AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

cuma günü vermediğim halde cumartesi verdiğim siparişim fatıuralanmış az önce yaşasınnnn hatta SEVKİYATA HAZIRLANIYOR DİYOO:KK52:

bi tane daha sipariş girdim yarım saat arayla o hala yeni oda cıkar bugun

darısı sizin başınıza kızlar

zaten genellikle öyle oluyor canım.erken verenlerinki geç faturalanıyor.sanırım indirim broşüründen sipariş verilmemesinden yada eksik ürün gelmesinden oluyor bu:44:sen stokla sınırlı ürün istedinmi hiç?mesela ben ilk 2 dkda sipariş verdim hala faturalanmamış:44:

yok cnm ben hiç indirim broşüründen bişe istemedim bu ay sadece katalog

daha önce yazmıştm ama yine yazım..iilk önce sunu sölim ben kullandım ama bende ince ince tüy yaptı bu krem hemen bıraktm tüylerde döküldü sooradan zaten..bu tip ürünler ancak destekleyici olabilir.spor yapmadan asla bu tip ürrünlerden mucize beklemeyin.gögüs sıkılastırıcı hareketler var cnm ve kolay basit.ben bi ara spor yapıodum ve ciddi anlamda işe yario gögüs için.bu kremler hikaye.içeriğinde ne olabilrki gögsünü sıkılaştırsın,hiç baktınmı içereğine,hava civa işte:)boş yani:)
evde yapabilecgn kol hareketleriyle ,bu kremi kullanmaktan daha çok fayda görürsün bence.
evet canım bende kısa bır sure denıyım dıyorum aslında benım cok da sorunum yok hamılelıkten once 45 kıloydum sımdı 48 yanı vucudum eskı halıne dondu sayılır ama bıtek o bolgem bıraz sorunlu sporu hayatıma sokmaya calısıyorum bu aralar ama alısmak zor oluyor ama sporda yapıcam tabı sadece kremı guvenmıycem de denemedım demek ıstemıyorum ılerde aklımda kalmasın dıye :)

avona maıl atmıstım ben sızın lımt kaybınız dan dolayı gun heıyelerını felan kacırıyordunuz ya onunla ılgılı
sımdılık uygulamamız boyle degısıklık dusunulmuyor yazmıslar:KK43:

bısey sorucam kızlar benım 6 da odemem var bır ıkı gun gecıse yenı sıparıs verebılıyormuyum onu odemeden

günaydın kızlar siparişim iyi güzel faturalanmış faturalanmasına da gönderilemeyen ürünlerde yeni çıkan clearskin maske ile yeni çıkan parfümün rool on u yazıyo.. nasıl yani örnek ürün şimdiden stoklarda bitti mii:KK50:

bısey sorucam kızlar benım 6 da odemem var bır ıkı gun gecıse yenı sıparıs verebılıyormuyum onu odemeden

valla cnm benim 3 bucuk milyon borcum vardı faturamı kesmşler ama daha büyük fiyatlara kesiyolarmı bilmiyorum

valla cnm benim 3 bucuk milyon borcum vardı faturamı kesmşler ama daha büyük fiyatlara kesiyolarmı bilmiyorum

bende ılk odememı yaptım gununden once 127 lıra bu 90 lıralık ama bende bır odeme beklıyorum pazartesı alıcam ozaman odıycem olmazsa pazartesı ye kadar bekler oyle gırerım sıparıs aslında sorun degıl ama bılmek ıstedım sagol canım

günaydın kızlar siparişim iyi güzel faturalanmış faturalanmasına da gönderilemeyen ürünlerde yeni çıkan clearskin maske ile yeni çıkan parfümün rool on u yazıyo.. nasıl yani örnek ürün şimdiden stoklarda bitti mii:KK50:

aaa nasıl bıtsınkı ılk sıparıs verelerdensın bıde sen

yok cnm ben hiç indirim broşüründen bişe istemedim bu ay sadece katalog

tamam işte onun için seninki gönderiliyor bizimki bekletiliyor:13:ilk güne talep büyük olunca uzun sürüyor broşür siparişleri ama ötekileri aradan çıkarıyorlar anladığım kadarıyla:44:

ilk kez avonun sitesine giremiyorum bende:KK1:hep deniyordu da nasıl oluyor diyordum işte şimdi gördüm:KK52:

evet canım bende kısa bır sure denıyım dıyorum aslında benım cok da sorunum yok hamılelıkten once 45 kıloydum sımdı 48 yanı vucudum eskı halıne dondu sayılır ama bıtek o bolgem bıraz sorunlu sporu hayatıma sokmaya calısıyorum bu aralar ama alısmak zor oluyor ama sporda yapıcam tabı sadece kremı guvenmıycem de denemedım demek ıstemıyorum ılerde aklımda kalmasın dıye :)

canım bende var dı o kremden ama jel değil diğeri.aslında düzenli kullanssan faydasını görürsün ama kremi bırakınca etkisini yitiriyor yani geçici bir sıkılık sağlıyor sanırım.ben 1.5 yıl emzirdim pekte sarktı denemez onun için aklıma gelirse sürüyorum yani düzenli değil.ama bende tüylenme falan yapmadı

canım bende var dı o kremden ama jel değil diğeri.aslında düzenli kullanssan faydasını görürsün ama kremi bırakınca etkisini yitiriyor yani geçici bir sıkılık sağlıyor sanırım.ben 1.5 yıl emzirdim pekte sarktı denemez onun için aklıma gelirse sürüyorum yani düzenli değil.ama bende tüylenme falan yapmadı

benım goguslerım zaten bedenıme gore buyuk cok sarkma degılde var tabı sarkma onlem almazsam sankı ılerkı yıllarda artar gıbı denıycem bakalım canım sagol

benım goguslerım zaten bedenıme gore buyuk cok sarkma degılde var tabı sarkma onlem almazsam sankı ılerkı yıllarda artar gıbı denıycem bakalım canım sagol

anladım benim de öyleydi zayıfken C kup kullanıyorum bende.sırtım ince göğüslerim büyüktü:KK1:ama şimdi kilo aldım çokta farketmiyor B de oluyor.senin boyun kaç canım?ufakmısın benim gibi?benimde biran önce kilo vermem gerek :KK59:

haa kızlar rüyamda ne gördüm biliyo musunuzzzzz :KK53: böylee toplantı gibi bişii var herkes avon temsilcisi elimize k2 kataloğu panoraması felan veriyolarr nasıl etkisinde kaldıysamm panaroma hediyelerini felan iyiceee inceliyorum Allahım yaa iyice psikolojimi bozdu bu avonnnn:KK19:

X