AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

selamlar
bir sorum olacaktı :
avondan smooting eye liner aldım.
bu göz kalemi mi? likit eye linerin sürüleninden sanmıştım
ayrıca arkasındaki süngerimsi kısım ne işe yarıyor?
lütfen bilgisi olan?
aldıktan sonra geri verme şansımız oluyor mu?

Yanlış bilgi vermek istemem canım ama sanırım o sünger kısmı kalemi dağıtmak için far şeklinde kullanmak için diye biliyorum. Evet iade yapma şansın var.

kızlar nabersinz canlarım ben K-14ü kapatmış buluyorum :) çok şükür ki tüm hediyeleri aldım artık fazla sipariş girmeyecğm kendimi dinlendreceğim çok yoruldm fazla siparişlerle uğraşmaktan

neden utanıyorsunki seninki normal cnm hırsızlık yapmıyorsunki sonuçta işini yapıyorsun bu gibi durum bütün avon temsilcilerin başına gelen bir durum boşver başka müşterilere gösterirsin takma kafana cnm

alışık değilim ya şaşırdım canım..:78:

bası yazmalı kız canım ya uzulmesen ınsanlar cok ama cok degısmıs artık hıc sasırmıyorum gorduklerm karsısında ama otarz tavırlar yapıcagına gelse soylese ben su arkadastan gelısıne alıcam canım kusura bakma felan dıye ama konusma ozurlu oluyoruz zaman gectıkce

evet haklısın canım gelip söylese zaten umrumda olmaz ama arkamdan oyun oynamaları sıktı canımı
:KK57:

neyse alışıcaz artık bu gibi tiplere

slm kızlar uzun zamandır yazamadım ama okumaya çalışıyorum.k 14 den 190tllik 40 ı benim tabiki sipariş vermiştim göz temizleme losyono gelmişti hediye olarak ve gün hediyesi far kazanmıştım.ikisinide kullanmadım belki isteyen olur satarım diye ama umudum yok.neyseki farın renkleri güzeldi.k1 dende şimdilik 140 tllik topladım ama daha verenler olacak 200 ü bulur gibi.bakalım rimel hediyesi gelecek oda suya dayanıklıymış sinir oldum satılmazki.gün hediyelerini beklicem sipariş için acaba kaçından itibaren gün hediyesi verirler kızlar?deneyimliler bilir.kendime bişey almıcam onun yerine kıyafat alırım diyorum benim takıntım üst baş çizme falan :))

slm arkadaşlar 430 liralık iade yapmıştım hepsi bugun kabul edilmiş çok şaşırdım çok çabuk oldu daha 3 gün geçmişti çok şükür,ama sadece fondoten vardı 9.17 liralık bi onu düşmemmişler onu da yarın arayacam inş. düşerler,bide bugun ve yarın ödemem vardı bunlardan düşerler heralde para yatırmam gerekmicek,gün hediyelerine gelince benim şansımdan galiba o kadr sipariş verdim ya stok sorunu yüzünden yada başka bişey yüzünden hiç alamadım amapanaroma hediyeleri geldi

slm arkadaşlar 430 liralık iade yapmıştım hepsi bugun kabul edilmiş çok şaşırdım çok çabuk oldu daha 3 gün geçmişti çok şükür,ama sadece fondoten vardı 9.17 liralık bi onu düşmemmişler onu da yarın arayacam inş. düşerler,bide bugun ve yarın ödemem vardı bunlardan düşerler heralde para yatırmam gerekmicek,gün hediyelerine gelince benim şansımdan galiba o kadr sipariş verdim ya stok sorunu yüzünden yada başka bişey yüzünden hiç alamadım amapanaroma hediyeleri geldi

canım iadelernde panaroma hediyelerinin altına düşmedi dmi

panaroma hediyelerinin limitinin altına düşersem hediyelerimi yollamazsam bana diğer faturada yazarlarmı yada hemen fiyatınımı keserler

anında faturalarlar canım eğer faturalandığında iptali olmuyormuş kaç tl yazarlarsa ödemek zorundaymşsn

ınsallah cok guzeldır canım supurge gule gule kullanırsın :)))
tşkler cnm

kargom geldi süpürge çok hoş
renkli taşlı takı seti varya gelişi 75 tl olan ondan 2 siparişim vardı
normla zamanlardatakılcak bi takı değil
çok gösterişli hele yüzüğü haberiniz ola

brde pullu çnatnın sayfasında fiyonklu çanta var ya avon onun yerine başka bi çanta yollamış gene o şekilde bakalım müşterim sorun çıkarcak mı?

bide 3 indirim broşürü eksik ollamış uyuz oldum
biraz dikkatli çalışsalar ne ii olur

canım içimde kalmasın die ben bütün renklerinden aldım beğenmediğimi geri iade yaparım die ama mavisi iğrenç çok mat bi renk ve değişik bi mavi hiç sevmedim dierleri güzel biradaha parlağımsı böle güzel duruyor çok parlak değil çok hafif ama ben renk lerini beğendimde 3ününde tek bi çizgi halinde sürülüyor yaaa ben far gibi dağıtılarak sürülenleri seviyorum onun için hepsini iade yapıcam sürümünden hoşlanmadım ama mavi hariç renkleri sedefli ve yumuşak uçlu güzellerler

GÜNAYDIN kızlar hepiniseee :KK54: çok saol bilgilendirdiğin için canım, bende mavi olan değil de morlu ve yeşilliyi düşünüyorum bakalım canım,gelsin de bi bakim olmadı arkadaşlarıma veririm.saolasın fikirlerin için canım:KK54: :KK9::KK54:

canım ugurlu geldın bana dun konustuk bugun kuzenım celebre sıparısı ver dedı ocak ayı ıcın :)))
cnm çok sevindim bence en çok celebre satılacak hem eski bi koku herkes biliyo ve kullanmıştır heralde hadi bakalım daha da olsun inş satışlarınnnn
merhaba canım bende cok alıstım buraya cıkamıyorum :))))))temsılcılıgede alısıyorum yavas yavas
ben hp diyorum bu toipk bağımlılık yapıyo kurtuluşu da yok:)
out spoken kullanan varmı aranızda cok guzel bır koku oldugunu duydum ama cok pahalı

cnm ben beğendim ama ağır gibi geldi bana çok tereddüt ettim en sonunda da almamaya karar verdim çok ağır koku sevmiyorum bi de avonun sitesinde parfümlerle ilgili bi bölüm vardı orayı okudum esmer tenli olanlara baharatlı beyaz tenli olanlara çi,çekli kokular öneriyorlardı ben de baharatlı kokudan yana tercihimi kullandım eşim de çok beğendi bende aromadisiac çok güzel duruyo bence numunesni al bi dene sonra iade falan uzun iş çünkü hem numune olursa müşterilerine de gösterme şansın olur sne bilirsin tabii.

Ya arkadaşlar İlk sparişimi verdim perşembe akşamı .. sımdı spariş takıbı kısmından Fatura Numarası kısmına tıkladım Ürünlerin listesi var en altta ayrı bi bölümde Gönderilemeyen Ürün yazıyor True Force EDT yazıyor Sımdı bu Urun yokmu kolimde :? daha teslım edılmedı bana koli bugun gelır sanırım . spariş kısmından tekrar bakıyorum sparis vercek gibi kodu giriyorum Stokda bulunmuyor diye bi uyarıda yok .. Neden gondermedılerki..

arkadaşlar pazardan 2 tl aldıgım bir kaç ürün vardı çektim resimlerini en sonunda :) $16.JPG $15.JPG

X