ayrilik, yalniz hissetme, turkiyeye donme fikri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
sen nisanlanmis miydin yeni duyuyorum.sen ve boyle seyler cok tuhaf seni hep avrupai deli dolu bi kadin olarak hayal ediyorum.filmlerdeki yabanci kadinlar gibisin gozumde ve evlilik fikri sana uzak gibi.bence siz yine barisirsiniz seviyosunuz birbirinizi.belkide evlilik olayi gerdi sizi sakin donmeyin yanyana kalinca eminim aranizdaki sorunlari halledersiniz

Sakın geri dönme.
Evet beraber başladığınız bir yola artik tek başına devam ediyorsun. Bu zor bir durum ama sen zaten zorlari başaran, sınırları (iyi anlamda) zorlayan, kendini dipten yukari cekmeye başaran ve phoenix gibi küllerinden doğmayi başaran bir kadinsin.
Tabiki üzül, ağla, hafif depresif, melankolik gez- sonucda hayat arkadaşim dediğin insan hayatinda değil artık ama ne olursa olsun hayellerinden vazgeçme!!

Eş, dost, arkadaş, sevgili, koca bulunur...sen kendi ideallerini kayipetmede gerisi kolay

ayrildik evet...

turkiyedeki okulumu inanilmaz seviyorum yani burayi da seviyorum tabi imkanlari daha gelismis ama turkiyede ne bileyim en azindan ders bitince arkadaslarimla oturup sohbet edebilirdim, istedigim yerde gezebilirdim vs. cok kucuk bir yerde suanki okulum. insanlar genel olarak ders/proje odakli. bence kimsenin oyle dostu yok yani. ama ben alismisim ilk okuldan arkadaslarimla bile ayni universitede olmaya, bocaliyorum su an yanimda kimse olmayinca.

Hepsi geçecek. .Zamana ihtiyacin var.
Okulunu bırakma Türkiye'ye dönme..Zaten tatillerde geliyorsun.
Herşey çok taze kafa dengi arkadaşın da olacak ,gönlüne akan bir sevgilin de..

Sen yeter ki sağlıklı ol hepsi sırasıyla olur.

Ah Sassyassyy senin aşk acısı çekeceğini hiç düşünmezdim.Nişan senin için çok erkendi zaten.Belki de böylesi daha sağlıklı olmuştur senin için.Kendini lütfen üzmemeye çalış.Okulunu sakın bırakma , farkında değilsin ama orda olmak sana iyi geliyor bence.Buraya dönersen n'apıcaksın ki hem okulu bitirememiş dönmüş hem nişandan dönmüş olucaksın.Senin gibi güçlü bir insana okulu yarıda bırakıp dönmeyi yakıştıramadım.Gerçekten öyle , motivasyon için yazmıyorum bunu.

Erkek arkadaşına gelince ayrılma sebebinizi bilmemekle beraber barışma ihtimaliniz hiç mi yok?

Dediğim gibi, eğer bu gidişin tek şansın olsaydı, kendini zorla, bir şekilde kal, diyip farklı öneriler üretmeye çalışırdım. Ama değil.
Türkiye deki okulundan mezun olduğunda yine gidersin, gezmeye gidersin, eğitime gidersin ama istediğinde ve hazır hissettiğinde gidersin.
Zor dönemden geçtin, hastalık, ayrılık vs.
Nerede mutlu olacaksan oraya git ve hic kendini yalnızlıkla yorma derim.

Nişan sürecinden önce ayrılmak mı?
Bununla ilgili konu açtınız mı bilmiyorum detayları da bilmiyorum ama siz cok iyiydiniz çok seviyordum ben aranızdaki bağı.
Ayrılma kararınızı ne şekilde aldınız bilmiyorum ama imkansız, dönülmesi zor bişey değilse keşke barışabilseniz S sassyassyy
Anlam veremediğiniz boşluklar yaratması çok normal siz herseyden önce arkadaştınız.
Bitmesi gerekiyorsa bitsin tabi ama evlilik sürecini erteleyerek devam etseydiniz en azından.Belki bazı şeyler yoluna girdiğinde, ideallerinizi gerçekleştirdiğinizde ozaman evlilik adına adımlar atabilirdiniz..
Ama bundan önemli bir şey var ki eğitiminiz bildiğiniz üzere. En iyisi olacak şekilde adımlar atıp bundan sonrası için güzel sonuçlar cikaracağınıza inanıyorum.
Yalnızlık hissiyle geleceğinizi etkileyecek kararlar almamalısınız.
Dilerim önce eğitim sonra aşk hayatınız istediğiniz, dilediğiniz gibi olsun.

ben de kendime sasiriyorum aslinda nelerin ustesinden geldim su an neden boyleyim diye ama laptopu acip turkiyede cekilmis bir fotografimi, onunla bir videomu gormek bile butun gunumu berbat etmeye yetiyor. en hizli sekilde gecmesini istiyorum bunun nasil gececekse.

