Ayaz`a Umut olalim..Lutfen Allah rizasi icin bakin.

bizler evlat sahibi olabilelim diye sınav veriyoruz, onlarda iyileşsin diye. herkesin derdi ayrı işte.
derdi veren Rabbim devasını da versin inşallah.
ben şimdilik 1.000 tane ya şekur alayım başka dualarımda var, üzerimde kalmasın hiçbiri. daha fazla okursam haber veririm. ariyana

Bende şimdilik bin tane alayım Rabbim şifa versin güzel meleğe

Allah razi olsun gonlu guzel arkadasim sagol varol.
Allah razi olsun senden.
Canım benim sen de sagol, herkes sagolsun. Rabbim hepimizden razı olsun bitanem. 2.000 adet daha Ya Şekür zikri çektim. Rabbim makbul buyursun insAllah

vakti zamani gelince onune dursan da gelir bebegin Allahin izniyle.
sen icini ferah tut.
Rabbim salih saglikli evlatlar nasip etsin insallah.
Amin canim insaAllah rabbim ayazimiza sifa versin insaaallah iyilesirde evini de bizi de senlendirir

3000 okuyabildim canim resim gozumun onunden gitmiyo benim de oglum var 8 aylik Allah tum yavrulara evlatlarimiza saglik versin bizleri evlatlarimizla sinamasin. Ayaz da boran once sagligina kavusir hayirli haberler aliriz insallah ariyana

Ayy canım ya Allahım şifa versin onu ailesine bagislasin insallah. Kuzum yaa çocuklara hiç kiyamiyorum.
Şu an ne okuyorsunuz? Ben de okumak isterim..

5bin daha okudum canım şifa olsun inşallah

cok geçmiş olsun kuzuya nedense ben konuyu yenı gördüm etıketlemişte arkadaşlar ama.. arkadaşım minik yavru için bende 3000 tane alıyorum Allah şifa versin inşallah...

Allah sizden razi olsun cok tesekkur ederim.
mrym5579 dedigin gibi herkesin sinavi farkli canim,Rabbim bu gonulden dualarinizi duyuyor elbet,zamani gelince saglikli hayirli tosun gibi evlatlar nasip edecek insallah.
sagolun varolun teyzeleri.

Bende şimdilik bin tane alayım Rabbim şifa versin güzel meleğe

Canım benim sen de sagol, herkes sagolsun. Rabbim hepimizden razı olsun bitanem. 2.000 adet daha Ya Şekür zikri çektim. Rabbim makbul buyursun insAllah

1000 adet daha okudum cnm. ariyana

3000 okuyabildim canim resim gozumun onunden gitmiyo benim de oglum var 8 aylik Allah tum yavrulara evlatlarimiza saglik versin bizleri evlatlarimizla sinamasin. Ayaz da boran once sagligina kavusir hayirli haberler aliriz insallah ariyana

Rabbim Ayaz bebeği sağlığına kavuştursun , Rabbim şifa versin inşallah 5500 okudum Allah kabûl etsin Amin ariyana

Allah şifa versin bn 1000 adet alıyorum daha fazla çekebilirsem yazarım.

Rabbim herseyi gonlunuzce versin,evlatlariniz ve dogacak olan yavrularinizin Rabbim rizkini genis tutsun,yuzlerine ne bu dunyada ne oteki dunyada golge dusmesin insallah.
sizinde sevdiklerinizinde iki cihanda yuzleri aydinlik kaderi guzel olsun sagolun cok tesekkurler.
Rabbim siz Ya Sekur dedikce rizkinizi arttirsin insallah,icinde Ayaz ve butun hasta bebeklere ana babalarinin sukur namazlarina duracagi iyilesme haberleri almayi nasip etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…