Aydın'lı hanımlar bayramda buluşmaya ne dersiniz

samyelim

Guru
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2008
543
1
canım hemşehrilerim :lepi:bu bayram buluşmaya ne dersiniz katılmak isteyenler bana bildirsiniz buluşma günü yerini ve saatini birlikte kararlaştıralım :sm_cool:a.s.

KATILIM LİSTESİ
1. samyelim
2. gurbaa prenses
3. yakamoz09
4. sblue

Son düzenleme:
gurbacım yakamoz benim ablam zaten ben nerde o da orda onuda alalım aramıza kaydirigubbakcemile ama sblue arkadaşımda katılcak inşallah ohh ohh iyi hadi kızlar kaydirigubbakcemile5 hihoyyyt

kizlar bulusun fotolarinizida ekleyin biz bulusamadik bari siz bulusun su bulusma topiginde aydinli bayanlarinda fotolari olsun deme

kizlar bulusun fotolarinizida ekleyin biz bulusamadik bari siz bulusun su bulusma topiginde aydinli bayanlarinda fotolari olsun deme

caım benim iyi olurdu aslında neden buluşmadınız ben daha 1,5 ay önce tanıştım kadınlar kulübüyle :lepi:ama olsun sen türkiye ye gelince de buluşuruz ne olcek çok mu zor a.s.

evet samyelim tam 3 ay kaldim ve bir bulusamadik iysallah seneye bulusuruz sayili gün hemen geciyor yok dügün , sünnet derken hemen gecti bakalim seneye nasil olacak ,birde cocuklar olunca bulusma zorlasiyor seneye allah izin verirse bulusup tanisiriz

evet samyelim tam 3 ay kaldim ve bir bulusamadik iysallah seneye bulusuruz sayili gün hemen geciyor yok dügün , sünnet derken hemen gecti bakalim seneye nasil olacak ,birde cocuklar olunca bulusma zorlasiyor seneye allah izin verirse bulusup tanisiriz

hehe canim seneye zor bence bulusmaniz 3 aylik gittin bulusamadin 1 aylikta sanmiyorum a.s. :jeyyar:

emiy sen nerden ciktin kiz neden olmasin belki seneye bulusuruz .evet gözekcim bunlardan ses cikmadi bulusma olmadi herhalde

ben tatil süresince nazilli de olduğumdan buluşma mesajını yeni gördüm. eğer buluştuysanız aranızda olmadığım için çok üzgünüm. Eğer tekrar bir araya gelirseniz katılmak isterim..

slm kızlar inanın sizlere karşı çok mahcubum bayram süresince hasta yattım evde şu grip illetinten kurtulamadım kimseyede ulaşamadım tek yol burasıydı oda olmadı evimde internet yok malesef ne olur affedin beni en kısa zamanda yine bir buluşma gerçekleştirelim olurmu

X