Ayda 4 bin tl ile gecinilirmi

2.5 aylik cocuk gayette materyalden anlar ztn gelisimine uygun ilerlemek isterseniz yavas yavas kitap oyuncak almak istersiniz mama konusuna deginmeyecegim cok acimasiz olmus kimse sutu sakir sakir akarken mama dusunmez hayatta hersey bizim icin emzirememek bir eksiklik degildir mamada 6 ay degildir 6 ayda tabak tabak yemege baslamaz 2 yasa kadar azalarak kullanilmasi uygundur
Devletin verdigi seker ve katki dolu d vitamini / d vitamini bir tercihtir onlari ben bile kullanmiyorum siz tercih edebilirsiniz...

6 ayda sanki tabak tabak yemege baslayacak cocuk. 1 cay bardagi ek gida oneriliyor yahu

Rahatsız etmiyor ama kadin 40 kere acikladiktan sonra hala bunu durtelemek bana enteresan geliyo

Ay lutfen uzulmeyin
Yegenim mecburen erken dogdu ve anne ac dogumhanede bekledi cocuk hangi kasla sut cekecek anne acken ne kdr uretecek sarilik oldu 3gunde 10gunku degere gelmis hastahanede yatti ne yapsaydi 1ay sutmu bekleseydi mecbur mama destekli gitti cocuk sapasaglam 2 yasinda 1 kez hasta oldu ama sorsan mamayla buyudu eksik kaldi

Bizim evde giren gelir kalbur üzeri . Ben asla geçinemiyoruz demiyorum . Benim burada ki söylemek istediğim şey herşeyin çok pahalanmış olması .

Rahatsız etmiyor ama kadin 40 kere acikladiktan sonra hala bunu durtelemek bana enteresan geliyo
Kadına ben bi şey mi dedim siz üzerinize vazife olmayan şeylere karışıp,kadının avukatlığını yapmaya kalkınca mesele böyle uzadı işte..halbuki varlıklı misafir sizin misafiriniz de değil :)

Ay eskiden orta direk mutfagi yemek kitabi serisi vardi. Hatirlayan varsa oldduro zamandan ogrenmistim sinifsal ayrimi. Anneme her gun soruyodum orta direk miyiz fakir miyiz diyebir gun artik fakiriz demisti. Kabullenip susmustum
annen akıllı kadınmışş.dümdükk fakiriz hepimizzzzz

Kadına ben bi şey mi dedim siz üzerinize vazife olmayan şeylere karışıp,kadının avukatlığını yapmaya kalkınca mesele böyle uzadı işte..halbuki varlıklı misafir sizin misafiriniz de değil :)
Ypk benim misafirim hepsi, tica ettim ceyvey benim yerime agirladi. Meseleyi de hakkaten ben uzattim.evet, kusura bakmayin.

Bu arada ben hala emziriyorum ve 3 haftadır filan bebe sürekli emmek istiyor gece 10 kez uyanıyor meme diye Gücüm kalmadı . Doktora gittim magnezyum d ve b12 sınıra gelmiş . Doktor kan tahlili isteyeceğim ama ayrıntılı ücreti biraz fazla tutar dedi . Yüreğime inecekti valla yüzde 20 indirimli 500 TL ödedim sadece kana

Eşimin maasi 4.500 evimiz yok kiradayiz. Benim maasima olabildigince dokunmamaya calisiyoruz biriktirmek icin.
Biz iki kisi bu maaşı bitiriyoruz. Haftada bir iki et, tavuk yeriz. Haftada bir balık yeriz. Yememizden kısamıyorum açıkçası. Tatile gittik onun taksidini de ödüyoruz.
Başka bir şey kalmıyor elde.
Giysi alacaksam ya da sağlık harcaması vs kendi maaşıma geçiyorum artik çünkü ciddi anlamda bitiyor eşimin maasi.
Belki ev varsa bi ihtimal diycem ama çocuk varsa bizim kiraya verdiğimiz para da sizin cocuk masrafı olur. Biraz ucu ucuna gecinebilirsiniz. Giysi almam derseniz, dışarıdan yemezseniz biraz tasarruf yaparsanız olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…