ayrıntılı ultrasonlar

Kızlar aşıyı bana kendi dr söledi sağlık ocağına gidip yaptıracaksın diye 2. düzey ultrasonada girdim benim hastanemde 226 ytl ydi başka hastanede araştırdım hemde cd çekimiyle beraber 145 ytl ydi.

Ay dr sölemio kendimiz takip etçez demekki. Gideyim sağlık ocağına. Detaylı ultrason fiyatı: 240 ytl

tetanoz asisi olmayin kizlar, yapmayin etmeyin. ikinci hamileligim, ilkinde de olmamistim, bu sefer de cok cok deneyimli doktoruma sordum tetanoz asisini. dedigi aynen su: "tetanoz asisi hamilelikte izin verilen TEK asidir" (asi takvimi falan demissiniz ya o yuzden tek'i buyuk harflerle yazdim), "ve hastanede dogum yapacak hicbir anne adayina bu asiyi onermiyoruz. asilar bagisiklik sistemini harekete gecirir ve bu durumu hamilelerde asla istemeyiz. tetanoz asisini, evde kendi imkanlariyla dogum yapacak, gecekondularda yasayip hastaneye gidecek imkani olmayan hamilelere yapiyoruz".. Simdi diyeceksiniz ki, nerede dogum yapacagimiz belli olmaz, ters bir durum olur hastaneye yetisemeyiz, o zaman birsey diyemem tabii..

burda detayli ultrason bedava ama asilara gelince ben suanda 22haftadayim ve doktorum hic birsey demedi bana ?
Sadece 25.11 terminim var ozaman kan, idrar alicak diger türlü birsey demedi ...

iLginc :)

benden obstetrik renkli dopler(umarım doğru yazmışımdır)isredi drum kan dolaşımını görmek için 50ytl+8 ytl muayene ücreti verdim özel bir hastanede kendi hastanamde ise aynısı için119 ytl istemişlerdi.2.düzey renkli ultrasonda isteyebiliyo bazı dr oda aynı seymiş ama daha detaylıymış ve bebeğin organlarınada bakılıyomuş fakat onu ssk karsılamıyo benden 100 ytl istediler bir arkadasım ise 135 e baska biyerde yaptırdı.ama ben onu yaptırmadım

cok kötü ya insanlar calisiyor cabaliyor aile kurmaya calisiyor ve bebeginin durumunu ögrenmeye calisiyorlar hastaneler nerden nasil para kazanabiliriz diye hersey icin para istiyorlar...

beinim doktorum hiç öle aşıdan falan bahsetmedi bu şehirdede tek renkli ultrason onda ordan baktı inceledi ölçü biçti başka bişeye gerek yok dedi herşey yolundaymış cd çekim varmış doğum zamanı vericekmiş bize ama muayne ücretinin içinde 80 lira verioruz biz bi çok ile göre daha uygun sanırım...ayrıca her ay doktora gidiomusunuz şimdiye kadar her ay gittim ama bu ay düşünümorum doktorumda çağırmadı 6 ayın bitiminde falan giderim diorum gerçi bi arayıp sorucam

arkadaşım gebzede özel bir hastanede 460 ytl ye yaptırdı.ben sakarya bir özel hastanede 275 ytl ye yaptırıcam.yazılan yazılardan anlaşılacağı üzere bu rant işine dönüşmüş sanıyorum.çok acı walla.yarın 5 te randevum var.detayları sizlerle paylaşırım

burada 150 ytl ye ayrıntılı ultrason görüntüsü veriyorlar ama ssk anlaşması olabilir araştıracam bu hafta girmem lazım

benim bugün ayrıntılı ultrasonum vardı ve bebeğimin cinsiyeti değişti kız olacagını ögrendik ama 7haftadır oglum diye sevmiştim kızım bana küsmüş müdür acaba canım kızım bana küsmüş müdür

ben dede aynı şey olmuştu edacım. 18.haftaya kadar erkek bekliyorduk oğlum die sevmiştim. Kız oldğnu öğrendik. 2gün sonra dr.a gttğmde sırtını dönmüştü. dr. bile küstürmüşsünüz kızı demişti. Konuş annesi kızınla

kızlar benözel muaneye gidiyorum ve dr benden ne ayrıntılı utrasyon ıstedı ne ası nede bu zamana kadar ıdrar testı yaptırdı sadece bı ıkılı tarama yaptırdı oda temız cıktı dedı bana ama cevremdekılere bu yazılara bakınca acaba bosunamı gidiyorum diyorum özel dr ya

demek bu konuda yalnız değilim meltocum..benim kzımda ellerini yüzüne kapatmıştı küstü güzel kızım herhalde cok duygulandım haksızlık mı ettim diye ama gönlünü alıcam inşallah

alyasulin 20.ve 23.haftalar arası oluyor ayrıntılı ultrason o yüzden istememiştir doktorun.aşıyla da sağlık ocakları ilgileniyo gidip kayıt yaptırman gerek

arkadaşlar keşke hangi hastanede veya merkezde ne kadara yaptırdığınızı yazsanız!! bilmeyenler, tecrübelerler gider belki::))) benim gibi...

canim asi yaptirmayacaksin zaten. ikiliden sonra bi kan testi isteyecek senden, kansizlik gorurse kan hapi verecek. ikili iyi cikarsa uclu test de yaptirmiyorsun. bir de 24.haftada falan seker testi olacaksin. baska da bisi yok. yalniz, kansizlik cikmissa, duzeldi mi, diye arada bir kan testi isteyebilir. ilk seker testin yuksek ciktiysa ikinci ve 4 sefer yukleme yapilan, 4 saat suren bir seker testi daha ister. onda da yuksek cikarsa ic hastaliklari ve diyetisyene yonlendirir, onlar sana bir yemek listesi ve seker olcme aleti alman icin gerekli evraklari verirler. sen arada evde kendi sekerini olcersin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…