda görev yapıyo bende adana--van git gel yapıyorum buraya denk geldi burda yaptırdım hiç bişeye para almıyolar kurumumuz van a bağlı olduğu için.gerçi adanada da tahlillere diğer şeylere de para vermiyoduk sadece girişte 15 ytl muayene ücreti alıyolar.

bide adana yaptırsaydım ayrıntılı ultrasonu ordanda yine sadece muayene ücreti alırlardı.diğer arkadaşlar 150 ytl den fln bahsediyo ben şaşırdım.

merhaba arkadaslar ayrıntılı ultrason zamanımız geldi.yaptıran var mı nasıl oluyor?benim 8kasımda

:CüvCüv: merhaba edacığım,ayrınılı ultrasonu yaptırdınmı.ben bugün yaptırdım.ve aldığım sonuç beni endişelendirdi. bebeğimin kordonunda gerilme varmış. yarın doktorumla görüşeceğim. çok endişeliyim.:dilcikar:

bide adana yaptırsaydım ayrıntılı ultrasonu ordanda yine sadece muayene ücreti alırlardı.diğer arkadaşlar 150 ytl den fln bahsediyo ben şaşırdım.

merhaba süprizzzzz

aynı şehirdeyiz.evbet ben 40 ytl veriyorum. ama balcalıda 150 alıyormuş hocalar. demedi demeyin. hangi doktora gidiyorsunuz:CüvCüv:

:CüvCüv: o kadar para vedikten sonra cd bile verebilirler. bize veriyorlar.yapamayacakalrı bişey değil.yeterki bebeğini güzel görüntü versin.en azından yüzü dönük olsunki hiç değilse güzel bir hatıra olur. mutlaka isteyin:CüvCüv:

:CüvCüv:yağmurnaz arkadaşım .bende emekli sandığıyım ve ilgiye gidiyorum özgür beye..
40 ytl ödüyorum .senin gittiğin yeri merak ettim doğrusu:ecrin_bebek:

:CüvCüv:yağmurnaz arkadaşım .bende emekli sandığıyım ve ilgiye gidiyorum özgür beye..
40 ytl ödüyorum .senin gittiğin yeri merak ettim doğrusu:ecrin_bebek:

canım ben universale gidiyorum emel akmana memnunumda.. ilgi özel hastane dimi ben duymadım daha önce.muayene 15 ytl bana 3lü testten para alırlar dediler hani kurumumuz van da olduğu için ama ondan da para almadılar.40 ytl fazla ama.. bu ara adananın neresinden???

YAĞMURNAZ ben gidersem ankara büyük doğumaa gideceğim.devlet hastanesi.ordan para alırlar mı?teşekkürler...

arkadaşlar bişi soracam bu ayrıntılı ultrason dediğiniz.renkli ultrasonmu 3 boyutlu gösteren...ondanmı bahsediyorsunuz..

YAĞMURNAZ ben gidersem ankara büyük doğumaa gideceğim.devlet hastanesi.ordan para alırlar mı?teşekkürler...

canım devlet hastanesinden alamamaları lazım ama bazı arakadaşlar ssk karşılamıyo dio ama emekli sandığından alamazlar sanırım yani benden özelden almadıklarına göre !!! sen bi ara öğren istersen net bi sonuç almış olursun canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…