Ben de aynısını diyorum zaten :)

kendisi artik benim tanidigim gibi degildi. makam mevki sahibi olmayi bir halt zannedip kafayi yemislerdi ailece. zaten annesiyleyasadigim seyleri az cok bilirsin. ikimizin de alkollu oldugu bi anda sabaha kadar tartisma+son olarak karsilikli siddet diyeyim. cok cirkin sekilde ayrildik acikcasi.

Biyerde bulunmak için, dunyanin herhangi biyerinde mutlu olmak bir insana ihtiyacin olmasin, ister sevgili, ister arkadaş.

İnsan bagimliligi iyi birsey degil bence. Eger okulunu okudugun ulke, şehir kotuyse, yapacak hicbirsey yoksa o ayri ama sirf "yakin arkadaş yok" diye okul birakilmamali gibi geliyor bana.

Evet ben şuan evliyim ama evlenmeden önce "sevgilisiz ve yakin arkadassiz" oldugum zamanlar oldu. Disariya, kahve icmeye, alisverise çoook tek cikardim. :)))

Yoksunluk mu çekiyorsunuz desem ne desem bilemedim, yurtdışında okumaya yakın olduğunuz biriyle başlayınca evinizdeymişsiniz gibi hissetmenize neden olmuş sassy, ayrılınca olduğunuz yere yabancılaşmaya başlamışsınız, bana kalırsa erkek arkadaş değil de sizi evinizde hissettiren bir dost kaybetmenin acısını yaşıyorsunuz şu an, sonradan kurulan arkadaşlıklarda içten olmayınca yavan ve yüzeysel gelmiş, belki bir tane bile samimi bir arkadaşınız olsa bu his zamanla azalacak.
Orada kalın veya dönün demeyeceğim ama samimiyet kuracağınız birini bulmak için bence bir şans daha verin kendinize, zaten samimiyet 2 günde kurulmuyor, anılar birikmesi gerçek bir arkadaş olabilmek için zaman gerekiyor, biraz daha zaman tanıyın kendinize, baktınız olmuyor ona göre ne yapacağınıza karar verirsiniz.

Hayat senin hayatın. Herkesin kendi hayatında kendine göre zorlukları var evet. Sen kanseri atlatmışsın ki bu onun yanında daha yönetebileceğin bir durum bence.

Okulundan, hayallerinden vazgeçme

Evet , hatırlıyorum annesinin yaptığı bazı şeyleri.Böyle olmasına üzüldüm ama bazen yapacak bişey kalmıyor.Bence yine de okulunu bırakma , yeni insanlarla tanışacağın ortamlara gir.Sevgilin olmadan öyle bir yere gitsen yine aynı şekilde olacaktı durumun insanlarla muhabbetin sınırlı ve kısa olacaktı başlarda.Farz et ki yeni gitmişsin oraya.Hastalığın için orda kalman da daha iyi değil miydi , ben mi yanlış hatırlıyorum?

Yaşadıklarınızı bilmesemde okuduğumdan şunu anlıyorum. Acele karar vermeyin. Ve zamana bırakın. Benim yaşadığım ülkede gerçek anlamda mutlu olduğum bir ortam oluşması 1 yıl kadar sürmüştü ki gayette insan canlısıyimdir. Kendinize bir 6 ay süre verin. Baktınız hala mutsuzsunuz dönersiniz. Bu arada yorumlarda kanseri yediğinizi öğrendim, kanser diz çökmüş önünüzde sizin, atlatamayacaginiz birsey yok yani bu dünyada

simdilik 3 ayda bir kontrolum var evet doktorum burda. bilmiyorum belki de dedigin gibi zamana ihtiyacim vardir. tesekkur ederim.

Yassy her ne kadar özel bir konuşmamız olmasa da seni burada yıllardır tanıyorum, o kadar neşeli bir kızın şuan böyle şeyler hissetmesine üzüldüm. Ben mune ablaya katılıyorum, sen kesinlikle bir dostu kaybetmenin boşluğunu hissediyorsun
İnsanların alışkanlıkları vardır bunların hep aynı şekil devam etmesini isteriz olmayınca da şuan senin yaşadığını yaşarız
Ama inan ki geçiyor tüm samimiyetimle söylüyorum, belki biraz da bu duyguları en sonuna kadar yaşamak gerekiyordur
Konuşmak istediğin zaman ben burdayım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…