Ayaz`a Umut olalim..Lutfen Allah rizasi icin bakin.

Ben 1000 adet okudum,vakit buldukça okurum inşallah Allah şifa versin

Canım mazeretliyim. Ya şeker ve ya şafi çekeceğim 8 salla. Rabbim şifa versin. Sözcüklerim duygularımı anlatmaya yetersiz. Ayaz bebek hep dualarimda olacak inşallah iyileşene kadar ve iyilestikten sonra

Canım mazeretliyim. Ya şeker ve ya şafi çekeceğim 8 salla. Rabbim şifa versin. Sözcüklerim duygularımı anlatmaya yetersiz. Ayaz bebek hep dualarimda olacak inşallah iyileşene kadar ve iyilestikten sonra

canim benim Allah razi olsun,cok cok tesekkurler.
Esmalar mazeretliyken cekilebiliyor kuzum benim bildigim ama icin rahat etmeyecekse mazeretinin gecmesini bekle tabi.
bende mazeretimin son gunundeyim ama namaz abdesti alip cektim tesbih

BEYAZ KURT - 4.000

Okunan Esma YA ŞEKÛR

KALAN : 149.000

okuyan herkesten Allah razi olsun insallah..

Sanrm kardesi yok yavrunun.benm bi arkadadm ilik kanseri idi onun iyilesmesi icin dr lar anne babasina ccuk yapmasini onerdi.kardesinden nakil alacakti kardesi dogdu ama gerek kalmadi arkadasm iyilesti.kardesinin yiyecek ekmegi varms demek

Sanrm kardesi yok yavrunun.benm bi arkadadm ilik kanseri idi onun iyilesmesi icin dr lar anne babasina ccuk yapmasini onerdi.kardesinden nakil alacakti kardesi dogdu ama gerek kalmadi arkadasm iyilesti.kardesinin yiyecek ekmegi varms demek

aslinda var canim kardesi,daha dogrusu ablasi..
Ayaz`a ilk teshis ilik kanseri olarak konmamis,bu aldigi kemoterapilerden dolayi kemik iliklerinde de nuksetmis kanser,kardes es dost akraba kimseden uyumlu sonuc alinamadi simdiye kadar.
insallah bu bebeginde Rabbim sifasini verir cumlesinin icinde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…