Ayda 4 bin tl ile gecinilirmi

Ben hamsiden öyle nefret ediyorumki anlatamam ya pisen yerde bile duramam
Hatta basima is gelecek doktor hamsi yiyeceksin diyecek diye susuyorum
O koku allahimmm
Balıkçının önünden geçerken oh mis gibi kokuyor diye geçiyorum ben deniz kızı falandım heralde önceki hayatımda

Ya sus bak konusturma yemek zorunda kalicam
Allahtan degilmisim

Hersene telefon degistirir ama özel okula ,özel hastaneye para veremem der.

Ayyy ne güzel maşallah
Abur cuburda alsanız aynı para tutar
Hurma fıstık yesin en sağlıklısı

Bisey dicem süt pastorizesi de inekdem sagdıgınız da saglıklı değil.
Hic icilmese daha saglıklı.
Sütte kazen denilen madde var kansarojen.
Hic icilmemesi daha saglıklı,sütteki kalsiyumu bademden fazla fazla alırsnız dedi bizim drmız.
İmkanı olan badem sütü icsin icecekse

Hanımefendi harcamak isterseniz aylık 10000 bin de yer çocuk. Ama ben bunun bir standardı olmadığını anlatmaya çalışıyorum. Ayrıca aynı konuya dün 3 saat boyunca mesaj yazmışsınız buradan bakınca pek işiniz varmış gibi gözükmüyor.

Siz bir anda tek bir iş yapabiliyor olabilirsiniz. Bazılarımız birçok işi bir arada yapabiliyoruz. Şu an müzik dinliyorum, yemek yapıyorum ve forumda takılıyorum mesela. Sizin gibi forumu açınca sadece buraya odaklanmayabiliyoruz.

Tebrik ederim sizi ben beceriksiz olduğum için buraya yazarken müzik dinleyemiyorum her zaman bu kadar meşgul müsünüz nasıl yetişiyorsunuz bize de anlatın

Misafirim bunu gerektiyor varlıklı bir aile.A101 den mi alaydım kendilerine. Bazen kendinden kısıp alırsın mecbursundur bilmem anlatabildim mi? İlla bir açık arayacaksın ben de yaniii pessss

Şartlar kötü malesef haklısınız ama insanları böyle rencide ederek ifade etmek çok yanlış. Asgari ücretle de dört dört yaşanması tabikide mümkün değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…