Avon

ben avonun rimelinden cok memnunum kızlar. super full mascara cok güzel yapıo kirpkleri. parfümlerininde kokusu güzel aama hiç kalıcı değil hemen uçuyo tavsiye etmem

ben avonun müşteri temsilciliğini yaptım bi ara.şimdi de yakın bi arkadaşım yapıyo.yakından tanıyorum yani avon ürünlerini.çoğunu da kullandım.saten rujlarını beğeniyorum,parfüm extra ordinary favorımdı ama kaldırıldı..(buarada parfümleri çabuk uçuyo edp olsa bile),hydr radiance nemlendiricisi güzell,el kremi hoşş,göz kalemi çabuk akıyo,ımmm daha çok fikrim var aslında ama şuan aklıma gelmıyo.bi ara ürünlere bakıp söylerım size :içelim:

eft arkadaşlar bende bi avon temsilcisi olaraktan :))
-süper shock rimeli
-mistake proof
-nail experts ( bu çok güzl bi krem kokusu kötü olsada :] )
-pata krem
-wish of happiness bunlar en sevdilklerim sizlerede öneririim
kaydirigubbakcemile5

k-4 cok güzel indirmler var, color trend pudrasını severek kullanıyorum, bu kampanyada ise fırçalarını denicem umarım onlardan da memnum kalırım.

avon pudra ve allık fırçalarını kullanan arkadaşlar varsa düşüncelerini rica ediyorum :1hug:

cnm avonun allık fırçasını ben de kulanıorum tavsiye ederim yerimseniben

evet kalemtraşla açılabiliyo canım.o farlardan memnun musun çizgi halinde toplanıyo mu gözünde?kalıcılığı felan nasıl?

canım çok güzeller kesinlikle akmıyo toplanmıyo ve uçmuyo bende mor olanı var herkese tavsiye ederim en az senede bir iyi bir indirim olur ozaman almak lağzım

kızlar biçok ürününü kullandım ve en güzeli şampuan ve rujları en kötüsüde bayan parfümleri hiç kalıcı değil helede indirimden alınanlar su gibi aynı ama erkek parfümleri gayet kalıcı

kizlar merhaba.Ben avonun taraklarini ve far away,celebre parfumlerini cok begeniyorum ama makyaj malzemelerinden 2 tane almistim hic memnun kalmadim.Bence piyasadaki iyi markalardan secerek,deneyerek alin,sahsen ben ellemeden,dokunmadan,denemeden alamiyorum:1rolleyes: sonucta en degerli giysimiz cildimiz

kızlar sizlere birşey sorucam.benim bi arkadaşım avonun saç spreyini kullanıyodu kokusu harikaydı saçları bütün gün mis gibi kokuyodu öyle normal spreyler gibi kaskat yapmıyodu saçını aksine yumuşacık oluyodu ama adını bilmiyorum nisan aynın katoloğunda 3 tane sprey var ama hangisini alayım bilemedim önericek olan var mı aranızda

bende kullanıyorum o spreyden sımdı bakıyım da sana soleyım

Merhaba,

Ben Avon temsilcisiyim, ürünler yada bilmek istedikleriniz ile ilgili size yardımcı olabilirim. Ayrıca Avon doğrudan satış olduğu için tabiiki birçok malzemeyi dokunmadan alıyoruz, ancak burada temsilciniz devreye girmeli ve ürünü size en ince ayrıntısına kadar anlatmalı ve şunu unutmayın, her cilt, her saç,her tırnak hatta her şeyimiz birbirimizden farklı , herkese aynı derecede iyi gelecek ürün zaten yok, bu yüzden ya testerını deneyeceksiniz yine temsilciniz size verecek yada kullanan kişilerden referans alacaksınız yada temsilciniz referans verecek...cildiniz kuru ise size ciltteki nemi alan krem verildiyse yandınız.... elbette bu yüzden doğru bilgi doğru ürün ...

kimse bana katılmıyor sanırım benneyaptımki

Merhaba ben de bir Avon temsilcisiyim,

Yazdığın çok doğru , birbirimize bilgi alışverişinde bulunursak Avon ürünleri hakkında daha çok bilgimiz olur yani referansımız...Ancak başka bir yazıdada belirttiğim gibi herkesin cildi , saçı , tırnağı herşeyi birbirinden farklı birine iyi gelen diğerine iyi gelmiyor bu yüzden bence denemek yinede güzel olanı bulmak ve bırakmadan kullanmaya devam etmek en önemlisi...güzelliklerle dolu günler dilerim...

teşekkür ederim msjıma verdiğin önemden dolayıa.s. bende avon temsilcisiyim hatta bu ayın ilk siparişi bugün elime ulaştı:içelim: mayıs ayı kataloğunda solitionsun göğüs şekillendirici kremini almayı düşünüyorum fakat bunun için bir eğitim almadım yaşım 19 uygun mu diyede merak ediyorum:uhm: sizden alabileceğim bir öneri varsa memnuniyetle dinlerim bende sağlık ve güzellikle günler geçirmenizi diliyoruma.s.

Merhaba Merve,

Bence ürünün eğitimini alabiliyorsan al ancak kendin için ürünü alma yaşın itibari ile daha toparlanmaya ihtiyacın olacağını sanmıyorum...yinede örnek ürün olarak alabilir ve gerçekten satışında yardımcı olacak birine (göğüsü sarkmış, daha olgun yaşa sahip yada doğumdan sonra kullanım gerektiren birine) hediye verebilir yada satabilirsin...amaç doğru ürünü doğru kullanıcıya reklam ile satabilmek...yani ürünün reklamını yapacak gerçekten ihtiyacı olan birine satmalısın...bol kazançlar...

merve görmedim mesajını canım bende temsilciyim ama genelde kuzenlerle kendimize getirtiyoz,bende yeniyim bilmediğim çok şey var ve oğlumdan dolayı eğitimlere katılılamıyorum neyazıkki senle ve diğer arkadaşlarla bilgi alışvarişi yapmayı çok isterim canım.Ben o kremden okurken kullanmıştım güzel ama bence sana çok gereksiz eminim ihtiyacın yoktur,benim gibi bebeğin olunca kullanırsın ama arkadaşın dediği gibi satabilirsen al bence...
sevgiler.:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…