Ayda 4 bin tl ile gecinilirmi

Ya şaka mısınız siz ? Ne demek süt yetmiyor olamaz gayette olabilir . Vücut üretmiyor az üretiliyor en yaparsam yap olmuyor . Ne yapsın pirinç unu mu kavursun ? Kendini yerden yere mi atsın çocuk açlıktan ağlamaktan helak mı olsun ? Bilmiş bilmiş tavırlar buradan bakınca çok komik duruyor

Benim olmadı sütüm mesela çok uğraştık olmadı doktor tavsiyesiyle aptamil le besledim mecbur. Kötü anne mi oldum?

Olmayinca olmuyo evet, boyle üstten üstten konusmalardan gina geldi, herkeste bi havalar, herkes bi tekben bilirim kafasinda.

Anne sütü yetmemesi diye bir şey olamaz

Bunu neye dayanarak söylediniz?
Vay anasini keyiften markette kilitli dolaplarda satilacak kadar pahali ürünlere para sacmisiz, haberimiz yok.

Ozel okulun tek olayi da goz boyamasi degil, siz oyle bir okul tercih ettiyseniz ayri mesele. Elbet zorunlu bir sey degil ama ince eleyip sık dokuyarak sectik, artisi cok fazla.

Benim olmadı sütüm mesela çok uğraştık olmadı doktor tavsiyesiyle aptamil le besledim mecbur. Kötü anne mi oldum?
Bende de gelmedi bebelac ile besledik. Bu süt ile olgili konulara acayip uyuzum. Süt gelmeyebilir/yetmeyebilir. Anneye sütun geldi mi cocugun emiyor mu kilosu kac gibi sorulari kesinlikle sormuyorum. Allah korusun karsida ki insan ne hisseder hic dusunmuyorlar. Bunlar hassas konular

Cok bilmiş üye.. anne sutu yetmemesi diye birsey olamaz da ne demek. Farkli yorumlara acigim. Ama sizin bu yazdiginiz yuzunden belki kac anne vicdan yapacak . Allah korusun sutu gelmedi diye yetersiz hissedecek.
Annem 3 cocuk dogurmus 1 gram sut gelmemis. Benim bir cocugum var 10 cc sut ancak geliyor..
Nefret ediyorum nefrett.

Tamam hanımlar hepiniz haklısınız sütünüz olmayabilir. İyi akşamlar.
Evet olmayabilirmis, bende olmadi, emzirdim yani, ama neden olmazmis diye baktigimda, hormonal dengesizlikten, sut kanallarinda ki fizyojolik yapi bozukluğuna, psikolojik etkenlere kadar bi suru sebep gostermis hastane vs sayfalri, demek ki oyle olmaz ille de o.sut gelecek demekle sizi buyurdugunjz uzere o sut gelmiyosa gelmiyo.

aynen öyle çok meraklıydık sanki o kadar pahalı mamayı almaya.herkes evdışı ortamda rahatça beslerken bizler yanımızda mama mama ısıtıcı biberon daha bir sürü zımbırtı taşımak zorundaydık

Buyursaydin memene, mumkun degil anne sutu mutlak surette gelir deseydin, konusarak ikna etseydin.

kuzum tuçe geçinemiyoruz deyince iyice açlık sınırında olmamız ekleniyor.allah onlara da yardım etsin bereketlendirsin kazançlarını ama ortaya yakın gelirliler de zor durumdayız bunun neyine şaşıyorlar anlamıyorumm.düşünmeden markette sepetini dolduramayan fakirdir ayoll neyini tartışıyoruzz fakiriz işte fakirrrr

Asla değilsin saçma sapan konuşmalara bakmayın . Benim sütüm oldu doğumdan çıkar çıkmaz süt geldi . Herşey süper ilerliyordu oğlum emiyor benimde sütüm çok iyiydi . Bir gece de hayatımız değişti . 37 günlük filandı bir akşam emzirdim aradan biraz zaman geçti uyuyacaktık emzirmek için sağ koluma yatırdım emmek istemedi ağladı ondan sonra delirti tüm gece uğraştım sonraki günler meme reddi başladı . Sol tarafı emdi sağı ağzına bile almadı . O tarafı uyurken vs emzirdim ama ciddi anlamda üzüldüm yoruldum . Doktor kontrolünde hiç bir sebeb bulamadı . Ama bebek düzgün çekecek sütün devamlılığı olacak . Oğlum o tarafı uyurken emdi 2 çekti hemen uyudu yeterince çekemedi sağamadım düzenli çünkü Yanlızdık kimsemiz yoktu sağmak içinde zaman lazımdı . 4 ayın sonuna kadar kg alımı çok iyi ilerledi . O ay doktora gittik ve kg alımı yavaşlamıştı . Doktor mama takviyesi yapalım dedi tüm marka mamaları denedim bir sürü biberon denedim olmadı almadı üzüntüden sütüm çekilme noktasına geldi bir gece . Hiç unutmuyorum biberonu elimde tutamadım titremekten . Sütü yeniden getirdim ama insanlıktan çıktım ben .sonra erken ek gıda başladı . Söylemesi kolay yaşaması çok zor kimse bilmez boş boş konuşulur

Kaliteli yiyecek alırım öyle beslenirim demek ayrı,misafirim varlıklı o yüzden lüks pastaneden alırım demek ayrı…

kimseyi alıntılamadan yazıyorum üstüne alınmasın kimse.Ben misafirlerime değer veririm kendi yediklerimden kalitelilerini ikram ederim durumları çok iyi olanlara da alıştıkları kalite de ikram yaparım.mecburlar mı hiç yemedikleri şeyleri benim hatırıma yemeye?kendimiz de bazen lüks yeriz bazen makarna kaşıklarız.bazen tüm pahalı kuruyemiş çeşitlerimiz olur bazen çekirdek bile olmaz evde.bunların sorgulanacak nesi var çözemedim yeminlenn

Ay ama gercekten yani bu nasi bi takis
Ay ama siz yazacaksınız biz susacak mıyız o sizin düşünceniz bu bizim herkes sizinle aynı fikirde olmak zorunda deği..misafirim kim olursa olsun en iyisini bende onlar için yaparım ama bu cüzdanlarına göre veya karşılığında bana yapacakları iyiliklere göre olmaz,evimin misafiri kim olursa olsun ağırlayabileceğim en iyi şekilde ağırlarım..pardon sizinle aynı fikirde olmamam neden sizi bu kadar rahatsız ediyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…