Aynı kişiyle aynı sebepten üçüncü kez boşanmak

Hep aynı şeyler, şöyle yapıcam böyle yapıcam.
Uğur da bir şeye benzese içim yanmaz. Kara, obez gibi bir zat.

Siz benim çocuklarım bu insanların çocuklarıyla muhatap olmak zorunda dediniz. Bu dışlamak değil de nedir ? Madem niyetinin öyle değil.Kusura bakmayın hanımefendi. Ama insanları bu kadar kolay ve basit yargilayamazssiniz. Evet ben buraya derdimi anlatıyorum Yorum yazsınlar diye. Güç almak için yapıyorum Tüm insanların gücü sabri farklıdır.Maalesef ben güçsüz bir insanım.Vu benim yapım. Olmuyor.Korkularim var.İki çocuğumu tek başıma buyutebilme korkusu.Yanlizlik korkusu. Ben çok saf salak kendi haklarını bile koruyamayan birisiyim.Cocuklarimin hakkını nasıl koruycam. Hem bu düşünceler. Evet kk üyeleri çok haklı yorumlarında. Ama keşke birde uyguluyabilsem. Sadece benmiyimkj. Etrafındaki kadınların kocası aldatıyor ve hala bosanmiyorlar.Burada bile konu açıp kocam beni aldatıyor diyor.kocasi heves geçer demiş aynı benimkisi gibi. O kadında bekliyor. O zaman diyorum bu kadınların hepsimi aptal. 2 defa boşadin.olmadi. Yapamadın. Pişman oldun. Güçlü bir ailem yoktu.Hesabimi kitabı bilemedim psikolojim çok kötüydü. Deli gibi para harcadum. Ailemde iki kişi daha bosandi.onlarda
Siz benim çocuklarım bu insanların çocuklarıyla muhatap olmak zorunda dediniz. Bu dışlamak değil de nedir ? Madem niyetinin öyle değil.Kusura bakmayın hanımefendi. Ama insanları bu kadar kolay ve basit yargilayamazssiniz. Evet ben buraya derdimi anlatıyorum Yorum yazsınlar diye. Güç almak için yapıyorum Tüm insanların gücü sabri farklıdır.Maalesef ben güçsüz bir insanım.Vu benim yapım. Olmuyor.Korkularim var.İki çocuğumu tek başıma buyutebilme korkusu.Yanlizlik korkusu. Ben çok saf salak kendi haklarını bile koruyamayan birisiyim.Cocuklarimin hakkını nasıl koruycam. Hem bu düşünceler. Evet kk üyeleri çok haklı yorumlarında. Ama keşke birde uyguluyabilsem. Sadece benmiyimkj. Etrafındaki kadınların kocası aldatıyor ve hala bosanmiyorlar.Burada bile konu açıp kocam beni aldatıyor diyor.kocasi heves geçer demiş aynı benimkisi gibi. O kadında bekliyor. O zaman diyorum bu kadınların hepsimi aptal. 2 defa boşadin.olmadi. Yapamadın. Pişman oldun. Güçlü bir ailem yoktu.Hesabimi kitabı bilemedim psikolojim çok kötüydü. Deli gibi para harcadum. Ailemde iki kişi daha bosandi.onlarda geri dondu. İlk ayrilmamda bir sürü mal vardı .gözüm karardi.hicbirini istemedim şimdi en son evlendihimiz için hiçbir hak iddia edemiyorum.
Yıllarca birlikte yaptık o kadar mali mülkü. Hala salak gibi aldattığını bildiğim halde maaşımı ona veriyodum. Şimdi anlaşmalı ayrılmak istiyorum .boşanmak istemiyor.gdcen hafta sevgilisiyle tatile gitti. Kitametlee koptu dikim uyuystu artık fekclik gelecek bana. Hicbirsry olmamış gibi eve geldi
Dünden beri yalvarıyorum sartlarimi kabul et bosanalim diye ama yanaşmıyor.
Bende dava acicam. Sadece 50.000 TL tazminat ve nafaka alabiliyorum.dun çocukları havuza götürmüştü m. orada 65 yaşında dul bir kadın gördüm. Öyle yaşama baglikisacksr boyalı rujunu sürmüş. Havuza gelmiş tek başına. Dedim tek başına tat alabiliyormusun.33 yaşında boşanmış. Hayat çok güzel dedi. Emekli öğretmen mis. Anlattım bana çok kızdı. Mal mı huzurmu dedi ..evet artık sadece huzur istiyorum. Huzur...keşke daha güçlü olsaydım...
Herkesin yapısı çok farkli işte. Yinede inanıyorum kendime. Güçlü olup kendime çok güzel bir hayat kurucam.
Derdim sizinle tartışmak değildi, burayı sürekli takipte olsanız genel olarak çözüm odaklı yorumlarda bulunduğumu bilirdiniz. İçinde bulunduğunuz durumu hiç bir kadın hak etmez, çocuklarınız problemli ve kötü bir baba modeliyle büyüdüğü için ilerde onlarda sessiz sakin kendi hakkını koruyamayan yada tam tersi kendini ezdirmemek için fazla kendini korumacı tavırlarla sosyal ilişkilerde sorun yaşayabilirler, anne baba olduklarında problem yaşayabilirler, bunları kastetmiştim aslında. Babasından şiddet görüp okulda da arkadaşlarını durduk yere döven öğrenciler var mesela, bu sadece bir örnek tabii. Başka türlü de sorunlar olabiliyor, her şeyin temeli aile. O öğretmen kadın da doğruyu söylemiş huzur hepsinden önemli. Size evlatlarınızla kuracağınız hayat fazlasıyla yeter, sizin konunuza benzer konuları okuduğumda sinirleniyorum çünkü içinde olduğunuz durumdan kurtulmak zor olsa da bir şeyleri zorlayıp düze çıkabilecekken o beş para etmez adamlara ömrünüzü adıyorsunuz. Dediğiniz gibi boşanıp çocuklarınızla mutlu olursunuz insallah.

