AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Eki Görüntüle 117896 Eki Görüntüle 117897 Eki Görüntüle 117898 Eki Görüntüle 117899 Eki Görüntüle 117900 kızlar renk olarak ekliyorum ama sürümü gayet güzel ben bayıldım valla tam beklentimi karşıladı şaştım kaldım :KK70:

1.ve2.renk rujlar çok hoş
3.renk ruja bayıldım
ama farlar full simli dügünlük yani iki resimdekinden de satılıyordu var markası newwell eklediğim farlar marka ve görsel birebir aynı.

Gerçekten guzeller. Bende dikkat edicem bundan sonra pazardakilere:KK66:

mrb kızlar bişey soracam dun kargom geldi ve ben 400 lük sipariş girmiştim ekmek kızartma makinası hediyem olacaktı ama olmadı,çünkü stokta olmayanlar yüzünden kaybetmişim sadece 10 liralık sipariş daha girseymişim alıyomuşum ama ben magdelena şemsiye ile çantasını da girmiştim hatta kayıtlarda da girmiş olduğum gözüküyo bunları göndermemişler acaba stoktamı bitmiştir yoksa hile filan mı yaptılar göndermemek için onları gönderselerdi haydi haydiye alırdım kızartma makinasını ama bunun için avonu arıcam niye göndermediniz die,sizce aramamın bir faydası olurmu yeniden faturlama işlemi filan olurmu nasıl olacak bi yardımcı olun hakkımı nasıl arıcam?

canm bu kampanya içnde daha öncede şemsiye ve çanta aldınmı ya da fırsat köşesnden ürün falan mı girdn 400e tamamlamak içn

Eki Görüntüle 117896 Eki Görüntüle 117897 Eki Görüntüle 117898 Eki Görüntüle 117899 Eki Görüntüle 117900 kızlar renk olarak ekliyorum ama sürümü gayet güzel ben bayıldım valla tam beklentimi karşıladı şaştım kaldım :KK70:

1.ve2.renk rujlar çok hoş
3.renk ruja bayıldım
ama farlar full simli dügünlük yani iki resimdekinden de satılıyordu var markası newwell eklediğim farlar marka ve görsel birebir aynı.

off chanel genial gerceğiyle tıpatıp aynı yaaa !!!!! güle güle kullan ebru...

kızlar gittgdyrda bond girl açık arttırması vardı bende son dakika teklif vereym dedm 15 tlde kazandm kadına kalacak para 13,5 tl ve bugn kargoya vermiş parfmü yaa orjinalmi değilmi die korkuorm bond girl bu fiyata satılırmı ki

gunaydın kızlarrr oleyyyyy oleyyyyy kargodan mesaj geldı bugunkargom gelıcekmısss sevıyorum bu avonu ıkıdır ıslerım hep hızlı gıttı dun korktum stok beklenıyo yazısını gorunce ama
herseyım tam gozukuyor faturada
ılk kampanya hedıyem goz temızleme jelıde gelıyor bıde rozet yazıyo :)))

kızlar kartla odeme yapıcam bugun sıtede odeme yerını ısaretlıycem kart numarasını yazıcam kendılerı mı dusucek baska bısey goremedım ode felan butonu odendı felan dıye bısey

bıde benım odeme tarıhım ayın 28 ı bugun cekerlermı parayı yanı bugun cekmelerını ıstıyorum

canm bu kampanya içnde daha öncede şemsiye ve çanta aldınmı ya da fırsat köşesnden ürün falan mı girdn 400e tamamlamak içn

evet aldım çantayıoda şemsiyeyide göndermişlerdi, fırsat köşesinden de ürün girmiştim hatta 400 ü çok geçtim ama olmadı işte

artık bu avon git gide kötüleşmeye başladı ne biçim iştir bu yaa dün sipariş girdim eladia yüzük size 6 dan 5 tane filan girmiştim onu göndermiyolarmış faturada gönderilemeyen ürünler die yazıyo ben zaten o yüzükler için sipariş girmiştim çok sinirim bozuldu,şimdi müşte rilerime ne diyecem zaten bekleyip sorup duruyolar bu avon yüzünden rezil olacam hep böyle ya geciktirmeli iş yapıyolar yada eksik,madem düzgün çalışamıcaksın,bizzim para ödemelerinde hiç yanlışlık olmuyo ama 1 gün geçse hemen faize giriyoo buna ne demeli şimdi....

artık bu avon git gide kötüleşmeye başladı ne biçim iştir bu yaa dün sipariş girdim eladia yüzük size 6 dan 5 tane filan girmiştim onu göndermiyolarmış faturada gönderilemeyen ürünler die yazıyo ben zaten o yüzükler için sipariş girmiştim çok sinirim bozuldu,şimdi müşte rilerime ne diyecem zaten bekleyip sorup duruyolar bu avon yüzünden rezil olacam hep böyle ya geciktirmeli iş yapıyolar yada eksik,madem düzgün çalışamıcaksın,bizzim para ödemelerinde hiç yanlışlık olmuyo ama 1 gün geçse hemen faize giriyoo buna ne demeli şimdi....

bnede dun aksam stok beklenıyo yazınca oyle olucak dıye cok korktum cunku bır arkadasım sıparısı ıcın cok telaslı zaten bence maıl at uzun uzun yaz ıse yararmı bılmıyorum

ya bıten urunlerı gonderılmıycek urunlerı temsılcı kısmında lıstelemelerı lazım stokta yoksa cok basıt bır sıstem kı bu kayıtları vardır zaten bu sekılde cok kotu durumlar oluyor cunku

şimdi aynı eladia yüzükten 6 tane dahagirdim ama sadece bu yüzkten bakalım faturalıcaklarmı?sırf denemek için yapptıım

X