❤️Ayet Ezberliyoruz ❤️

Bakara süresinin 156.ayetini ezberledim bildigim yerden geldi.Geriye kaldı 2 ayet insallah yetisirim bu arada cok tesekkur ederim @Feraceli

Feraceli canim benim ezberlemistim bugün okunusunu mealini de yazarak iyice tekrar ettim inşallah unutmadan yeni ayetimize gecebilirim Araf suresi 126. Ayet haydi bismillah. Sana da kolay gelsin cancagizim

ben de farkli biriyle karistirmisim zaten. Onda altcizgi yokmus.. pardon

1 gunde mi

Geçen haftaki ayeti diyorum :)
Bu seferki biraz zor olacak, uzun biraz, 1 haftada anca ezberlerim

Merak ettim 40 gün erken kalkma mevzusu ne oldu ? İletide daha 3 yazıyor ama belki güncellememişsindir dedim :)
Bu arada sana teşekkür etmem gerek :)
Aynı şeyi su içmek için deniyorum şu an :)
Çok az su içen biriydim, sağlığım açısından da içmem gerekiyordu ama 3-5 gün sonra yine bırakıyordum..
Paylaştığın videolar aklıma geldi, ne olur olsun 40 gün günde 3 litre su içeceğim dedim :)
Daha yolun yarısında sayılırım ama şimdiden alıştım :)
Erken uyanmayı da denemek istiyorum ama malum su içmek kadar kolay değil :) Gerçi benim için o da çok zordu :)

Güzellikler sizi merak ettim akşam bi beş dakikada olsa bakayım dedim
@Minik peri Canımm allah zihin açıklığı versin maşallahın var hemencecik yetişirsin sen kesin bize
chentiq hoşgeldin canım gruptan silinme olayı maalesef disiplin için şart kuzucum sitede aktiff olup benim özel mesajlarıma etiketlerime cevap vermezlerse bende siliyorum @Minik peri gibi zaten günlerce girememiş olanları zaten silmiyoruz. .

1. sayfayı hemen düzenliyorum bu haftanın ezberlencek ayetini yazıyorum fıstıklarım . .

Kolay gelsin dilekleriniz içinde teşekkürler cancağızlarımmm C cansu_tr Dahlia_
arada gelip etiket yapacağım ortalıkta görünmeyenler var

Tabloyu yeniledim ohh derledim toparladım burayı şimdi kaçıyorum ben güzellikler derslerime dönmem gerek. .Navle ve kristale çarşambaya kadar ulaşamazsam ve eğer ezberlemedilerse maalesef gruptan çıkarılacaklar 2. hafta üst üste ezber yoksa maalesef. .
Diktatörlük değil güzellikler disiplin bu disiplin olmazssa saldım çayıra olur mazallah. . .

Kucak dolusu dua ile Allaha emanet olun..

maalesef cnm kafamı veremiyorum belki ilerde katılırım aranıza
tamam canm işlrim hafifleyince seninle görüşeceğim unutursam sen bana özelden yaz canım seninle biraz konuşalım bu konu hakkın da olur mu?Sana yardimci olmak istiyorum. .Bu sevaba senide ortak etmek istiyorum aslındabben değil Allah istiyor. .

tamma canım inşallah unutmam

Sen de Allaha emanet ol canım..

aa cok sevindim :)) benim icin su cok kolay. Ama erken kalkmak fena. Daha 6 oldu. Hsonlarini basaramadim hala. Taktik veren de olmuyor. Bakalim azimliyim

benimle de gorus canim disiplinsizlik yapmam. Gelip ezberledim yada ezberlemedim derim. Ugrasirim. Ama ezberleyemezsem de ezberleyene kadar listede olmak isterim. Madem allah rizasi icin yapiyoruz. Disiplinsizlik ve etikete donmemezlik ve umursamamazlik olmadigi muddetce listede kalayim. Ezberlemedim diye kovalama beni... soz veriyom. Senin gibi gelicem deyip yok olmicam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…