Aynı kişi ve 3.kez bosanmak mı😲😲 ayy allah ıslah etsın baskasından bebeg7demı var :KK43: allah yardımcınız olsun

Siz benim çocuklarım bu insanların çocuklarıyla muhatap olmak zorunda dediniz. Bu dışlamak değil de nedir ? Madem niyetinin öyle değil.Kusura bakmayın hanımefendi. Ama insanları bu kadar kolay ve basit yargilayamazssiniz. Evet ben buraya derdimi anlatıyorum Yorum yazsınlar diye. Güç almak için yapıyorum Tüm insanların gücü sabri farklıdır.Maalesef ben güçsüz bir insanım.Vu benim yapım. Olmuyor.Korkularim var.İki çocuğumu tek başıma buyutebilme korkusu.Yanlizlik korkusu. Ben çok saf salak kendi haklarını bile koruyamayan birisiyim.Cocuklarimin hakkını nasıl koruycam. Hem bu düşünceler. Evet kk üyeleri çok haklı yorumlarında. Ama keşke birde uyguluyabilsem. Sadece benmiyimkj. Etrafındaki kadınların kocası aldatıyor ve hala bosanmiyorlar.Burada bile konu açıp kocam beni aldatıyor diyor.kocasi heves geçer demiş aynı benimkisi gibi. O kadında bekliyor. O zaman diyorum bu kadınların hepsimi aptal. 2 defa boşadin.olmadi. Yapamadın. Pişman oldun. Güçlü bir ailem yoktu.Hesabimi kitabı bilemedim psikolojim çok kötüydü. Deli gibi para harcadum. Ailemde iki kişi daha bosandi.onlarda geri dondu. İlk ayrilmamda bir sürü mal vardı .gözüm karardi.hicbirini istemedim şimdi en son evlendihimiz için hiçbir hak iddia edemiyorum.
Yıllarca birlikte yaptık o kadar mali mülkü. Hala salak gibi aldattığını bildiğim halde maaşımı ona veriyodum. Şimdi anlaşmalı ayrılmak istiyorum .boşanmak istemiyor.gdcen hafta sevgilisiyle tatile gitti. Kitametlee koptu dikim uyuystu artık fekclik gelecek bana. Hicbirsry olmamış gibi eve geldi
Dünden beri yalvarıyorum sartlarimi kabul et bosanalim diye ama yanaşmıyor.
Bende dava acicam. Sadece 50.000 TL tazminat ve nafaka alabiliyorum.dun çocukları havuza götürmüştü m. orada 65 yaşında dul bir kadın gördüm. Öyle yaşama baglikisacksr boyalı rujunu sürmüş. Havuza gelmiş tek başına. Dedim tek başına tat alabiliyormusun.33 yaşında boşanmış. Hayat çok güzel dedi. Emekli öğretmen mis. Anlattım bana çok kızdı. Mal mı huzurmu dedi ..evet artık sadece huzur istiyorum. Huzur...keşke daha güçlü olsaydım...
Herkesin yapısı çok farkli işte. Yinede inanıyorum kendime. Güçlü olup kendime çok güzel bir hayat kurucam.
Kizlarin buyuduklerinde senden nefret edecekler boyle devam edersen. Kendileri anne olduklarinda anneligin boyle birsey olmadigini anladiklarinda canlari cok yanacak.
Koca sevdasina melankolik takilan bi anneleri oldugu icin cok kizacaklar sana.

