Ayrı sehirlerde yasayan sevgililerinizle ne sıklıkla gorusuyorsunuz??

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
kızlar ayrı sehirlerde yasayan sevgililerinizle ne kadar sıklıkla "yuzyuze" gorusuyorsunuz?? Benim erkek arkadasim su anda sakaryada yasiyor ben ise istanbulda aramızda az bir mesafe var, bazen sıklıkla gorusuyoruz bazense araya bir ay girebiliyoo O geliyor ben gidiyorum öle işte..sizde durumlar nasılCADIARZU

• Konu Sahibi EU1

bizde de aynı canım nisanlım ankara ben çorumdayım az bir mesafe var bazen sıklıkla görüsüyoruz ama bazen isler ters gidiyor bir ay görüsemiyoruz...:1no2:

• Konu Sahibi EU1
evet maleseff bizde de öle oluooo yaww insan cok özlüoyor valla

• Konu Sahibi EU1
1 ay bısey mı kızlar bız askımla bır aydır yanyana gelmedık ve 5 ay daha gelemıycez. yılda 2 kere gelıyo buraya 1-2 hafta kalıp gıdıyo. bende gıdıyorum 1 yada 2 kere. ama bız cok uzgız ya 20 saatlık yol var aramızda

• Konu Sahibi EU1
bn hergün görüşüyorum:):) yanı okuldaaa aynı sırada oturuyorum :) süperr ama bazen kötü yanlarıda olabliyoo çünkü heran berabersnzz ama bn hiiiiiiiç şikayetçi deilm 2 gün görmesem feci oluyorum ...

• Konu Sahibi EU1
en fazla 1 ay gorusemioruz daha fazlasına dayanamıo aşkım:)))) hemen ozledim geliorum bi kaç gun sora dio :))))) şebekim:)

• Konu Sahibi EU1
hımm ortalama sanırım 1 ay demek ki:)) yaa keske biz de her gun gorusebilsekk ama kötünün de kötüsü var tabii

HMMM o zaman söle birsey sorayım, burda kac kişii sevgilisiyle aynı sehirde olmak istemezdi, cunku ole sıkıcı oldugunu dusunurduu??? göriyim bakiim parmaklar nerde

HMMM o zaman söle birsey sorayım, burda kac kişii sevgilisiyle aynı sehirde olmak istemezdi, cunku e sıkıcı oldugunu dusunurduu??? göriyim bakiim parmaklar nerde

yo ayrı olmak istemezdim ayrı olunca olmuyo yaw :a015:

evet haklısın valla ama bazen goruyorum aynı yerde yasayanlar da sıkılıolarr:S

Erkek arkadaşımla iş yerlerimiz yakın olduğu için hemen hemen her gün birbirimizi görüyoruz,5-10 dakika da olsa..
Ama haftada 2-3 akşam dışarı yemeğe ya da alışverişe çıkıyoruz.

simdi evlendikte sevgilyken her haftasonu bulusuyodukkkk

aynı yerlerde yasayanlar ne sanslısınız bre:)

ben istanbuldayım o anadolunun ortasındaaa aramızda çok mesafe var, ben gidemiyorum onun yanına ailem izin vermiyo...
O gelince görüşüyoruz, bugüne kadar hep en fazla 1 ay arayla görüştük ama bu ay uzadı ne zaman gelir bilmiyorum...bizde özleme muhabbeti de olmuyo artık kendimizi çok alıştırdık durumumuza ne kadar özlediğimizi görüşünce anlıyoruz...Ben buna da şükrediyorum açıkçası bunda da vardır bir hayır...

Bizim aramızdada 12 saatlik bir mesafe var maalesef.ayda bir görüşmeye çalışıyoruz.Bazen bu 1,5/2 ayda olabiliyor.Keşke aynı şehirlerde olsaydık...

Ben bir gün kendime kendi memleketimden sevgili bulursam ağlıcam zaten bundan sonra bulmak istemiyorum da eski erkek arkadaşımla 2 ay daha olsaydı tam 2 sene hiç görüşmemiştik. Ben işim dolayısıyla gidmedim o da tavfalarından dolayı gelmemişti : )

şu anki erkek arkadaşımda ayrı şehirde işlerimiz dolayısıyla görüşemiyoruz : ( nolcak böyle sonum bilmiyorum 4 aydır yüz yüze görüşemedik

çok uzun sure gorusmemek de bence ilişkiden sogutabilir yahuuu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…