Ayn yesi anketi/Eyll

Ayın Üyesi

• Berfinbilgen

OY: 4 1,1%
  • Cinsilatif

OY: 5 1,4%
  • civciv1981

OY: 20 5,7%
  • çalıkuşu

OY: 3 0,9%
  • D@Ğ ÇİÇEĞİ

• dırımkızı

OY: 79 22,6%
  • EcinniliBarones

OY: 2 0,6%
  • Egem

OY: 9 2,6%
  • es_se

OY: 18 5,1%
  • gulkurusu

OY: 2 0,6%
  • gurbaa prenses

OY: 26 7,4%
  • Gülsüm Sultan

OY: 19 5,4%
  • incitanemtuana

OY: 67 19,1%
  • Kar

OY: 32 9,1%
  • Laale

OY: 5 1,4%
  • lady34

OY: 27 7,7%
  • mutaharra

OY: 1 0,3%
  • Okypete

OY: 8 2,3%
  • sardunya_zakkum

OY: 17 4,9%
  • sergüzeşt

• Ankete Katılan
    350
  • Anket Kapalı .
kızlar hepinizi tebrik ediyorum.hayatınız boyunca başarılar dilerim.ayrıca benide aday gösteren ve oy kllanan arkadaşlara çok çok teşekkür ediyorum

herkese merhabalar ,öncelikle bu ankette aday bile olabileceğimi düşünmemiştim
ama adaylığımı görünce şaşırmadım değil,daha sonra ne kadar sevenim varmış oylamada onuda gördüm.....beni tanımayan arkadaşlar var ,evet ben siteye 2007 de giriş yaptım amacım ,bebekti ,gebelik ve bebeklerle ilgili her alanda bulundum çokda fazla buundum oradaki arkadaşlar beni tanıyolar ....ama sitenin her köşesinde en az bir yorumum olmuştur......

çok zor günlerimde yanımda olan kk arkadaşlarımın bu kez bu tatlı olaydada yanımda olması beni çok mutlu etti......herkese çok teşekkür ederim ....sizleri ve kk yı çok seviyorum...:1hug:hihoyyyt:enbuyukkk::nazar:

incitanemtuana ,canım benim senin iyi takipcilerindenin özellikle bebişlerime yaptığın albüme bittim ......seni canıı gönülden kutluyorum:1hug::teytey:
kar ım seninle yüzyüze görüşebildik çok tatlı çok sıcak birisin gönüllerin birincisi olduğuna eminim cnm benim:1hug:alkisalkisalkis:nazar:
vallahi buda kimmis diye baktim senin icin:1ninca:
böyle bir üye varmis ve hic tanimioyrum oysa bayadir burdayim bende,hic karsilasmamistik. dogal olarakda oyum sana degildi:nazar:
ama tebrik ederimopuyorumnanaktan

opuyorumnanaktancanimsin saolasinopuyorumnanaktan
:kedi:evvet simdi hatirladim ben ya kusuruma bakma nolursun ikizlerinin resimlerini apmisdim dimi:kedi:
opuyorumnanaktanama seve seve yapmisdim opuyorumnanaktan

elif abla demese ruhum duymıycakmıs halıme guldum vallahı derdım vardan cıkıpda buraya geldım::)
dırım kızı tebrıkler canım oncelıkle ayın uyesı olmussun tatlım ıkızlerıde opdum bı bulusmada gorusmek uzere..ıncıtanemtuanam ayy balım tebrık ederım hakkın cok gercekdende cunku ıyılıklerını yapdıgın guzel seylerı az cok goruyom tebrık ederım bıtanem..
ve bana oy veren benı aday gosteren herkesede cok teşekkur ederım..a.s

sizleride tabrik ederim güzelleryerimseniben

tebrikler birsencim
incitanemtuana ve kar sizi de tebrik ediyorum

tskler canim benim saolasin

evet tatlım yeni resimler var senii bekliyor
ama sen baya yoruşacan yeni ikizlerimiz var arada bi uğra ....çok öptüm senii

tekrar tekrar tebrik ederim seniii

hangi topikde canim o senin ikizlerininkindemi???
orasiysa ugramaya calisirim eger o diilse topik linkini at canim benim seve seve yaparim

dırım seni seviyorum canım..incitanemtuana ve kar tebrikler arkadaşlarım.........

tskler canim

Tabiki incitanemtuana....
İştah açıcı yemek tarifleri yeter!!!

