Ayrı sehirlerde yasayan sevgililerinizle ne sıklıkla gorusuyorsunuz??

ben halimden memnunum valla. cok içli disli olmakta iyi degil konuscak bise bile bulunmuyo:) ozlemekte gusel, gunun nasıl gectigini anlatmakta ayrı bir tadı var bence. ama gorusmeme suresi cok uzun oluncada iyi degil ortası ideal :)

slm benimde hayatımın anlamı trabzonda üniversite okuyor. bende bu yıl ege üniversitersini bitirdim. şuan istanbuldayım ailemle birlikte. bizde 4 ayda bir görüşüyoruz. yani yarıyıl tatilleri ve okul bitimi. ama birbirimizi çok seviyoruz ve özlüyoruz. yani hani bir söz varya mesafeler sevgileri uzaklaştırı diye bizim için hiç öyle değil katılmıyorum yani. gerçek sevgiyi bulunca mesafelr hiç önemli olmuyor inanın...

ya en kötüsü de şuu, ilerde nerde yasayacagımız belli değil bea:))

..............................................

Son düzenleme:

allah yardımcın olsun işin cok zoor

bizim pek mesafe yok da yol anlamında duygusal anlamda mesafeliyiz :roflol:[/QUOTE]

duygusal anlamda mesafe nasıl oluyo kuzumjeyyar

Son düzenleme:
hımm en kısa zamanda insallah yine birbirinize kavusursuuz canım, sorunlar hallolsn ins

Son düzenleme:
benim çetinim de bursa'da çalışıyo...genelde her hafta gelir ama bazen 2 hafta veya 20 gün görüşmediğimiz de olmuştur...mesela bugün tam 2 hafta oldu onu görmeyeli...ama ben onu özlemeyi bile seviyorum... :1rolleyes:

evet bazen özlemek bile çok güzel oluyor ama ben bu özlemlerin hasretliklerin acısını evlenince çok kötü çıkartıcam şakkıdı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…