AVRUPA NETWORKİNG Satış Temslcileri &Temsilci Olmayı Düşünenlern Bilgi Paylaşm Konusu

cnım cok tesekkurler ama yenı uye degılım uye olalı da 1,5 sene oluyor sanırım.. normalde her sıparısıme gelıyordu ayrıca yenı katalog cıktıgında adresıme yollamıslardı bu sefer neden bu sekılde oldu anlamadımm ( :44::44:
atletlerden bende cok memnunum acayıp rahatlar

hımm o zaman bilmiyorum canım niye yollamadılar ki:44: rica ederim ayrıca

15 gün oldu hala katalog gelmedi.. 3.mesajımı attım bakalım gelecekmi??

6 günde işlediler siparişimi yine iyi 2hafta beklemekten iyidir yarına gelir kargom

ve 20 gün oldu üye olalı katalog istemiştim artık ümidi kesmiştim. mesaj geldi.'kataloğunuz kargoya verildi...:))))
eeeh nihayetmerak ediyorum sipariş verince o kaç günde gelecek acaba?

kızlar benim siparişim geldi tam 1 hafta oldu ama kolinin içinden katalog cıkmadı 75liralık siparişim vardı halbuki neden katalog yollamadılar sizce :2:

Ben de 140 liralık sipariş verdim katalog yollamadılar. Mesaj yazdım o da stokta kalmamış. Ne istersen stokta yok zaten

Kızlar kataloglar ne kadar sürede çıkıyor? Bu son katalogda ne istesem stokta yok, sinir oldum. Müşterilere rezil oluyorum bir daha hangi yüzle katalog vereceksem? Siz ne diyorsunuz stokta olmadığında?

Kızlar kataloglar ne kadar sürede çıkıyor? Bu son katalogda ne istesem stokta yok, sinir oldum. Müşterilere rezil oluyorum bir daha hangi yüzle katalog vereceksem? Siz ne diyorsunuz stokta olmadığında?

yenilenmesi yakındır kataloğun. ama bişey farketmiyo yeni katalog çıkınca olmayan yine olmuyo stokta malesef. benim de stokta olmayanlar bi yana gönderilmeyen ürünlerim oluyo o anda var görünüyo yazıyorum işlenince göndermiyolar nasıl şeyse artık nasıl bitiyosa numunelik mi koyuyolar anlamıyorum sinir oluyorum. salı günü verdiğim siparişler işlenmiş hayret ettim verilmiş kargoya yarına elimde olcak inş. düzeldiler heralde artık

Miorenin katoloğunda beğendiğim ürünler var ama çevremde kimse satmıyor.Nasıl temin edebilirim ki:44:

kızlar15 mılyonluk hedıye dıolar ya ılk 50lık satısa sızlere neler geldı mesela

Miorenin katoloğunda beğendiğim ürünler var ama çevremde kimse satmıyor.Nasıl temin edebilirim ki:44:

üye olabilirsin canım bence kötü hiçbi yanı yok temsilci arıcağına kendin üye ol hem kendine alırsın ucuz fiyattan hem de çevrendekilere tavsiye edersin

üye olabilirsin canım bence kötü hiçbi yanı yok temsilci arıcağına kendin üye ol hem kendine alırsın ucuz fiyattan hem de çevrendekilere tavsiye edersin

Merhaba ben tam olarak anlayamadım ama merak ettiğim için sormak istiyorum. Sadece kullanıcı mısınız? Aranızda iş ve kazanç olarak düşünerek profesyonel bir şekilde bu işi yapan var mı acaba? Ben muhasebecilik veya yönetici asistanlığına tercih ederek 2 yıldır meslek olarak iyi bir şirkette Netvork Marketing i profesyonel ve tam zamanlı bir iş olarak yapıyorumda. Onun için ilgimi çekti burada yazılanlar.

ben de ğprofesyonel olarak eğitim alıyorum,network marketing ile ilgileniyorum hemen hemen bütün network sistemlerini inceliyorum.

hayır sadece kullanıcı değilim hem satıcı hem kullanıcıyım. hem kazanç sağlıyorum hem kendi ihtiyaçlarımı karşılıyorum. ha öyle pek bi çaba harcamıyorum satmak için dışarda falan ama mümkün olduğunca gösteriyorum çevremdekilere tam zamanlı olarak yapmıyorum bu işi yani.zaten yakın zamanda bunlara da pek fırsatım olamıcak çalışcağım için.

Pardon son kısmını anlayamadım ben. Başka bir işte mi çalışacağınızı söylemek istediniz? Doğru mu anlamışım acaba?:44:

Pardon son kısmını anlayamadım ben. Başka bir işte mi çalışacağınızı söylemek istediniz? Doğru mu anlamışım acaba?:44:

:) evet yani ewde olduğum için uğraşıyodum bu tarz katalog satışlarıyla hem harçlığımı çıkarıyodum hem ihtiyaçlarımı alıyodum.işe başlayınca bırakcağımı düşünmüyorum sonuçta kendi ihtiyaçlarım var onları alırım ara ara ama gezmeye pek fırsat bulamıcam sadece o an gördüklerime artık gösteririm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…