AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

kız ablanlara sen ver nıye baskası verıyorrrr kı kargo ıle yollarsın

gelen kargoya para vermeyim derken gönderip kargo parasımı vericem o zaman?eee ne farkediyor hatta daha pahalıya patlar burdan mersine en az 20-25 tl kargo eder

kızlar mesela fazladan bir parfüm girsem sonra kargo gelir gelmez hemen iade etsem ödeme günüme kadar faturadan düşseler olurmuki?yani illa diğer ayı beklemem gerekirmi?

ay inanmıyorum ya senin çantandaki abur cuburlarımı laf ediyor koptum cnm gülmekten hem eşin o parayı eve bıraksa sen hepsini nasıl harcıcaksın çocukmusun sen arkadaşlar sözüm meclisten dışarı kimse alınmasında kayın validen seni çok kıskanıyor nasılmı davranman gerekiyor bir ara söyle eşin yokken ben senin eşime söylediklerini duydum aşkolsunde iyilikle eminim her yüzüne baktığında bunu hatırlıcaktır nasıl davranman gerektiğine gelince senin içinden nasıl geliyorsa öyle davran cnm :KK68:

Son düzenleme:
selam kızlarr
benim kargom gelmiş bugün.. perceive set true force kış için winter krem hm bi de ışıltılı siyah kalem istediydim 80 tl tuttuydu kendime bi tek krem istedim evde herkesin eli çatlıyo die ama kremin üstünde yüz ve boyun bölgesine sürün diyo alla alla daha önce kullanan oldu mu ben el kremi sanmıştım kimse de krem almıyo ki benden zaten aldıkları ruj kalem oluyo bi de belki parfüm o da nadiren yani

gelen kargoya para vermeyim derken gönderip kargo parasımı vericem o zaman?eee ne farkediyor hatta daha pahalıya patlar burdan mersine en az 20-25 tl kargo eder

hayır ben cok sıparıs verırlerse toplu dıye soyledım kendısı ve ablanın yakın cevresı dıye bıde benım home ofıs calıstıgım bır yazılım sırketımız var esımle bız yurtıcınde herhangı bır yere ptt kargo ıle yoluyorz kargolarımızı daha hıc onlırayı gecmedı ama dısarı cıkamıycagım gunler kargom gelınce hemen elden tekrar vermeyı planlıyorum onlara

selam kızlarr
benim kargom gelmiş bugün.. perceive set true force kış için winter krem hm bi de ışıltılı siyah kalem istediydim 80 tl tuttuydu kendime bi tek krem istedim evde herkesin eli çatlıyo die ama kremin üstünde yüz ve boyun bölgesine sürün diyo alla alla daha önce kullanan oldu mu ben el kremi sanmıştım kimse de krem almıyo ki benden zaten aldıkları ruj kalem oluyo bi de belki parfüm o da nadiren yani
oncelıkle kargon geldıgı ıcın gozun aydın ama krem hakkında hıc bılgım yok cnm

mavis eğer ablan 75tllik ürün alırsa ona direk gönderirsin alıcı adresini değiştirirsin. benm kargomu evde annem alıyo bişey olmuyo. veya sana gelir kargo, ablana alıcı ödemeli olarak gönderirsin en ucuz şirket hangisi onunla gönderirsin.

selam kızlarr

sen hangi kremden aldınki kodlarının yanında yazıyor zaten yüz için yada el için diye!

hayır ben cok sıparıs verırlerse toplu dıye soyledım kendısı ve ablanın yakın cevresı dıye bıde benım home ofıs calıstıgım bır yazılım sırketımız var esımle bız yurtıcınde herhangı bır yere ptt kargo ıle yoluyorz kargolarımızı daha hıc onlırayı gecmedı ama dısarı cıkamıycagım gunler kargom gelınce hemen elden tekrar vermeyı planlıyorum onlara

anladım canım ama öyle çok kişi olmaz sanmıyorum yani en azından telefonla olmaz.yüzyüze görsem katalog göstersem belki olur.sonuçta 7lira kargo vericem göndersemde hemen hemen aynıya patlar bana ptt ilede.en iyisi hiç uğraşmayım.yoksa daha önce benimde aklıma gelmişti bu.

oncelıkle kargon geldıgı ıcın gozun aydın ama krem hakkında hıc bılgım yok cnm

saol cnm ya acaba ele sürülmez mi:) sürsem nolur yahu....
el kremim var ama bu kış kremi olunca alıyım bari dediydim neyse olmadı yüze sürcez napalım!!! :KK51:

kızlar bir şey soracağım;
ben avon'a kayıt olmak istiyorum internet adresinden,bana kargo gönderirler mi?
yani avon'u tanıtıcı broşürler falan bir de ücret verme işi oluyor mu ilk kayıt olduğumda?

Son düzenleme:
mavis eğer ablan 75tllik ürün alırsa ona direk gönderirsin alıcı adresini değiştirirsin. benm kargomu evde annem alıyo bişey olmuyo. veya sana gelir kargo, ablana alıcı ödemeli olarak gönderirsin en ucuz şirket hangisi onunla gönderirsin.

yalnız bu ilk siparişin olursa içinden çıkan katologta annesine gider cnm buna dikkat etmek lazım

canım gecen bende bu konuda soru sormustum ya 75 ytl lık alısverıste dırek kardesıme gondersem ben soyadı farklı dıye sorun olmazmı

saol cnm ya acaba ele sürülmez mi:) sürsem nolur yahu....
el kremim var ama bu kış kremi olunca alıyım bari dediydim neyse olmadı yüze sürcez napalım!!! :KK51:

olur cnm elede ben daha çok seviyorum fazla yağlı olmayan kremi ama yüz için olan kremler el kremine bakarak daha pahalı oluyor yani el kremi yada vucut losyonu alırsan sana daha hesaplı olur

X