avukat arkadaslar yorumlariniza ihtiyacim var

Evet ilahi adalet zaten isleyecektir. Fakat uzaklastirma sikayet vb seyler insallah onlara zarar versin. Hapisten cikinca belki bir sure takiptedir bilmiyorum ama insallah bir zarar verir ona onun yuzunden oldu sonucta

Canım çok geçmiş olsun

Ya kıyamam babanıza çok üzüldüm ve sinirden gözüm seğirdi. Amcanız ve kuzeniniz olacak insan müsveddeleri umarım bi daha yaklaşamaz. Babanıza bişey olacağını sanmam. Alakası yok sonuçta adamın. 60 yaşında adamı dövenlerin elleri kırılsın inşallah. Geçmiş olsun. Uzaklaştırma kararı çıkartmanızı öneririm.

Ailem diye soylemiyorum melek gibi insanlar hepsi. Babam hic haketmedi bizde bu kadar uzulmeyi haketmedik. Allah a havale ediyoruz. Ulkemizde adalet yok ama ilahi adalet var. Sadakaya cok inanirim. Elimden geldigince de her gordugume yardim etmeye calisirim o sadakalar korudu belki babami. Cunku gercekten bayilmasaydi belki kalp krizi gecirebilirdi birsey olabilirdi. Kalp hastasi benim babam. Birsey olsaydi zaten ozaman ben katil olurdum. Allah korusun suan nefes aliyor sariliyorum ona sukrediyorum. Tatil bakiyorum simdi onlara. Soyle guzel birsey ayarlayacagim insallah.

Uzaklastirma icin konusamadim babamla. Bugun az daha yemek yemeye basladi cunku istahi kapanmisti. Annemlerle suan icin bu konulari konuşmama karari aldik. Babam nefes alis verisi bile degisiyor cunku konu acilinca.

Çok geçmiş olsun .

Kendi iradenizle amca ve kuzenden uzak durun .
Uzaklaştırma aldırabilir misiniz bilgin yok keşke karakolda sorsaydınız .

Çok geçmiş olsun .

Kendi iradenizle amca ve kuzenden uzak durun .
Uzaklaştırma aldırabilir misiniz bilgin yok keşke karakolda sorsaydınız .

Tesekkur ederim. Ben olaylar bitince ogrendim. Annemler birsey demediler bana. Bir daha hayatta hicbiriyle gorusmeyiz zaten ama yasalda birseyi olsun istiyorum babami ikna edebilirsem daha konusunu acmadim annemlerle kendi aramizda konustuk

Tesekkur ederim. Ben olaylar bitince ogrendim. Annemler birsey demediler bana. Bir daha hayatta hicbiriyle gorusmeyiz zaten ama yasalda birseyi olsun istiyorum babami ikna edebilirsem daha konusunu acmadim annemlerle kendi aramizda konustuk
Babanız amcanızdan ve kuzeninizden şikayetçi olsun böyle böyle Yaptılar bana diye belki o zaman bşy olur .

Ağzım açık kaldı, bunlar nasıl insanlar insan mı bunlar ya? Şeytan diyor 10-20 lira şarap parasına tutun bir tinerci, halletsinler ikisini de. Ya cidden ölseydi babanız Allah korusun. Bunlar nasıl insan, cani bunlar ya.

Bu durumda babaniz magdur. Adli rapor olarak duzenlemelerinin sebebi olayin kasten adam yaralama sucunu olusturmasi. Karakoldaki evraklar duzenlenince dosya savciliga gider ve babaniz o gun sikayetci olmus ise savcilik o kisileri ifadeye cagirir ve sonunda cezalarini alirlar.

Ozaman iste gozum hicbirseyi gormezdi ya oldururdum onlari ya oldururdum. Bizim suan tek tesellimiz babamin hayatta olmasi. Suan niye rahatim dayim babami doven kisileri buldu daha doğrusu o cocuklar dayima gelmisler x i dovecektik bir adam geldi onu dovduk demisler. Sonra dayim babamin olayi duyunca hemen o cocuklari aramis yanina cagirmis. Bir tanesi dayima abi tanidim son anda ustune kapandim demis. Aradilar erkek kardesimle konustular. Adamlar bizim isimiz x ile demis ozur dilemisler. X i x dedigim serefsiz kuzenim gordugumuz yerde ariyoruz yarim kalmayacak demisler. Hic yorum yapmamış erkek kardesim. Biz bilmeyiz boyle insanlari. Onlar zaten dovecekler o soysuzu belli insallah tum kemiklerini kirarlar

Karsi taraf esrarci tinerciymis korktuk biz bir daha muhattap olmak basimiza bela almak istemiyoruz. Babam o kisilerden sikayetci olmadi. Kuzenim ve amcama uzaklastirma isteyecegiz ama insallah. O serefsizlerle ayni sehirde ayni havayi almak bile agrima gidiyor

Babam olayi ayni oldugu gibi anlatmis ama beni cagirdilar konusur musun dediler tam iniyorduk 10 kisi beni birden dovmeye basladi x i ve abimi gormedim kactilar ben tek kaldim sonra bayilmisim hatirlamiyorum demis

Kasten yaralama sucu sikayete tabi bir suc degildir. Babaniz ben sikayetci degilim dese bile savcilik kamu davasini acar ve suclular cezalandirilir.

Canım o amcan olacak şeytanın yanına bırakmayın, sanki yanlışlıkla çarpmış da özür diliyorlar bu ne saçma iştir vardır onlarda da bir halt fazla güvenmeyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…