AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

KIZLAR BAKIN ,

pazartesi iademi verdim kargoya şimdi baktım siteye cari hesap özetine yansımamış daha ama sipariş takibinde en üstte iade iptal var sipariş numarası falan bu ellerine geldi ama daha işleme geçmemişler demek oluyo dimi

gunaydın kızlarrr oleyyyyy oleyyyyy kargodan mesaj geldı bugunkargom gelıcekmısss sevıyorum bu avonu ıkıdır ıslerım hep hızlı gıttı dun korktum stok beklenıyo yazısını gorunce ama
herseyım tam gozukuyor faturada
ılk kampanya hedıyem goz temızleme jelıde gelıyor bıde rozet yazıyo :)))

benim ilk ay iadem olmustu ben salak gibi rozetide geri gönderdim avona hiç bişe bilmiyodum ozamanlar :KK53:

KIZLAR BAKIN ,

pazartesi iademi verdim kargoya şimdi baktım siteye cari hesap özetine yansımamış daha ama sipariş takibinde en üstte iade iptal var sipariş numarası falan bu ellerine geldi ama daha işleme geçmemişler demek oluyo dimi
evet canım sanırım oyle demek oluyor

kargo yu getıren kısıye hemen yenı kargı verebılıyorz demı kızlar bıdaha arayıp kargom var dıye cagırmam gerekmıyo toplayıcıda yenı kargo alıyor

KIZLARRRR pazartesi günü 150 tllik iade yaptım 2gün geçti az önce hepsi düşmüşş yaşasınn:KK52:

korkuyodum bi terslik olck diyee

anladım canım:)))ben kampanya bıttıkten sonra dıyer kampanyanını ılk sıparısınde goz temızleme solısyonunu yollarlar sanmıstım onuda sımdı yolladılar

o göz temizleme losyonu güzel kardeşimde aldı ondan memnun

mat ve hiç renk vermior cnm.

hmm aslında mat istiyordum renk vermiyorsa almıyayım şu indirim broşurunda ikili toz farların yorumlarını okudum aşırı pırıltılı ve fazla renk vermiyor yazıyordu bir müddet sonra sadece simler kalıyormuş gözlerde ozaman şu 4lü farlara bakmak lazım.

hmm aslında mat istiyordum renk vermiyorsa almıyayım şu indirim broşurunda ikili toz farların yorumlarını okudum aşırı pırıltılı ve fazla renk vermiyor yazıyordu bir müddet sonra sadece simler kalıyormuş gözlerde ozaman şu 4lü farlara bakmak lazım.

en iiisi 4 lü farlar dioalr zaten.
diğerleri 5 para etmez ya renk vermiolar yada toz toz olup uçuolar.sürerken bile fırçayla kazıorum ben resmen ya:63:
ben almam artık avondan far..flormar bile daha güzel

en iiisi 4 lü farlar dioalr zaten.
diğerleri 5 para etmez ya renk vermiolar yada toz toz olup uçuolar.sürerken bile fırçayla kazıorum ben resmen ya:63:
ben almam artık avondan far..flormar bile daha güzel

Evet bencede.. bir iki tanesinin dışında avondan far almak iş değil. Flormar da falan o kadar çok çeşir var ki üstelik de kalıcılar. Zaten far aldı mı iyisinden de almak lazım aslına bakarsan flormar falan da yetmez. Sonuçta far dediğim zırt pırt biten bir şey değil ki. Biz annemle her gün işe giderken makyaj yapıyoruz mutlaka far da süreriz ama hala bitemedi gitti ta ne zaman aldığımız farlar mesela.
mac, lancome bu konuda iyi benim kullandıklarımdan ama daha orta karar bir fiyat düşünenler için ise alix avien ve flormar ı tavsiye ederim. golden lady denilen markanınsa uzağından bile geçmeyin derim. 17 yaşındaki kızın gepgergin göz kapağında bile toplanmalar yapıyor ve 5 dk sonra fardan eser kalmamış oluyor.

Kızlar bir ürünüm hasarlı gelmişti onu değişime göndericektim, faturanın suretini gerektiği gibi doldurup unutmayım diye kapının yanındaki sehpaya koymuştum ama bulamıyorum şimdi. faturanın aslında ise tükenmez kalemle ürün isimlerinin yanlarına + lar - ler koymuşum, kimlere ait olduklarını yazmışım kısa kısa ama diğeride yok bakmadığım yer kalmadı... o tükenmez kalemle yazdıklarım sorun olur mu iade istemini ona doldurup göndersem? Eğer sorun olursa ne yapmam gerek ki? O faturayı tekrar mı isticem off :KK30:

X