AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

kızlar şuan çok mutluyum:KK66:benim fotoğrafçılığa ilgim vardır.son zamanlarda da bu konularla ilgili siteleri gezip profesyonel fotoğrafçıların fotoğraflarını inceliyordum.hep bir makinem olsun istiyordum ama en düşüğü bin lira olunca eşime söylememiştim.bugün eşim farketti o siteleri gezerken ve kendisi teklif etti sana alayım dedi ve az öncede siparişi verdik çarşambaya makinem geliyor:KK64::KK64:yazında eğitimini almayı düşünüyorum:KK19:çok sevindirik oldum valla umarım kullanabilirim o makineleri:18::

gözünaydın canım güzel güzel kareler çekersin inş o makineyle..benim eşimde:KK34: çok ilgili fotoğraf ile.. bizde o tarz bi makine istiyoruz ama dediğin gibi en kötüsü bin liradan başlıyo..denk gelirse alcaz bakalım bizde...

ne güzel canım kadınların pek seçmediği bir hobi hepimiz fotoğraf çekmeyi ve çekilmeyi severiz fakat sen profösyonelce yapmak istiyorsun eminim birgün çok güzel sanatsal fotoğraflar çekersin

EBRUcum beni niye sildin faceden seni göremiyorum artık arkadaşlarımda:KK59:

eşimle birlikte ayıklama yaptık :nazar:ama seninki hangisiydi cnm ya bir hatırlat bana kendini ekle beni ortak arkadaşlarımız varsa hiç sohbet etmedik ya face ten belki yanlışlıkla gitti :) cnm

gözünaydın canım güzel güzel kareler çekersin inş o makineyle..benim eşimde:KK34: çok ilgili fotoğraf ile.. bizde o tarz bi makine istiyoruz ama dediğin gibi en kötüsü bin liradan başlıyo..denk gelirse alcaz bakalım bizde...

teşekkürler canım.inşallah sizde alırsanız face den yayınla bizde görelim olurmu:KK34:

ne güzel canım kadınların pek seçmediği bir hobi hepimiz fotoğraf çekmeyi ve çekilmeyi severiz fakat sen profösyonelce yapmak istiyorsun eminim birgün çok güzel sanatsal fotoğraflar çekersin

evet canım nedense biz fotoğrafı severiz ama hiç heveslenmeyiz bu durum benim de dikkatimi çekiyor:44:inşallah çekebilirim canım çünkü dün biraz eğitim cd leri indirdim öyle zor ki :18:hiç öyle dışardan bakıldığı gibi değil.benim tam anlamıyla öğrenmem için bir fırın ekmek yemem lazım:KK1:ama çok teşekkür ederim canım benim:KK70:

günaydın arkadaşlar bi sorum olacak ben dün sipariş verdim toplam bakiye 134 yazıyo sipariş takibimde 155tl yazıyor bu nasıl oluyor?

günaydın arkadaşlar bi sorum olacak ben dün sipariş verdim toplam bakiye 134 yazıyo sipariş takibimde 155tl yazıyor bu nasıl oluyor?

geçen ay bendede oldu o canım.stokta olmayan bir ürün vardır ve faturana yansımamıştır yani eksik ürün gelecektir

Ben bugün sipariş yolladım normalde yarın gelmesi gerek. Acaba yılbaşı dolayısıyla yoğunluk varmıdır,yine yarın gelirmi yoksa.bilgisi olan var mı?

kızlar şuan çok mutluyum:KK66:benim fotoğrafçılığa ilgim vardır.son zamanlarda da bu konularla ilgili siteleri gezip profesyonel fotoğrafçıların fotoğraflarını inceliyordum.hep bir makinem olsun istiyordum ama en düşüğü bin lira olunca eşime söylememiştim.bugün eşim farketti o siteleri gezerken ve kendisi teklif etti sana alayım dedi ve az öncede siparişi verdik çarşambaya makinem geliyor:KK64::KK64:yazında eğitimini almayı düşünüyorum:KK19:çok sevindirik oldum valla umarım kullanabilirim o makineleri:18::

hayırlı olsun sekerim güzel günlerde kullan bende temizlik yapmaya merak saldı bu aralar 160 sipariş daha toplasaydım elimde sarjlı el süpürgesiyle gezerdim herhalde :KK43: ama malesef alamadım ya pöff.halbuki lazımdı.

hayırlı olsun sekerim güzel günlerde kullan bende temizlik yapmaya merak saldı bu aralar 160 sipariş daha toplasaydım elimde sarjlı el süpürgesiyle gezerdim herhalde :KK43: ama malesef alamadım ya pöff.halbuki lazımdı.

teşekkürler ebruşum:KK19:o süpürgeyi bende istiyordum aslında ama benim 1 tane bile müşterim yokki:KK59:

inş bizimde çok bol satış yaptıgımız günler k.1 den 20 tl lik siparişim var sadece

mavişim yeni makinenle çektiğin güzel güzel yapılmış makyaj fotolarını bekliyoruz cnm:121:

X