Avon

kızlar, her ürünü süperdir diyemem ama "Perfect Wear Extralasting Foundation" likit fondötenini kesinlikle tavsiye ederim. Karma bir ciidim var ve kesinlikle yağlanma yapmıyor. ayrıca akma ve bulaşma gibi bir sorunda yaşamadım. denemek isterseniz aklınızda bulunsun derim.... bayanssulusmile

walla annem altın içerikli kremini kullandı gerçekten ise yaradığını gördük. bende naturals sampuanını kullanıyorum badem we avakado özlü. ve saç kremine bile gerek kalmıo sadece sampuanı bile yumusacık yapıyo ve saça hos koku veriyo :))

kızlar nisan ayında birkaç ürün olmıştıkda geliş fiyatlarını yazarmısınız lütfen
bir yakınımız geliş fiyatına veriyor sanki fazla aldı gibi
kids çocuk şampuanı ve solutions köpüren yüz temizleme jeli

bende çok avondan aldım doğrusu uygun ve indirimli aldıklarım hiç bir işe yaramadı pahalı olanlarıda ben hiç almadım kısacası bütçeye boşuboşuna zarar biir ruj aldım onu bile yani anca 5dk.dudağımdda duruyor çok sert renkleride tam istediğim gibi çıkmıyor katologta daha hoş görünüyorlar çoğu çöpe gitti özellikle çatlaklar için almıştım hiiiççç bir işe yaramadı kapatıcı fondetön almıştım hiç kapatmadı o da öyle işte çoğu iyi değil yani mükemel yazıyorlar ama değil ne yazık ki.....

Bayanlar ya bir sorum olacak bu ayın kataloğunda Arabian Glow serisinde göz kalemleri indirimde. Orada bir renk var "intense copper" o nasıl bir renk tam olarak bilen var mı? Kırmızı mı yoksa kahverengi mi? bilmiyorumkismile

gerçi başka bi yerde konu açtığımdada bahsetmiştim bundan ama avon un fondoten,far ve yüz için kremlerini tasvif etmıyolar.bende tasvif etmıyorum gerçi.ama onun dışında kalan rujları (colortrend serisi hariç.çnkü çk ucuz ve kötü bi seri) asansörlü rujları kastedıyorm onlar, vücut losyonları roll-on ları parfümleri allıkları, özelliklede ojeleri harika..el bakım kremlerini de es geçemiycem doğrusu...

Avon un en çk memnun olduğum 2 ürünü var bi tanesi koltuk altı roll*on u tüylerin görünümünü azaltıcı ve teriniz hiç bi şekilde kokmuyor.
ikincisi ise serum+maskara olan rimeli...Gerçi yaşlanma karşıtı makyaj da var o ama.bna erkek arkadaşım almıştı bi set halinde, görünce kızmıştı bn yaşlı mıym diye ama :) :) nerden bilsin almış..ama çk memnunum bu ikisinden.haa unutmadan bir de speed dry hızlı kuruyan ojesi tam bir harika :)

yaklaşık 1 yıldır avon kullanıyorum ama sadece rujlarını açılıp kapanan kalemlerini ve 3 adımlı rimeliyle çok iyi bir eyelineri var onu birde kapatıcısını kullanıyorum.fonfotende var ama fondoten kullanmayı sevmem şimdi ilk defa farlarını denemeye başladım 3lü kalp şekli farından ve 3lükalp şeklindeki rujundan çok memnunum veee içi mentollü rujları dudağı çok iyi dolgun gösteriyo şimdilik avondan memnunum ama bunun yanı sıra golden rose ve flormarda kullanıyorum ben

kızlar SıVAS'ta avon satan birini bulamıyorum varsa aranızda sivaslı olan lütfen irtibata geçelim...

buraya daha önce de yazmıştım heralde ama bi daha yazıciimm
avon'un makyaj malzemelerini kullanıyorum, rujları özellikle... ama kremlerini kullanmıyorum.
bi iki defa aldım memnun kalmadım... güzellik uzmanları da pek tavsiye etmiyor... mesela duş jeli
daha iyi bir markada da aynı fiyatken neden avon alim... Avon'un indirim dönemlerinde birkaç renkli kozmetik alırım, başka şey almam... :umursamaz:

avonun göz kalemleri parfümleri rimelleri allıkları iyidir

rujları farları ve en önemlisi duş jelleri ve cilt temizleyicileri berbat

duş jellerini artık temizlik malzemesi olarak kullanıyorum yerleri silerken güzel koksun diye

bazı rimelleri,her rimeli değil gayet güzel bence,diğer markalarla aynı özellikte olupta neden daha afzla para verimki..
4lü göz farları güzel..
rujları güzel.kimse colortrndi begenmez ama ben çok begeniorum.diğer rujları güzel.
fondoten özellikle perfect wear serisi fondoteni çok güzel kapatıyor.
anew serisi fena sayılmaz.
el kremleri,özellikle gliserinli ve limonlu(ellerini rengini düzenleyip parlak gösteren)
planet spa serisinden saç maskesi,ışıltılı vucut kremi güzel.
asansörlü ışıltılı göz kalemleri çok hoş ve kalıcıda.
sampuanları güzel..saç bakım yagları serumları saçımı yaglandırdığı için begenmedim ama.
bi kaç parfümü dısında kalıcı olan yok bence!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…