AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Evet bencede.. bir iki tanesinin dışında avondan far almak iş değil. Flormar da falan o kadar çok çeşir var ki üstelik de kalıcılar. Zaten far aldı mı iyisinden de almak lazım aslına bakarsan flormar falan da yetmez. Sonuçta far dediğim zırt pırt biten bir şey değil ki. Biz annemle her gün işe giderken makyaj yapıyoruz mutlaka far da süreriz ama hala bitemedi gitti ta ne zaman aldığımız farlar mesela.
mac, lancome bu konuda iyi benim kullandıklarımdan ama daha orta karar bir fiyat düşünenler için ise alix avien ve flormar ı tavsiye ederim. golden lady denilen markanınsa uzağından bile geçmeyin derim. 17 yaşındaki kızın gepgergin göz kapağında bile toplanmalar yapıyor ve 5 dk sonra fardan eser kalmamış oluyor.

cnm o kötü dediğin marka golden lady deyil golden rose demek istedin herhalde :)) evet o marka ruj var bende 2 adet kızlar hediye almışlar sırf sim hiç renk vermiyor flormar farları bende beğeniyorum birde elitt marka açık tenrengi farım var en çokta bunu kullanıyorum sadece bunu sürsem bile güzel oluyor kızlar farlarınızın markası ne olursa olsun yoğun renk vermesini ve uzun süre dayanmasını istiyorsanız göz kapaklarınızın üstüne kaş çizgisine kadar avonun uzun süre kalıcı fondotenini sürün bir kaç dakika bekleyin sonra farınızı uygulayın hem daha net renk veriyor hemde farınız akmıyor .

cnm o kötü dediğin marka golden lady deyil golden rose demek istedin herhalde :)) evet o marka ruj var bende 2 adet kızlar hediye almışlar sırf sim hiç renk vermiyor flormar farları bende beğeniyorum birde elitt marka açık tenrengi farım var en çokta bunu kullanıyorum sadece bunu sürsem bile güzel oluyor kızlar farlarınızın markası ne olursa olsun yoğun renk vermesini ve uzun süre dayanmasını istiyorsanız göz kapaklarınızın üstüne kaş çizgisine kadar avonun uzun süre kalıcı fondotenini sürün bir kaç dakika bekleyin sonra farınızı uygulayın hem daha net renk veriyor hemde farınız akmıyor .

ay beni güldürdün :))) GOLDEN LAYD GOLDEN ROSE :)))))

Kızlar bir ürünüm hasarlı gelmişti onu değişime göndericektim, faturanın suretini gerektiği gibi doldurup unutmayım diye kapının yanındaki sehpaya koymuştum ama bulamıyorum şimdi. faturanın aslında ise tükenmez kalemle ürün isimlerinin yanlarına + lar - ler koymuşum, kimlere ait olduklarını yazmışım kısa kısa ama diğeride yok bakmadığım yer kalmadı... o tükenmez kalemle yazdıklarım sorun olur mu iade istemini ona doldurup göndersem? Eğer sorun olursa ne yapmam gerek ki? O faturayı tekrar mı isticem off :KK30:

cnm o gereksiz yazıların üstüne evde daksin varsa (hani hatalı yazıları kapatmak için kullanılan mat beyaz yazı kapatıcısı ) onunla kapat ben böyle yapmıştım gönderdim sorun olmadı.

golden lady diye bir marka da var

kızlar kargom geldı :) hersey tam sorunsuz hazarsız :))) eternal magıc ın kunyesı cok hos:) numune cantası numuneler bıtınce yolculuk ıcın ıyı canta olucak

ama bısey sorucam kargodagıtımda oldugundan gonderıcegım kargoyu almadı hazırlayın aksam donerken alırım dedı kaca kadar calısıyorlar kı acaba

kızlar kargom geldı :) hersey tam sorunsuz hazarsız :))) eternal magıc ın kunyesı cok hos:) numune cantası numuneler bıtınce yolculuk ıcın ıyı canta olucak

ama bısey sorucam kargodagıtımda oldugundan gonderıcegım kargoyu almadı hazırlayın aksam donerken alırım dedı kaca kadar calısıyorlar kı acaba

aa bak böyle banada dediler kabul etmedim bak cnm birdaha böyle derlerse ben hemen çıkıyorum evde yokum hemen gitmesi lazımde ve biraz ısrar et bazı çalışan elemanlar yapıyor bunu malesef

k1 den hıc bısey yok daha canım ama daha kımseye gostermedım sayılır yarın kardesıme gıdıcem gelen urunlerını verıcem k1 katalogunuda sonra cıkabılır bıseyler ama ck ındırım yok k1 de sanırım

Benim K1'de 130 falan oldu şimdilik kızlar.Gerçi çokta ugraşmya gerek yok hediyeleri hiç sevmedim limit çok yüksek.Hediyelerde basit:KK43: sinir oldum

esım ıstemıyo ya benım bılınmıs markalar harıcınde makyaj malzemesı almamı cılt kanserınden korkuyor

hmm aslında mat istiyordum renk vermiyorsa almıyayım şu indirim broşurunda ikili toz farların yorumlarını okudum aşırı pırıltılı ve fazla renk vermiyor yazıyordu bir müddet sonra sadece simler kalıyormuş gözlerde ozaman şu 4lü farlara bakmak lazım.

golden laydiciğim fırsat köşesindenş ,color trendin strom göz farını yazdım . hediye ettim . ben satış yapmıyorum böyle uygun fiyatlı ürünlerden alıp tanıdıklarıma hediye ediyorum verdiğim kişi çok beğendi

Benim K1'de 130 falan oldu şimdilik kızlar.Gerçi çokta ugraşmya gerek yok hediyeleri hiç sevmedim limit çok yüksek.Hediyelerde basit:KK43: sinir oldum

evet ya hedıyelerı cok basıt bu sefer gun hedıyelerı guzel olur ınsallah tabı umudum yok benım onları almaya ama sızın ıcın

evet ya hedıyelerı cok basıt bu sefer gun hedıyelerı guzel olur ınsallah tabı umudum yok benım onları almaya ama sızın ıcın

İnş gün hediyelerine denk gelirim ama sanmıyorum indirim broşürü var hemen ilk gun vermem lazım. ondanda siprşm var çünkü.Umudunu kesme tatlım daha önünde zaman var, toplarsın inş. sipariş.

esım ıstemıyo ya benım bılınmıs markalar harıcınde makyaj malzemesı almamı cılt kanserınden korkuyor

kullanmayın canım markası belli olmayan ürünleri ünlü markaların taklitlerinden çarşıda gördüm lancome diye bayanlar alıyordu dış görüntüsü benziyor tabi yinede belli merak ettim açtım fondötendi pütür pütür fiyatı 10 lira adamlar 1 liralık ürünü satıyor. 10 liraya birde lancome on lira diye kadınlar alıyor

X