AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

dün konyanın en işlek yerine biri tezgah açmış.hemde erkek..avonun son 3-4 ayındaki indirimli parfümlerinden almış.durup sordum.bu ay aldıgım pur blankaya full speed e 30 dedi üzerine 3-5 koymus satıyor.güzel fikir girişimci olmak lazım ama ben yapamam sanırım o kadarını..

inş.gelir cnm ne olur ne olmaz bir ürün fazla gir istersen stok sorunu falan ihtimaline karsı

Biraz geçti 300'ü ama bakalım inşallah tüm ürünler eksiksiz gelir çünkü tamamına yakını sipariş Avon'un sitesinde eksik yok gibi duruyor ama fatura no'suna basınca sayfa açılmıyor ak, kara o sayfa açılınca çıkacak.:)

Valla adam en iyisini yapmış bir ara bende stok baya fazlaydı annem geçen sene Almanya'ya gittiydi tanıdıklar var babamında işi olunca o da gittiydi.
Bende annemin valize bi dolu krem, makyaj malzemesi, parfümü doldurdum ve annem orada tanıdıklara onların komşularına falan tüm ürünleri sattı geldi hemde euro olarak ama bende bi daha stok yapmaya tövbe ettim kolay kolay bitmiyor.

öyle canım riskli biraz.ama çevresi olan parfüm satışı çok olan düşünebilir ancak

Arkadaşlar 300 sipariş verip hediyesi ne olduğunu merak ediyorum.
Ben 600 verdim 2 hediye gelecek ikiside narenciye sıkacağı.

akılları sıra ucuza kapatmaya çalışıyorlar sen onlara her ay bankaya işlem bedeli ödediğini söyle cnm zaten doğruda her ay deyil ama 6 ayda bir banka hesaptaki bakiyenden işlem bedeli çekiyor .

söyledim cnm birde her ay demedim her faturada 5 tl dedim ama yüzsüz anlamıyor.ama eger öyle yaparsa ürünleri geri alıp iade edecem kafaya koydum.hemde bu ay katalog göndermedim ona istedi.

söylediğim insan da temsilcilik yapmış biliyo kaça geldiğini cnm ama dicemki onların bakkal dükkanı var bana bakkaldan her alışverisimi toptancıdan aldıgın fiyata ver bide üstüne mahalledeki komsularımada öyle ver (gelişinden yani)

ebrucum yenisin ama işi kapmışsın doğru söylüyorsun bende senin dediğin gibi fazla ürün giriyorum genelde

sizlerin sayesinde cnm bu topik olmasa birşeyde ögrenemem valla :)

vermiyorum ama katalog istetiyor illa cnm :)

bende pazarda görmüştüm kadın tezgah kurmuş avon satıyordu :)

şekercik cnm ben gelişine veremeyecegimi söyledim çünkü temslci oldugumdan beri hep gelişine istedi verdim eger kurnazlık yaparsa ürünleri geri alıp iade edecegim madem sen alıyorsun niye herkese söz veriyorsun söz vermişse cebinden karsılasın :)

Son düzenleme:
arkadaşlar k1 katoloğunda syfa 30 daki perfect wear likit eyelinerı kullanan var mı nasıl bir şey

Gün hediye limitleri düşsün yaa eskiden ne guzeldi.135 TL 'ye bile ürün vardır

arkadaşlar k1 katoloğunda syfa 30 daki perfect wear likit eyelinerı kullanan var mı nasıl bir şey

ben denedim renk tan istediğim gibi simsiyah olmadı cnm müşterimde iade etti zaten ama bir arkadas memnundu bilemedim ama ben çok likit kullanan biri olarak sevemedim zaten bu topikten mavişim de sevmemişti.

Gün hediye limitleri düşsün yaa eskiden ne guzeldi.135 TL 'ye bile ürün vardır

evet ya cnm hepimiz mail atalım bence :) protesto edelim ama o kalem için kılımı kıpırdatmam güzel şeyler koysunlar.

hediyelerde çok dandik bende anlamadım neden böyle:)

he valla fena ne o kalem öyle alsak zaten kaç kuruş şeyki insana hırs yaptırmıyo o hediye.

Tamam canım bu uygulamaya katılmaya varım :) Atalım mail. hatta ben atıyorum :)

Siparişim eksiksiz geliyor ve hediyemde geliyor.
Ama şimdi Avon'un sitesinden baktım anlamadığım birşey var.
Gün hediyesi olarak narenciye sıkacağı ve saç düzleştirici gözüküyor bir de mega impact rujlardan 2 tane aldıydım 4 tane gözüküyor ama tutar 300 lira ne iş anlamadım.

aa evet evet o likit eyeliner kuru gibi bişey yani ara ara renk vermiyor.sürekli sallaya sallaya bir hal oldum yinede tam olarak renk vermedivalla benimkimi öyleydi bilmiyorum ama bu topicte birçok kişi sevmediğini söylemişti .sen en iyisi başka marka bak canım.çünkü ben onu iade edip anew eyeliner aldım o da bildiğin göz kalemi çıktı

zaten eyelineri doğru düzgün çekemiyorum bir de renk vermesse deli olurum tm cnm tşk ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…