Ayaz`a Umut olalim..Lutfen Allah rizasi icin bakin.

2000 okudum canım çok şükür az kalmış inşallah Rabbim tez zamanda Ayaz'ı sağlığına kavuşturur

Canım çok geçmiş olsun rabbim minik ayazımiza şifa versin en kısa zamanda inşaallah sağlığına kavuşur 3000 tane ben aldım canım benim rabbim okunan ya safi hurmetine ayazimiza şifa versin

3000 tanede ya sekur aldım

canım ablam 7 bin okumuş. rabbim kabul etsin

gunaydin kizlar.
Rabbim sizden razi olsun,cok ama cok tesekkurler.
cok sukur az kaldi,insallah bugun biter.
asmunikal -ablanin Rabbim iki cihanda yuzunu guldursun,sevgilerimi ilet.

gunaydin kizlar.
Rabbim sizden razi olsun,cok ama cok tesekkurler.
cok sukur az kaldi,insallah bugun biter.
asmunikal -ablanin Rabbim iki cihanda yuzunu guldursun,sevgilerimi ilet.
sağol kuzum inşallah ayazında. ablamında 4aylık bebeği var. çok şükür bir sıkıntımız yok. ALLAH razı olsun senden de

evTik - 2000

Okunan Esma YA ŞEKÛR

KALAN : 0

Elhamdulillahi rabbil alamin

276.676 YA ŞEKÛR sayenizde Ayaz bebek niyetine okundu.
Rabbim hepinizden razi olsun.

ve etiketleyemedigim butun dua arkadaslarim..
Allah sizden razi olsun.
cok cok sagolun.
Rabbim evlatlarinizdan eslerinizden yuzunuzu guldursun,ahirette yuzu gunes gibi parlayanlardan eylesin.

@whitewolf

evTik
@rude_girl

C cansu_tr

K kartanem2

Hannaz
@bal10cukk

saydin78
@tkglcn
Senfonim
BenIpek
@neseli077
asmunikal

@melegim66
@feride67
@Avrenim
@mrym99
@yesilinci
@Yagmurun_kizi

@Sealand
@nickimikim7

Ausencia
dl3434
lilyumdelisi
I Irmak-986
F Feride 67
@damla_22

@ay__060
@Ecrin ensar bebek_elif
@_Simurg_
FallenAngel

H hedak

Rabbim Ayaz bebeğe şifa versin canım benim o küçücük beden hepimizden güçlü bence o daha nice duaları hakkediyor Rabbim kendisinin ve ailesinin yar ve yardımcısı olsun

Ayaz bebeğin güzel haberlerini bekliyoruz canım senden

Ayaz bebeğimiz için 7000 tane okudum Rabbim kabûl etsin şifasını versin Ayaz bebeğe ve diğer tüm hasta kardeşlerimize Amin ariyana

Ayaz bebek için 6000 tane dün okumuştum canım. telim bozuktu haber veremedim. Rabbim kabul etsin ona şifa versin inşallah. Amin ariyana

Hangı sehırde ayaz bebek

almanya`da yasiyorlar canim,uzun zaman once aileler gocmusler ama surekli gidis gelis halindeler turkiyeye.
aranan ilik ne turkiyede ne almanya`da bulundu suana kadar.

Ya sekur esmasi okunurken 1000 adet okumustum giripte haber veremedim rabbim safi ismiyle sifa versin bu yavruya tum sifa bekleyen hastalarada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…