Ayn yesi anketi/Eyll

Ayın Üyesi

• Berfinbilgen

OY: 4 1,1%
  • Cinsilatif

OY: 5 1,4%
  • civciv1981

OY: 20 5,7%
  • çalıkuşu

OY: 3 0,9%
  • D@Ğ ÇİÇEĞİ

• dırımkızı

OY: 79 22,6%
  • EcinniliBarones

OY: 2 0,6%
  • Egem

OY: 9 2,6%
  • es_se

OY: 18 5,1%
  • gulkurusu

OY: 2 0,6%
  • gurbaa prenses

OY: 26 7,4%
  • Gülsüm Sultan

OY: 19 5,4%
  • incitanemtuana

OY: 67 19,1%
  • Kar

OY: 32 9,1%
  • Laale

OY: 5 1,4%
  • lady34

OY: 27 7,7%
  • mutaharra

OY: 1 0,3%
  • Okypete

OY: 8 2,3%
  • sardunya_zakkum

OY: 17 4,9%
  • sergüzeşt

• Ankete Katılan
    350
  • Anket Kapalı .
o kadar siteye girip çıkıyorum, şimdi birinci olan üyeye hiç rastlamamayı nası becerdim bilmiyorum.

edit: konularını görünce anladım, görmemem gayet doğalmış :)

Son düzenleme:
:hooray:dirmkizi canim benim birinciligini kutluyorum tatlisim hernekadar bende seninle denk geldigimi hatilamiyorum ama seviyo ve seviliyosun sitede ne mutlu sana tatlim:hooray:
:kedi:banada oy veren tanidigim tanimadigim herkeze cok cok tsklerrrrrrrrrrrrr ben gönlünüzde yer edinmisim ya kendimi dogru tanitabilmis birinciniz olmusum ya ne mutlu bana oda yeterde artar zatenopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
vereliniortakkar canim benim senide cok tebrik ediyorum tatlisimŞenizŞenizŞeniz

güzel bir anketti bircok tanidigim ve sevdigim niklerle karsilasdim
dvminida diliyorum

benim önerdigim isim iyilik melegim sardunya zakkumumdu onada oyumu kullandim zaten

tekrar topik acicanmi elifim
digerini nezaman yapicaz
nik öneresim geldidekaydirigubbakcemile3

Tebrikler :hooray:

Dırım kızı ile hiç karşılamşamdık ilgi alanlarımız farklı olduğundan kaydirigubbakcemile3 ayın üyesine tebrikler :hooray:
incitanem karcım opuyorumnanaktan sizleri de çok tebrik ederim :hooray:

:teytey: :teytey: :teytey:

Ayın üyesi belli olmuş..
Dırımkızını tebrik ederim her ne kadar tanımasamda yinede kutluyorum kendisini a.s.

İncicim senide çok kutluyorum bitanem kendi adıma çok sevindim en kocamanından öpüyom seni kaydirigubbakcemile3.

Karcım senide kutluyorum bitanem senide çok öpüyorum nanaktan opuyorumnanaktan

herkese merhabalar ,öncelikle bu ankette aday bile olabileceğimi düşünmemiştim
ama adaylığımı görünce şaşırmadım değil,daha sonra ne kadar sevenim varmış oylamada onuda gördüm.....beni tanımayan arkadaşlar var ,evet ben siteye 2007 de giriş yaptım amacım ,bebekti ,gebelik ve bebeklerle ilgili her alanda bulundum çokda fazla buundum oradaki arkadaşlar beni tanıyolar ....ama sitenin her köşesinde en az bir yorumum olmuştur......

çok zor günlerimde yanımda olan kk arkadaşlarımın bu kez bu tatlı olaydada yanımda olması beni çok mutlu etti......herkese çok teşekkür ederim ....sizleri ve kk yı çok seviyorum...:1hug:hihoyyyt:enbuyukkk:

incitanemtuana ,canım benim senin iyi takipcilerindenin özellikle bebişlerime yaptığın albüme bittim ......seni canıı gönülden kutluyorum:1hug::teytey:
kar ım seninle yüzyüze görüşebildik çok tatlı çok sıcak birisin gönüllerin birincisi olduğuna eminim cnm benim:1hug:alkisalkisalkis

opuyorumnanaktancanimsin saolasinopuyorumnanaktan
:kedi:evvet simdi hatirladim ben ya kusuruma bakma nolursun ikizlerinin resimlerini apmisdim dimi:kedi:
opuyorumnanaktanama seve seve yapmisdim opuyorumnanaktan

tebrikler birsencim
incitanemtuana ve kar sizi de tebrik ediyorum

opuyorumnanaktancanimsin saolasinopuyorumnanaktan
:kedi:evvet simdi hatirladim ben ya kusuruma bakma nolursun ikizlerinin resimlerini apmisdim dimi:kedi:
opuyorumnanaktanama seve seve yapmisdim opuyorumnanaktan

evet tatlım yeni resimler var senii bekliyor
ama sen baya yoruşacan yeni ikizlerimiz var arada bi uğra ....çok öptüm senii

tekrar tekrar tebrik ederim seniii

dırım seni seviyorum canım..incitanemtuana ve kar tebrikler arkadaşlarım.........

Tabiki incitanemtuana....
ıştah açıcı yemek tarifleri yeter!!!

elif abla demese ruhum duymıycakmıs halıme guldum vallahı derdım vardan cıkıpda buraya geldım::)
dırım kızı tebrıkler canım oncelıkle ayın uyesı olmussun tatlım ıkızlerıde opdum bı bulusmada gorusmek uzere..ıncıtanemtuanam ayy balım tebrık ederım hakkın cok gercekdende cunku ıyılıklerını yapdıgın guzel seylerı az cok goruyom tebrık ederım bıtanem..
ve bana oy veren benı aday gosteren herkesede cok teşekkur ederım..a.s

canım cok sagolasın bende senı canı gonulden ederım tebrık..opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

ladyım cok sagol balım opuyorumnanaktan

anka ablacım cok teşekkur ederımopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…