Avon

kızlar bende genç ciltlerin akne serisini kullanıyordum yeni tonik sipariş ettiğimde tuhaf kokusu vardı babama sordum ispirto kokuyor dedi bu ne şimdi anlamadım ispirto zararlı değil mifisfisfis

canım ben o toniği 2 gün yanağımdaki 1svilceye sürdüm..5-6 tane yaptı..onları kuruttum ki normalde 2 günde geçen sivilceler 2 haftada zor geçti,hala da izi var.. geçen hafta çenemdeki 1sivilceye sürdüm..şimdi de çenemdeki 4 sivilceyle uğraşıyorum..bir daha asla kullanmam o toniği..hemen çöpe attım hala şişeyi.. normalde sivilceli bir cildim yoktur..adet zamanalrımda tek tük çıkar..ama şimdi çenemdekileri kurutmaya yanaklarımı tamamen düzeltmeye uğraşıyorum..sen de onu sürmeden at bence...

gülsuyu kullan tonik olarak...rosense nin gülsuyunu kullanıyorum ben,kötü kokuyo ama çok güzelll..

haklısın canım gerçekten verdiğim paraya acıyorum bugün alışverişe gittiğimde ykm de kıza danıştım çok ciltte oynamak bozar dedi sadece olay markanın temizleme sütünü verdi cildini yıkadıktan sonra sür etkili olur dedi eve geldim cildimi yıkadım sadece onunla temizledim cildim biraz yumuşadı meğerse avon çok tahriş etmiş yazık yaa bu kadar kendime acımadan nasıl kullanmışım:sinifsinif:

bende avondan ruj,colortrend miydi ne o bölümden parlatıcı,üç boyutlu maskara ve birçok far aldım.
farlar idare eder,ruju glzdi ama prltıcı hiç gzl değildi snki dudağıma krem sürmüşüm gbiydi atmıştım
göz kalemi de almştım gözümü çok bulandırıyor ve çabuk akıyor,maskarası da fena değil ama dha gzl maskaralr vr maybelline gbi:)

avonun farlarından gözkalemlerinden çok memnunum...rimelleri de güzel..rujların ve parlatıcıların hepsi güzel olmuyo ama

asansörlü kullanıyorum ben..colortrend in kiler güzel olmuyo.eğer onlardan kullandıysan..ama bazı gözler makyajı zor tutar..benim yüzüm makyajı çok iyi tuttuğu için akma problemim olmuyo..ondan da olablir yanii.

bende avonun parfümlerini beğeniyorum. orjinal alıyorum ara sıra ama muhakkak indirimdeyken de sevidğim kokularını kaçırmıyorum avonun alışkanlık oldu sanırım. bu yaz blue rush kullanıyorum tam yaz kokusu.

bende avon temsilcisiyim hemen hemen bütün ürünlerini denedim kullandım.parfümlerinide cok begeniyorum özellikle treselle,surrender,for away cok severek kullanıyorum bittikçe yedekliyorum.cogu kişi siyah göz kalemlerinden aktıgı için şikayetci ama acılıp kapanilen göz kalemlerinde öyle bir sorun olmuyor.tavsiye ederim...

Bende satış temsilcisiyim ham kendim hem ailem çoğu ürünlerini kullandık memnunuzda hiç şikayet almadım bugne kadr bnce ürün alırken cilt tipimize dikkat etmeliyiz...

Maskarasını kullanıyorum Super Full .. çok memnunum hem dolgun hem uzun görünüyor...
Pur Blanca kullanıyorum şuanda çok sevdim bana hediye geldi avondan...
Açılıp kapanan siyah gözkalemini kullanıyorum kalıcı bence...
Şampuan aldım korkuodum aslında iyi değildir diye çünkü öyle diyodu bazıları ama gerçekten memnunum saç bu yani tehlikeye atmaya gelmez ama kokusuda çok güzel parlaklık verio
Çoğu rujunu ve dudak balmını kullandım ben seviyorum...
Annem lipozomlu krem kullanıo şimdilik sorun yok bakalım memnun kalıcakmı
Ayak kremini kullanıyorum gerçekten işe yarıyor...
Avon Care nin tüm ürnleri süper bnce kremlerden çok memnunum ...
Senses duş jellerinn kokuları çok güzel
Likit jölesini kullanıyorum sertleştirmiyor saçımı kalıcı hemde
aklıma gelmio daha ama çok var yazack halim de yok zaten (=

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar..Bende avon takım öncüsüyüm..Bende avonun bir çok makyaj parfüm duş jelleri ve kremini kullanıyorum...Cilt ürünlerini kullanmıyorum aa bak bu cildine iyi gelir bunu kullanda demiyorum...Kötü olduğu için değil...Biz bayanlar cilt ürünleri kullanmaya bayılıyoruz.Bence cildinize evde yapılan doğal şeyler kullanın...Ama diğer ürünleri gerçekten çok güzel...Kocaeli ve çevresi Satış temsilcisi olmak isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirim.Özelden bana ulaşabilirler...Yardımcı olurum...

kızlar bende avonun pudrasını aldım fondetensiz tek olarakta kullanılabilirmi ilk defa cildime pudra sürücem çünkü bana yardım edin ve sizce iyimi?

ben de bi ara avon temsiliciliği yaptım.ürünleri herkesin ihtiyacları dahiklinde satarsanıs cevap verr.her markanında her ürünü ii deildir zaten

kızlar avonun farları hiç işe yaramıyo..toz farların hiç rengi çıkmıyo ve çok kolay uçuyo krem farlarıda göz üzerinde topaklanıyo..hiç tavsiye etmem paranız boşa gider kızlar..

Avonun bir ürününü beğenmediğiniz zaman aman allahım öle bir yorumlar geliyor ki kullandığım ürünler de şüpheye düşüyorum. Valla memnunum ürünlerinden avon temsilcisi falan da değilim doğru yerde doğru ürün...

kızlar bende avonun pudrasını aldım fondetensiz tek olarakta kullanılabilirmi ilk defa cildime pudra sürücem çünkü bana yardım edin ve sizce iyimi?

ben kullanıyorum..tabiki fondaten gibi kapatmıyo ama yine de güzel olyo..nemlendirci sür..tenin emdikten sonra da pudra kullan..ama yumuşak hareketlerle uygula..eğer ki lekelerim,sivilceelrim var ama fondaten kullanmk istemiyrm diyosan patakrem kullanabilrsin..fondatenden daha az yağlı sonuçta...yaz günü çok özel bi durumun olmadıktan sonra fondaten kullanma derim yanlız...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…