Hep aynı şeyler, şöyle yapıcam böyle yapıcam.
Uğur da bir şeye benzese içim yanmaz. Kara, obez gibi bir zat.
Siz nereden tanıyorsunuz..Daha önceki konularimi biliyorsunuz o zaman. Dert Uğur değil artık. Bu işten tertemiz nasıl sıyrılıcam.insalkah iyi olacak hersey. Çok hata yaptım. Ama telafi edicem hatalarimi

bunu yazmaya gelmıstım
kesın yıne barısmıstır
Evet hep aynı şeyleri yazıyor zaten.
Yukarıda biri de bu konu daha önce açılmıştı yazmış, konu sahibi zaten kendisi diyor utanıyorum farklı niklerle tekrar açıyorum diye sanki millet tanımayacak😒

Lutfen bana okumak icin ayirdigim 3dkmi geri ver. Kisa film senaryosu yazmis bende okudum ya bunu... eger gercekse de diyecek bisi yok bosanin bi daha evlenirsinkz zaten sorun degil sizin icin

Değerli KK üyeleri ,
Aynı kişi ile 3 kez evlendim. Her seferindeki sebep aldatmalar.( Tabi basit değil hamile bıraktığı kadınlar.Bebek aldırmalar boyutunda ) Tek bir kadın değil. Yüzlerce kadın. İlk boşandığımızda nişanlandı ayrıldı.Bana döndü.İkinci boşandığımızda evlendi 2 yıl evli kaldı çocuk aldırdı. Bana döndü. 3.evlendiğimizde yine uslanmadı ama bu defa çaremiz yok insan içine çıkıcak durumumuz yok diye boşanamadık. Bu nickle ilk açtığım konuda 1 aydır eve gelmiyordu. Boşanma ihtimalim olmadığı için takip etmedim.Kör oldum. Aptal oldum. Adam 6 aydır göz göre göre ilişki yaşamış. Hemde evli bir kadınla. Kadınla ilk tanıştığında kadın 5 ay önce kocasından evini ayırmış. Resmi nikahı duruyormuş ama. Boşamamış.Bizim ki ile aşk başlamaya başlayınca resmi olarak boşamaya karar vermiş ve mahkemeye hatta birlikte gitmişler. Dava açmışlar. Tabi bizimki ilk hafta evli oldugunu söylememiş. Bir haftada kadını yatağa atmayı başarmış. Bir hafta sonra kadın diyor tabi bunu bir hafta sonra öğrendim evli oldugunu diyor. Bizimki ilk gün söyledim diyor. Neyse ve kadın 6 ay evli oldugunu bile bile devam etmiş ilişkiye. hamile kalmış.Çocugu aldırmış.Bidaha hamile kalmış.Bizimki sürekli boşanacağım demiş durmuş. Ama bana daasla boşanmam beni böyle kabul et diyip durdu. Sen mahkemeye gitsende ben boşamam dedi. Eşyalarını kapıya koydum.Kovdum.Her seferinde ona gitmiş. Vs.Vs.Sonuç bizimki kadın çocugu aldırmam doğurucağım dediği zaman bana adam itiraf etti.Anlattı.Beni kandırdı dedi. Doğum kontrol hapı kulladım dedi. Zaten biz artık karı koca değilde sanki annesi ablası ve s.arkadaşı gibi konuşuyorduk. Çünkü çocuklar için birleşmiştik. Bir de kadın mesaj yağmuruna tuttu beni. Bu çocugu doğuracağım dedi. Bizimki bana yalvarıyor. Boşanmıyacağım de diyor. o zaman aldırır çocugu diyor. Kadın demişki eski kocama dönücüm.Bu çocugu na kakalıcam. O zaten aptal yer bunu. Sende kendi çocuguna başkasına baba dedirttireceğim demiş. Bizimkide olmaz öyle sey aldır demiş.Kürtaj parası göndermiş ..vsvsvs... bir sürü mide bulandırcı şey.. Bu olayları ve ilişkisi olduguna dair somut bir ispatı iki gün önce çantasında yakaladığım bir aşk mektubu ile öğrendim. Sonra bi hafta düzelmişti.Meğer ayrılmışlar. Çocugu aldırmım demiş.Yalan söyledğini oryaya çıkmış.Bizimkide çocugu kesin olarak aldırp aldırmadığını öğrenmek için oraya gitmiş. Ve bende o gece mektup yakaladım. eve gelme dedim.Kadın mektubu okudu. sevinmiş. Boşanacak diye ve benim mesajım sayesinde tekrar birleşirtler. Adam derki eve gidip eşyalarımı alıp geleyim. Adam önce bağ evine gider. Düşünür.Sonra eve gelir. Ve ben hemen eşyalarını topla defol git derim. O zaman ağlamaya başlar. İşte annem öldü sen meme kanseri oldun aynı sebeple annemi kaybeettim.bunalım yaşadım der. ve beni meme kanseri tedavisinde göğsümün alındı dönemlerlde çatır çatır nasıl aldattını anlattı.. Biz çocuklar için birleştik dedi. Yani beni sevmioyr.Anladığım kadarıyla kadına laf söyletmediği için aşık.Aşıksa niye bıraktı bilmem. Bilmiyorum. :Kadına ve adam adama davamu açayım.. Aradan çekilip mutlu mu olsunlar. Şimdi ayrıldılar.bizimkide çocugu aldır dedi ama ... Bu günaha giremem... Bu canada kıyamam... Ancak dava açarım yada boşarım... siz olsanız ne yapardınz. o hamile kadın için yuva yıkan kadın için sizi zaten sevmeyen eşinizi boşarmıydınız....
ne kadar rahat anlatıyorsunuz
iğrenç bir konu

X