Avon

slm kizlar bi sorum olacak avonun colortrend rujlari var ya

hani vine disco raising wine falan bu katagoride yine ayni yerden bana kirmizi ruj tavsiye edebilirmisiniz tam kirmizi.

kızlar avonun farları hiç işe yaramıyo..toz farların hiç rengi çıkmıyo ve çok kolay uçuyo krem farlarıda göz üzerinde topaklanıyo..hiç tavsiye etmem paranız boşa gider kızlar..

Mesela biri far ucuyo toparlanıyo yazmıs... acaba farı goze nasıl uyguluyorsun?? gozunun ust tarafına beyaz tonda far sursen keisnlikler toparlanmaz goz kapagında... mumkun oldugunca kalıcı yapar makyajı

uzmanların makyaj onerilerini yapma stillerini arada okumalı bilmiyorum belki anlattıgım seyi yapıyorsundur ama...

ben avon satan biri buldum mu bana iyi gelen ürünlerinden istiyorum.

her ürün her cilde uymaz.buna kesinlikle inanıyorum. ve uygulaması tam bilinmeyen seylerden de bi yarar beklememeli..

shock rimel den cok memnum
cogu parfmden
sense dus jeli
bademli balsamı
skin so kremi
kapatıcısından memnunm
bide tüy azaltıcı losyonu işe yarıyor.. (bosuna karınca yagına para harcamısım)

11 katologu inceledim p_renses sayesnde baya indirimli seyler var. su anew kapatıcıyı ve anew dolgunlastırıcı balmı dusunuyorum nasıl sizce kızlar??

Unuttum siyah acılıp kapanan kalemini seviyorum.. akıyo diyolar ama altına hafif far suruyorum genelde akmıyo :)

pro to go rujun protive plum olanına bayılıyorum

Unuttum siyah acılıp kapanan kalemini seviyorum.. akıyo diyolar ama altına hafif far suruyorum genelde akmıyo :)

pro to go rujun protive plum olanına bayılıyorum

arkadaşım benmde üniversitede ev arkadaşım avon satışı yapıyodu bende bütün ürünlerini kullandım diyebilirim ve genel olarak çok memmunum..ama farları 3 4 kez almama rağmen sonuş hep hüsran bi türlü akıllanmadım yani hep param boşa gittikaydirigubbakcemile2..özelliklede benm dedigim şu 3 renk çekmeceli aynalı küçük kremsi farları var galiba colortrend serisinden 2 3 farklı renginden sipariş vermişti hepside çok kötüydü...

Avonun birçok ürününü kullanıyorum. Avonu bir çok sevenler var, bir de nefret edenler. Nefret edenlerin ciltlerine uygun değil demekki.. Allerjik bir durumdur sanırım, bilemem. Bana şu ana kadar kullandığım hiçbir ürününün zararı dokunmadı. Çok memnunum.

color trend serisi bnce biraz kalitesiz gbi pek özen gösterilmio sanki bikaç ruju güzeldir..rimelini tavsiye etmiorum kısa vadeli çünkü..fararından arkadşlarım memnun kaldılar ama zevk görecelik meselesi bu herkes begenmeye bilir..

aynı katogoride ruj diosan o katogoride en iileri onlar baskalarını önermemi istersen önerebilirim diger rujları daha ii bana göre özellikle tek dokunsta açılan :KK70: aby lips her katologda pahalıda olsa ucuzda olsa 4tane satıorum ne hikmet bilmiorm ama bnde begeniorm :)

Ya avonun cilt bakım ürünlerini genelde beğenmiyolar ama ben yeşil (yağlı ve karma ciltler için olan) köpüğünü kullandım indirimde diye almıştım,2ay kadar gitti zaten bir kutu ve o süre içinde 1tane bile sivilcem çıkmamıştı.Şimdi yine alıcam ama indirime girmesini bekliyorumdelikafadulden

slm kizlar bi sorum olacak avonun colortrend rujlari var ya

hani vine disco raising wine falan bu katagoride yine ayni yerden bana kirmizi ruj tavsiye edebilirmisiniz tam kirmizi.

avon satan biri olarakkırmızı için; kesinlikle colr trend'den vino disco derim:teytey:delikafadulden

Merhaba arkadaşlar,
senelerdir hem avon kullanıyorum hem temsilciliğini yapıyorum.LATÖ seviyesindeyim ve Türkiye 4.oldum geçen kampanya.
Ürünlerinden ben de kullanıyorum memnunum çevremde verdiğim kişilerde memnun.Her ürün herkese gitmez temsilci olan kişilerin tüm ürünler hakkında bilgi sahibi olması ve doğru ürünü doğru kişilere vermesi gerekiyor.Böyle olsa bu sorunlar yaşanmaz sadece satış yapmış olmak için yapılmaz bu iş.Şirket olarak müşteri memnuniyeti çok önemli.Ayrıca memnun kalmadığınız ürünü 3 kampanya içinde iade hakkınız var bunu satış temsilcinizden talep ediniz......

Mesela biri far ucuyo toparlanıyo yazmıs... acaba farı goze nasıl uyguluyorsun?? gozunun ust tarafına beyaz tonda far sursen keisnlikler toparlanmaz goz kapagında... mumkun oldugunca kalıcı yapar makyajı

uzmanların makyaj onerilerini yapma stillerini arada okumalı bilmiyorum belki anlattıgım seyi yapıyorsundur ama...

ben avon satan biri buldum mu bana iyi gelen ürünlerinden istiyorum.

her ürün her cilde uymaz.buna kesinlikle inanıyorum. ve uygulaması tam bilinmeyen seylerden de bi yarar beklememeli..

shock rimel den cok memnum
cogu parfmden
sense dus jeli
bademli balsamı
skin so kremi
kapatıcısından memnunm
bide tüy azaltıcı losyonu işe yarıyor.. (bosuna karınca yagına para harcamısım)

11 katologu inceledim p_renses sayesnde baya indirimli seyler var. su anew kapatıcıyı ve anew dolgunlastırıcı balmı dusunuyorum nasıl sizce kızlar??

anew kapatıcı aldım bende açık renk olanını ben dışardan aldıklarımda hep açık renk alıyordum ama bu çok koyu kaldı malesef renk tonu uymuyor dikkatli alın sonra benim ki gibi bekler makyaj çantanızda

X