amanda aman canimsin ya tatli dillim saolasin

elif abla demese ruhum duymıycakmıs halıme guldum vallahı derdım vardan cıkıpda buraya geldım::)
dırım kızı tebrıkler canım oncelıkle ayın uyesı olmussun tatlım ıkızlerıde opdum bı bulusmada gorusmek uzere..ıncıtanemtuanam ayy balım tebrık ederım hakkın cok gercekdende cunku ıyılıklerını yapdıgın guzel seylerı az cok goruyom tebrık ederım bıtanem..
ve bana oy veren benı aday gosteren herkesede cok teşekkur ederım..a.s

canım cok sagolasın bende senı canı gonulden ederım tebrık..opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

canimsin bebem kalp kalbe karsi demekki tskler sekermi seker yorumun icin fistigim

kızlar hepinizi tebrik ediyorum.hayatınız boyunca başarılar dilerim.ayrıca benide aday gösteren ve oy kllanan arkadaşlara çok çok teşekkür ediyorum

o sevgi dolu yüregine ssaglik canim ablam

vallahi buda kimmis diye baktim senin icin:1ninca:
böyle bir üye varmis ve hic tanimioyrum oysa bayadir burdayim bende,hic karsilasmamistik. dogal olarakda oyum sana degildi:nazar:
ama tebrik ederimopuyorumnanaktan

sizleride tabrik ederim güzelleryerimseniben

saolasin tsklerrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

herkese merhabalar ,öncelikle bu ankette aday bile olabileceğimi düşünmemiştim
ama adaylığımı görünce şaşırmadım değil,daha sonra ne kadar sevenim varmış oylamada onuda gördüm.....beni tanımayan arkadaşlar var ,evet ben siteye 2007 de giriş yaptım amacım ,bebekti ,gebelik ve bebeklerle ilgili her alanda bulundum çokda fazla buundum oradaki arkadaşlar beni tanıyolar ....ama sitenin her köşesinde en az bir yorumum olmuştur......

çok zor günlerimde yanımda olan kk arkadaşlarımın bu kez bu tatlı olaydada yanımda olması beni çok mutlu etti......herkese çok teşekkür ederim ....sizleri ve kk yı çok seviyorum...:1hug:hihoyyyt:enbuyukkk::nazar:

incitanemtuana ,canım benim senin iyi takipcilerindenin özellikle bebişlerime yaptığın albüme bittim ......seni canıı gönülden kutluyorum:1hug::teytey:
kar ım seninle yüzyüze görüşebildik çok tatlı çok sıcak birisin gönüllerin birincisi olduğuna eminim cnm benim:1hug:alkisalkisalkis:nazar:
utandım yah:eek:cok sagol dırımkızı ozledım senı yaw bıgun katılsana bulusmaya bebeklerle az mıncıklım onları:)..
senle gorustugmuzde daha gebe bıle degıldın zaman nasılda gecıyo bız sanırım bayag eskımısızkaydirigubbakcemile3tebrıkler tatlım ...:lepi::lepi:

dırım tebrikler ayın üyeliğini sonuna kadar hak ediyosun canım opuyorumnanaktan

kızlar tebrikler alkisalkisalkis alkisalkisalkis
ay çok sevindim incim ,kar herikinizide tanıdığıma ve ayın üyesi olduğunuza.
dirimkızı canım seni tanımıyorum ama bebek bölümüne hiç girmediğim için olacak üzgünüm seni tanıyamadığım için ,tebrikler canım.

hepiniz kutlarım.hayattada başarılar dilerim :lepi: fıstıklar.opuyorumnanaktan...

Dırımkızı tebrıkler hayatım
canım arkadaŞım tÜm kalbımle evlatlarınla mutlu bır hayat dılıyorum

kızlar tebrikler alkisalkisalkis alkisalkisalkis
ay çok sevindim incim ,kar herikinizide tanıdığıma ve ayın üyesi olduğunuza.
dirimkızı canım seni tanımıyorum ama bebek bölümüne hiç girmediğim için olacak üzgünüm seni tanıyamadığım için ,tebrikler canım.

hepiniz kutlarım.hayattada başarılar dilerim :lepi: fıstıklar.opuyorumnanaktan...

opuyorumnanaktansevgi dolu yüregine saglik canim ablam kalp kalbe karsi asil ben nekadar sansliyim seni tanima firsatim oldugu icinopuyorumnanaktan

kızlar hepinizi tebrik ederim
incitanem seni özellikle tebrik ediyorum
çünki seni çok iyi tanıdım
sen her güzel şeye layıksınkaydirigubbakcemile3:lepi:

dırımkızı,incitanemtuana ve kar hepinizi ayrı ayrı tebrik ederimalkisalkisalkis

kızlar hepinizi tebrik ederim
incitanem seni özellikle tebrik ediyorum
çünki seni çok iyi tanıdım
sen her güzel şeye layıksınkaydirigubbakcemile3:lepi:

:kedi::kedi::kedi:
ne dicemi bilemiyorum inan
saolasin ya canimsin
inanin bukadar güzel yorumlarin karsisinda birinci olmus kadar oldum
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

güzel dilekelrde bulunanlar ve tebrik edenlere çok teşekkürler kızlar bebeklerim rhatsız olduğundan tek tek cvp veremedim hazırlık yapıyorum doktora gideceğiz hrpinizi çok öptümmm

hepinizi tebrik ediyorum, cünkü hepinizde ayin üyesi olmayi hak etttiniz.opuyorumnanaktan

eee eylül ayin ki belli oldu,baslasin ekim anketi kaydirigubbakcemile2

X