Ayaz`a Umut olalim..Lutfen Allah rizasi icin bakin.

@rude girl :1500

Okunan Esma YA ŞEKÛR

KALAN : 144.500

okuyan herkesten Allah razi olsun insallah..

Ben yavrumuz Ayaz bebek icin 3.000 Ya Şekür okudum. Rabbim kabul eylesin. Yavrumuza acil sifalar versin. Anne baba ve sevdiklerine saglicakla kavusmayi nasip etsin Rabbim insAllah. Icim parcalandı. Allahımmmmm Ya Şafi ismiyle sifa ver yavrumuza kurban oldugumm

ariyana canım yarın da okuyacağım. Mazaretliyim ama bitince Yasin Fetihte okuyacağım ins

10.000tane alıyorum Rabbim sifasini tez vakitte versin inşallah,anasına babasına muruvetini de göstersin ariyana

Allah hepinizden razi olsun canlarim,amin amin butun hastalarin ozellikle Ayaz ve Ayaz gibi hasta olan butun bebeklerin tez vakitte sifasini versin Rabb-ul Alemin.
Rabbim iki cihanda da yuzunuzu aydinlatsin,hic golge dusurmesin sagolun cok tesekkurler.

Nedemek can
Allah razi olsun canim,yuregine diline saglik.
Rabbim kalbinden gecen dileklerini kabul etsin,hayirli saglikli evlatlar nasip etsin sana.
sagolasin
Nedemek canjm ya suan dort yere ayri ayri zikir cekiyorum ve zevkle yapiyorum ayaz evladimiz icinde okurum niye okumayayim benm henuz evladim yok ama empati kurmak lazim anlamak icin bi anneyi ve inan cok iyi anliyorum napim en azindan dua ederek faydamiz dokunsun :)

bugun oglumla bogusmaktan sadece 10.000 okuyabildim.
sonunda tus oldu sipa.
Okuyan herkesten Allah razi olsun,sagolun cok sagolun.

BEYAZ KURT hakkini odeyemem Allah senden razi olsun.

vakti zamani gelince onune dursan da gelir bebegin Allahin izniyle.
sen icini ferah tut.
Rabbim salih saglikli evlatlar nasip etsin insallah.

5bin daha okudum canım şifa olsun inşallah

bugun oglumla bogusmaktan sadece 10.000 okuyabildim.
sonunda tus oldu sipa.
Okuyan herkesten Allah razi olsun,sagolun cok sagolun.

BEYAZ KURT hakkini odeyemem Allah senden razi olsun.
cok geçmiş olsun kuzuya nedense ben konuyu yenı gördüm etıketlemişte arkadaşlar ama.. arkadaşım minik yavru için bende 3000 tane alıyorum Allah şifa versin inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…