ayrıntılı ultrasonlar

eda1299

Guru
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2008
277
1
merhaba arkadaslar ayrıntılı ultrason zamanımız geldi.yaptıran var mı nasıl oluyor?benim 8kasımda

Ben yaptim burda Viyanada ve normal ultrasyon gibiydi ama daha gelismis bir makine felan dediler bütün organlara fln baktilar kalp atislarini dikkatlice dinlediler, haraketlerini dikkatlice izlediler, boyu kilosu fln filan yerinde ve saglikli gelisiyormu diye ölctüler bictiler...

Ve hersey cok güzel dediler :)

Gelişmiş cihazla bakılıyor. Organları değil- kalbin pompaladğı temiz ve kirli kanı bile görülebiliyor.elleri burnu dudakları net bi şekilde görülüyor.kilosu boyu v.s. anormal bi durum-organ gelişimi.Ha bak ben verilen resmide gönderiim sana.

tetanoz aşılarınızı vuruldunuz mu peki?ben bugun vuruldum 2. içinde aralık16ya gün verdiler

Iste burda saglik ocaklari yoK Ben en iyisi terminimde doktoruma söyliyeyim bakalim ne diycek asilar konusunda ... Ama tsk ginede cnm..

aa banada dr um hiç öle bişi demedi...anca kan testi yapıyo benm dr

ben 8kasımda 2.düzey renkli doplere girecem.renkli ultrasyona giren arkadaşlar ne kadar ödediniz yazarsanız iyi olurdu benden sigortaya ek 90 ytl istediler iyi mi sizce bide seker testi yapılacak o da 19 ytl.

Son düzenleme:

:lepi:ayyy canım maşallah bebişinee çok güzel poz vermiş annesine yaaa

ben 8kasımda 2.düzey renkli doplere girecem.renkli ultrasyona giren arkadaşlar ne kadar ödediniz yazarsanız iyi olurdu benden sigortaya ek 90 ytl istediler iyi mi sizce bide seker testi yapılacak o da 19 ytl.

canım senden neden 2 düzey istediler ki.

nerden ıstedıler bu fıyatları nereye gıdyorsun? ayrıntılı ultrason ıstemelerı lazım senın haftanda

doktorum ası takvimimi vermişti 20hafta dolduktan sonra herkesin vurulması gereken bi aşı

canım senden neden 2 düzey istediler ki.

nerden ıstedıler bu fıyatları nereye gıdyorsun? ayrıntılı ultrason ıstemelerı lazım senın haftanda

ikiside aynı şey ayrıntılı ultrasyon ,detaylı ultrasyon yada 2.düzey ultrasyonda deniliyo canım.özel ataköy hastanesinde radyoloji uzmanı bakacak.bu rutin bir durum herkesten bu haftalarda(20-24.haftalarda) isteniyo bir sorun olması gerekmiyo.

Son düzenleme:
Kizlar bulundugunuz saglik ocagina gidip gebelik kaydi oluyorsunuz onlarda size asi takvimi veriyor ultrasonda bakiyor boy kilo tansiyon takibi yapiyor doktora sordum onu saglik ocagi ilgilenir biz degil dedi ben gecen hafta asimi yaptirdim

Ay dr sölemio kendimiz takip etçez demekki. Gideyim sağlık ocağına. Detaylı ultrason fiyatı: 240 ytl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…