Ayaz`a Umut olalim..Lutfen Allah rizasi icin bakin.

3000 tane ya şekur okudum. müsait oldukça yine okurum inşallah. rabbim şifa versin

ariyana ariyana 15.500 aliyoruz canim.okundu say lütfen.

şimdilik 500 adet ya şekür okudum Allah şifa versin inşallah.

1500 okudum canım yine okudukça bildiririm

3000 tane ya şekur okudum. müsait oldukça yine okurum inşallah. rabbim şifa versin

Allah hepinizden razi olsun cok sagolun. :KK200:

Geçmiş olsun ne zinciri bu acaba?

Benim de katkım olsun isterim.

aciklayim canim.
Ayaz bebek 10 gunlukken solunumu duruyor ve yurkunma problemleri yasiyor,surekli ateslendigi icin hastaneye goturuyor ailesi. 4 haftalikken Noroblastom Kanseri teshisi konuyor :KK43:
asagidaki resim 1 yasina kadar aldigi kemoterapi ve tedavileri simgeleyen boncuk dizisi.
bu boncuklar sayisinca zehire maruz kaliyor sabi..
cuma gunu dogumgunuydu ve 70.000 ya safi okundu Allah razi olsun arkadaslardan.
simdi son olarak Ya Sekur okuyoruz.

Eklentiler

• boncuk.jpg
    boncuk.jpg
    42,7 KB · Görüntüleme: 38
aciklayim canim.
Ayaz bebek 10 gunlukken solunumu duruyor ve yurkunma problemleri yasiyor,surekli ateslendigi icin hastaneye goturuyor ailesi. 4 haftalikken Noroblastom Kanseri teshisi konuyor :KK43:
asagidaki resim 1 yasina kadar aldigi kemoterapi ve tedavileri simgeleyen boncuk dizisi.
bu boncuklar sayisinca zehire maruz kaliyor sabi..
cuma gunu dogumgunuydu ve 70.000 ya safi okundu Allah razi olsun arkadaslardan.
simdi son olarak Ya Sekur okuyoruz.

Geçmiş olsun. Bilseydim ben de katılırdım. Okumaya başlıyorum. Allah’ın şifasını versin inşallah.

Bildirim yaparım bugün çıkmadan.

Geçmiş olsun. Bilseydim ben de katılırdım. Okumaya başlıyorum. Allah’ın şifasını versin inşallah.

Bildirim yaparım bugün çıkmadan.

cok tesekkurler,amin insallah butun hasta yavrulara Rabbim sifa versin insallah..
minicik bedenleriyle ne yuklere gogus geriyorlar :KK42:

6500 Adet okudum Ayaz bebek için Rabbim şifasını versin inşallah ailesine sabır versin inşallah yavrumuzun acılarını dindirsin acı hissetmesin inşallah tez zamanda iyileşip yaşıtları gibi arkadaşları gibi bi hayata devam edebilsin inşallah .

2000 okudum Allah şifa versin inşallah...

ariyana ariyana 1500 tane okudum Ayaz Bebek için.
Yine okudukça bildirim yaparım canım.

2000 okudum... rabbim şifa versin tez zamanda inşallah

ariyana ariyana aldigim 15.500u tamamladik kardesimle. Simdi 16.000 aliyoruz lutfen okundu say canim.

6500 Adet okudum Ayaz bebek için Rabbim şifasını versin inşallah ailesine sabır versin inşallah yavrumuzun acılarını dindirsin acı hissetmesin inşallah tez zamanda iyileşip yaşıtları gibi arkadaşları gibi bi hayata devam edebilsin inşallah .

1000 okudum canım

Rabbim hepinizden razi olsun,cok ama cok tesekkurler.
Allahim hakiki imanla huzuruna erenlerden eylesin hepinizi sagolun varolun.
kucuk ve cok hareketli oglum var gunduzleri ben cok okuyamiyorum,onu aksam uyuttuktan sonra insallah bende okumaya devam edicem,tekrar cok tesekkurler:KK200:

Rabbim hepinizden razi olsun,cok ama cok tesekkurler.
Allahim hakiki imanla huzuruna erenlerden eylesin hepinizi sagolun varolun.
kucuk ve cok hareketli oglum var gunduzleri ben cok okuyamiyorum,onu aksam uyuttuktan sonra insallah bende okumaya devam edicem,tekrar cok tesekkurler:KK200:

Ayaz bebek iyi olsun tek... biz okuruz boş kaldikca

X