AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Herkese merhaba,kızlar anew göz üstü jeli ve göz altı kremi varya aynı kutuda onu kullanan varmı?

çok fazlatercih edilen ürünler değil tatlım .. müşterisini bulup en azındn yarısının öle ver bence sipariş

hımm bi kaç yüzük bikaç tarak bi tanede parfüm siparişi almıştım bi kaç günden de k14 biter sanırım sence ne yapmalıyım?

hımm bi kaç yüzük bikaç tarak bi tanede parfüm siparişi almıştım bi kaç günden de k14 biter sanırım sence ne yapmalıyım?

toplam ne kadar tutuyor müşteri fiyatı ile?yani katalog fiyatı ile toplam ne kadar tutuyor aldıgın siparişler?

175 yapınca diğer ay ödeniyorya birde hediye veriyorlar ilk siparişe onu yapmaya çalışıyordum

otomatik ödeme talimatın mı var ?otomatik ödeme için 150 yetiyor tatlım .. 100 liralık paket alacgına katalogdan satabilecegin ürünlerden gir biraz incele katalogu ..

yok hangileri satılır bilemiyorum ki

bebegim otomatik ödeme talimatın yoksa nasıl bir ay sonrasına yatıracaksın .. eger otomatik ödeme talimatı olsa 150 ve üzeri sipariş girsen o zaman mesela bu ayın 1 inde aldın gelecek ayın birine kadar ödeme süresi veriorlar . ama otomatik ödeme talimatın yoksa 15 gün ..

Katre,dersana teşekürler almayı düşünüyorumda karar veremedim,bi göz kremine ihtiyacım var da.
Bu arada bi arkadaş maskara sormuş şimdiye kadar kullandıklarım arasında en iysi sarı uçlu olan extend maskara halada kullanıyorum.

kredi kartın mı olması gerekio peki

ben solitions serisinden turuncu renkli olanı olanı kullanıorum göz altı ..memnunum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…